18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożowanik z Krakowa, film z sobotniego ranka

Krak • 2018-10-01, 17:21
Niech go szybko znajdą, atakował na Pl. Szczepańskim (centrum miasta)

ellsworth

2018-10-01, 20:28
TB303 napisał/a:


Ty pewnie kozaku byś podszedł i zaj***ł mi z półobrotu jak Chuck Norris, co nie? Żaden zdrowo myślący człowiek, nie będzie szedł na pojeba z nożem, chyba, że miałby się czym bronić. Instynkt samozachowawczy, do cholery.


Przecież złotówa ma samochód! p*zdnałby go i byłoby pozamiatane.

MadDave

2018-10-01, 20:41
Jakim trzeba być zjebem żeby pchać się z gołymi rękami na nożownika? co się dzieje w głowie takiego człowieka? dam mu radę bo oglądałem filmy z segalem?
No i jakim trzeba być niepewnym siebie leszczem żeby nosić ze sobą kosę? no ale to kraków miasto broni białej w rękach naszego odpowiednika ciapków w kalifacie germańskim.

TB303

2018-10-01, 21:14
cys23 napisał/a:

@up

złotówy to k***y i nie masz co ich bronić.


Głupi jakiś jesteś?
Nie bronię złotów, tylko stwierdzam fakty, o których wie każdy, kto chociaż trochę potrafi myśleć.

Cz...........as

2018-10-01, 21:22
Oby go zar*chali na śmierć w pierdlu.

inquinabor

2018-10-02, 01:23
TB303 napisał/a:


Głupi jakiś jesteś?
Nie bronię złotów, tylko stwierdzam fakty, o których wie każdy, kto chociaż trochę potrafi myśleć.


Bardzo mało wiesz o złotówach.

TB303

2018-10-02, 01:45
inquinabor napisał/a:


Bardzo mało wiesz o złotówach.


No żeż k***a jego mać, ja do ch*ja nie poruszam tematu złotów, jełopy. Ja pie**ole, k***a... :idzwch*j:

imperator69

2018-10-02, 02:30
@tb303

A co ty tak bronisz tych złotów ? :lol:

Ca...........on

2018-10-02, 06:10
Sraków to chyba najgorsze miasto w Polsce. Przestałem tam jeździć i pod byle pretekstem odmawiam wszystkim klientom ze srakowa.

adamsvw

2018-10-02, 09:35
Niecały rok temu we Wrocławiu na przystanku autobusowym Jana Pawła II pewien niezbyt miły Pan w dresie zaatakował mnie nożem. Rzecz działa się około 2 w nocy, więc świadków za dużo nie było. Całość zakończyła się dość pozytywnie. Koleś nie zdołał się przebić przez ubranie, dostał po mordzie, nóż mu zabrałem i sp***oliłem. Nóż mam do dzisiaj, więc jeśli to czytasz frajerze i chcesz go odebrać oraz oddać mamie do kuchni to zgłoś się na priv.

Było nas 2 na 2, drugi seba w dresie też coś miał przy sobie.


sereja3

2018-10-02, 10:03
MadDave napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem żeby pchać się z gołymi rękami na nożownika? co się dzieje w głowie takiego człowieka? dam mu radę bo oglądałem filmy z segalem?
No i jakim trzeba być niepewnym siebie leszczem żeby nosić ze sobą kosę? no ale to kraków miasto broni białej w rękach naszego odpowiednika ciapków w kalifacie germańskim.



Już odpowiadam. Trzeba mieć w sobie w ch*j alkoholu i determinacje do rozj***nia kogoś kto zagraża Tobie.
Jakieś 4 lata temu w Bydgoszczy na ul. Wiatrakowej podblokowe oprychy zapytały mi się, czy mam problem. Szedłem wtedy z dwiema kobietami. Od słowa do słowa i nawiązała się walka. Byłem tak zdeterminowany, że gość najpierw zbił na mnie butelkę ( sam nie wiem jak można to zrobić na boku. Później jak zobaczył, że mam w dupie jego poczynania wyjął nóż i zaczął grozić. Wtedy się odpaliłem i gościa prawie udusiłem. Zgasił mnie jego kumpel kopem na twarz. Wiedziałem, że gość nie użyje noża. Taki nożownik się nie chwali tym, że go ma a po prostu używa. Cała akcja skończyła się tym, że złapałem darmową taksę do domu. Niby seba dostał ale mnie na drugi dzień wszystko bolało.

Kelmans

2018-10-02, 10:11
nwonigers napisał/a:

za takie cos powinna byc kara jak za probe zabojstwa i od razu kara nie mniejsza niz 25 lat do dozywocia.



Zgoda, ale ty płacisz za jego utrzymanie w więzieniu.

WOLFSGARD

2018-10-02, 13:16
TB303


Jestes p*zdeusz i tyle widać że nie byłes w wojsku...oczewiście że każdy nie p*zda by stanoł w obronie i obezwładnił napastnika z nożem..no chyba że sztuki walki cwiczył tylko w street fighterze a wojsko miał w call of duty....

TB303

2018-10-02, 15:02
WOLFSGARD napisał/a:

TB303


Jestes p*zdeusz i tyle widać że nie byłes w wojsku...oczewiście że każdy nie p*zda by stanoł w obronie i obezwładnił napastnika z nożem..no chyba że sztuki walki cwiczył tylko w street fighterze a wojsko miał w call of duty....


ch*j mnie obchodzi co masz do powiedzenia. Jesteś typowym kozakiem internetowym, a na co dzień takim właśnie p*zdeuszem, którego by nawet dwunastolatek znokautował. ch*j ci w dupę.
Wybacz, ale nie mam dwucyfrowego IQ i jestem człowiekiem, który zanim coś zrobi - pomyśli. Oczywiście debile twojego pokroju nie mają o tym pojęcia i będą cwaniakować w internecie, by zakryć fakt bycia życiową p*zdą.

PanAndrzej666

2018-10-02, 15:55
Każdy walczy jak może w Krakowie walczą na noże : )