18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzechuj

2020-08-14, 15:14
Ekspert się wypowiada : to są zmiany troficzne podudzia . Miejsce typowe . Te zmiany są efektem niewydolności żylnej czyli choroby naczyń . Leczy się to miesiącami /latami z ch*jowym efektem ,bo bardzo trudno usunąć przyczynę (niewydolność żylną) . Bardzo często są to gnijące tkanki , jebiące na km , z rozpadającymi się owrzodzeniami . Często u takich zaniedbanych meneli jak ten , w tej martwej , gnijącej tkance żyją larwy much i innego robactwa. Smacznego :-D

banior

2020-08-14, 15:38
gre.g napisał/a:

Zaawansowane zmiany cukrzycowe zapewne.



Zmiany miażdżycowe i stany zapalne wyglądają tak samo...

d.sulik

2020-08-14, 15:41
Obok patyka w Warszawie na przeciwko?

Eknen

2020-08-14, 16:37
Grzech*j napisał/a:

Te zmiany są efektem niewydolności żylnej czyli choroby naczyń . Leczy się to miesiącami /latami z ch*jowym efektem ,bo bardzo trudno usunąć przyczynę (niewydolność żylną)



zgadza się , moja babcia to miała, tak do połowy owrzodzone łydki , latami to miała. Leczenie właściwie polegało na zapobieganiu infekcjom i niedopuszczeniu do ubytków w tkance podskórnej . Dwa razy w tygodniu moczenie nóg , usuwanie zeschniętych strupów i martwego naskórka, smarowanie jakimiś płynami i kremami , opatrunek i bandaż . Ogólnie widok odrażający, ale nie czuła bólu . W takich nogach z chorymi żyłami , nie ma już czucia.

RadzioC

2020-08-14, 17:31
LuckyPunch napisał/a:

Wyp***aalaj od kebaba
No ale tam to bym nie jadł..
Powinni go dobić gdzieś za miastem



Possij jeszcze brudasom

panzerwafel

2020-08-14, 20:59
Jedni piją wysrane przez lisa gówno a inni jedzą takie kebaby. Co za różnica póki pasuje ?

andysofuckingbrandy

2020-08-15, 00:56
Eknen napisał/a:

zgadza się , moja babcia to miała, tak do połowy owrzodzone łydki , latami to miała. Leczenie właściwie polegało na zapobieganiu infekcjom i niedopuszczeniu do ubytków w tkance podskórnej . Dwa razy w tygodniu moczenie nóg , usuwanie zeschniętych strupów i martwego naskórka, smarowanie jakimiś płynami i kremami , opatrunek i bandaż . Ogólnie widok odrażający, ale nie czuła bólu . W takich nogach z chorymi żyłami , nie ma już czucia.



Zapewne ten na zdjeciu nóg nie moczy ?

kolololopsk napisał/a:

Po Rzeszowie chodzi bezdomny z zawiniętą nogą w worek foliowy. Ciekawe co tam musi być w środku. Widziałem podobne nogi u pewnej babci którą wywieziono na Sybir podczas wojny i odmrozila sobie nogi. Rany nie chciały się gonić. Babcia musiała codziennie zmieniać opatrunki. Ponieważ nie mogła za bardzo się przemieszczać. Chodziłem jej do apteki po leki. A z domu przynosilem obiady. Bo wnuki w dupie wszystko miały.



i jak? przepisała ci mieszkanie? przecież w końcu po coś to robiłeś...no nie ?

plastic

2020-08-15, 03:10
Grzech*j napisał/a:

Ekspert się wypowiada : to są zmiany troficzne podudzia . Miejsce typowe . Te zmiany są efektem niewydolności żylnej czyli choroby naczyń . Leczy się to miesiącami /latami z ch*jowym efektem ,bo bardzo trudno usunąć przyczynę (niewydolność żylną) . Bardzo często są to gnijące tkanki , jebiące na km , z rozpadającymi się owrzodzeniami . Często u takich zaniedbanych meneli jak ten , w tej martwej , gnijącej tkance żyją larwy much i innego robactwa. Smacznego



czy larwy w takim stanie szkodzą, pomagają, czy nie robią różnicy?

WejnRunej

2020-08-15, 09:43
Mięso na kebaba przyniósł...

kolololopsk

2020-08-15, 11:17
andysofuckingbrandy napisał/a:

Zapewne ten na zdjeciu nóg nie moczy ?
i jak? przepisała ci mieszkanie? przecież w końcu po coś to robiłeś...no nie ?



Nie Nie przepisał domu. Mam swój :)

kokos_123

2020-08-15, 23:18
plastic napisał/a:

czy larwy w takim stanie szkodzą, pomagają, czy nie robią różnicy?



bez sterylności i późniejszego usunięcia tylko zaszkodzą, nawet jeśli by to były tylko larwy muchy zielonej bo pewnie o nią ci chodzi (co jest niewykonalne, pewnie kilka innych gówien się tam zalęgnie), bo przyniesie ze sobą bakterie, cysty pierwotniaków i jaja robaków jelitowych. Niezbyt ciekawa perspektywa.
Aczkolwiek ekspertem nie jestem, wręcz nie znam się na tym.