18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nóż odłóż!

~Sunday • 2020-04-16, 07:22

Niedoj***ny nożownik :ciasteczkowy:

Marcinqqq

2020-04-16, 10:49
darayavahus napisał/a:

Ja pie**ole.. Czy naprawde nikt nie potrafi postrzelić mu kolana? Od tego się nie umiera :C Ludzie zeszli na psy



weź się jebnij w czoło, nie trafił by w kolano, a w udo i po chłopie by było, w udzie jest ogromna tętnica i krew by zleciała z niego w moment, tak jak z tętnicy na szyi i wiem tak tak, sadol, ale nie każdy jest pojebem i chce mordować ludzi, co innego jak to by był brudas, albo murzyn

Mom and Death

2020-04-16, 11:40
Cytat:

nie trafił by w kolano, a w udo i po chłopie by było, w udzie jest ogromna tętnica i krew by zleciała z niego w moment



No i ch*j mu w dupala.

rawpanic

2020-04-16, 11:53
No i wszystko poszlo dobrze w sumie

tfujdiler

2020-04-16, 12:24
Miał farta ,że to nie usa tam został by rozj***ny, mimo tego że najprawdopodobniej jest to chory człowiek. j***ć te kórwę co go potrąciła. Właśnie takie śmieci idą do policji
]

MalcolmX

2020-04-16, 13:09
Puki miał nóż to go szanowali

Całymi tygodniami mówić obwieszonym złotem dindusom "dzień dobry" i kłaniać się nisko. Wreszcie trafił się biały upośledzony grubas z nożem, więc warto się wykazać.

Kurde26

2020-04-16, 13:46
Kozaki jak ch*j. Przecież ten typ ledwo na nogach się trzyma.

SupremeLeader

2020-04-16, 13:52
tfujdiler napisał/a:

. j***ć te kórwę co go potrąciła. Właśnie takie śmieci idą do policji
]



Ten co go potrącił jełopie prawdopodobnie mu życie ocalił, bo prędzej czy później by go odj***li. Dopóki tacy jak on idą do policji nie martwię się, zacznę się martwić gdy do policji zaczną przyjmować takie ameby jak ty.

TwojPrzesladowca

2020-04-16, 14:39
darayavahus napisał/a:

Ja pie**ole.. Czy naprawde nikt nie potrafi postrzelić mu kolana? Od tego się nie umiera :C Ludzie zeszli na psy



Ty za to napierdałabyś do nich jak do kaczek... :homer:

Antek01

2020-04-16, 14:50
I oczywiście policjanci na pierwszej linii, a policjantka stoi 20m. dalej. Bałbym się na miejscu tych kolesi, że zamiast w napastnika w razie ewentualnego oddania strzału, trafi w plecy policjanta.

DużyKutas

2020-04-16, 14:53
Teraz wam wytłumacze dlaczego go nie zastrzelili dor azu. Istnieje coś takiego w naszym swiecie jak substancja chemiczna psychoaktywna, nie wazne jaka jest ich wiele. Ktoś mógł podac ta substancje temu czlowiekowi i on mogl nieswiadomie ja wypic. Zginąc przez glupi zart osób trzecich, trochę słabo. Dlatego od razu sie nie zabija takich świrów.

St...........on

2020-04-16, 17:08
luja27 napisał/a:

Policjanci specjalnej troski tak jak Pan z nożem



Gówno nie specjalnej troski. To prawdopodobnie Australia albo Zelandia, tam tak samo jak w Islandii policjanci są bardzo pokojowo nastawieni, i żeby doszło do strzału musiałby taki nożownik szarżować na policjanta. Jak strzelisz do człowieka to zostaje to na stałe w psychice ,nawet jeśli go nie zabijesz, ale co mogą wiedzieć o użyciu broni w prawdziwym starciu p*zdy w rurkach ,które jedyną styczność z bronią miały w grach wideo.

alucard321

2020-04-16, 17:09
Facet biega z nożem - "drop the knife!". Facet leży, bo bohatersko potrącili go samochoden - zlatują się pały z całego hrabstwa czy co oni tam mają i każdy wskakuje mu na plecy. Bohaterowie.

Siberian_Meat_Grinder

2020-04-16, 19:59
Dużyku*as napisał/a:

eraz wam wytłumacze dlaczego go nie zastrzelili dor azu



pie**olisz :) po prostu nie mieli podstaw do użycia broni. Z resztą w Polsce, w podobnej sytuacji, również podstaw by nie było. Musiałby się na nich z tym nożem rzucić i stworzyć zagrożenie życia lub zdrowia.

Barnellini

2020-04-16, 21:37
IOI napisał/a:

no i jakos sobie poradzili bez zabijania kolesia.
tylko obesrane ze strachu cioty strzelaja do wszystkiego co sie rusza.



k***a święte słowa!

mazga50

2020-04-17, 05:24
This Is Not America