18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożowanik z Krakowa, film z sobotniego ranka

Krak • 2018-10-01, 17:21
Niech go szybko znajdą, atakował na Pl. Szczepańskim (centrum miasta)

inquinabor

2018-10-02, 20:04
TB303 napisał/a:


ch*j mnie obchodzi co masz do powiedzenia. Jesteś typowym kozakiem internetowym, a na co dzień takim właśnie p*zdeuszem, którego by nawet dwunastolatek znokautował. ch*j ci w dupę.
Wybacz, ale nie mam dwucyfrowego IQ i jestem człowiekiem, który zanim coś zrobi - pomyśli. Oczywiście debile twojego pokroju nie mają o tym pojęcia i będą cwaniakować w internecie, by zakryć fakt bycia życiową p*zdą.



To przykre, że Twoje IQ mieści się gdzieś pomiędzy 0 a 9 :kawa:
A tak w ogóle, to co Ty tak ciągle o tych złotówach gadasz :piwo:

BiOoSs

2018-10-02, 20:18
sereja3 napisał/a:



Już odpowiadam. Trzeba mieć w sobie w ch*j alkoholu i determinacje do rozj***nia kogoś kto zagraża Tobie.
Jakieś 4 lata temu w Bydgoszczy na ul. Wiatrakowej podblokowe oprychy zapytały mi się, czy mam problem. Szedłem wtedy z dwiema kobietami. Od słowa do słowa i nawiązała się walka. Byłem tak zdeterminowany, że gość najpierw zbił na mnie butelkę ( sam nie wiem jak można to zrobić na boku. Później jak zobaczył, że mam w dupie jego poczynania wyjął nóż i zaczął grozić. Wtedy się odpaliłem i gościa prawie udusiłem. Zgasił mnie jego kumpel kopem na twarz. Wiedziałem, że gość nie użyje noża. Taki nożownik się nie chwali tym, że go ma a po prostu używa. Cała akcja skończyła się tym, że złapałem darmową taksę do domu. Niby seba dostał ale mnie na drugi dzień wszystko bolało.



Czarownice w tej bajce kiedy sie pojawiły?

TB303

2018-10-02, 20:22
inquinabor napisał/a:

To przykre, że Twoje IQ mieści się gdzieś pomiędzy 0 a 9


Wkradł ci się błąd, bo miałeś napisać, że między 130 a 190. Ale rozumiem, w gniewie ludzie popełniają błędy.

PieronJasnySzlag

2018-10-02, 21:01
WOLFSGARD napisał/a:

TB303


Jestes p*zdeusz i tyle widać że nie byłes w wojsku...oczewiście że każdy nie p*zda by stanoł w obronie i obezwładnił napastnika z nożem..no chyba że sztuki walki cwiczył tylko w street fighterze a wojsko miał w call of duty....



Hahahaha. Serio mnie rozbawiłeś komandosie jeden :D

Adae

2018-10-03, 00:06
To jest Polska, a nie Anglia, frajer jest nagrany i pojdzie siedziec, gdzie bedzie r*chany przez wieziennych cwe*i.

A jak wyjdzie, to go k***e dojada na dzielni i bedzie musial siedziec jak p*zda na chacie, modlac sie za kazdym razem gdy ktos zapuka w drzwi.

Mowcie i piszcie co chcecie, Krakow jest pelen prawilniakow i za taka akcje gosciu ma przej***ne, a jego dzielnia smierdzi gownem jak go sami nie dojada. A jak to jakis nowobogacki synalek to jeszcze smieszniej, bo cala jego ciotowska rodzina bedzie miala przej***ne LOL.

Po...........no

2018-10-03, 18:55
@up On jest z gangu i ch*ja mu zrobią.Gangi kiboli w Krakowie mają takie układy, że nawet jeśli kogoś zajebią, wbijają im pobicie że skutkiem śmiertelnym i ch*j.I widać wszyscy w Krakowie doskonale o tym wiedzą, a każdego świadka będą zastraszać.To jest k***a efekt kultu stadionowego bydła i j***nych bandytów.