18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy porządek świata

BennyBenny • 2013-02-21, 15:29
Film przedstawia jak obecne rządy dążą do stworzenia "Nowego porządku świata".

zły_chemik

2013-02-21, 22:36
Wielu sadoli ma chęć buntu i rozpieprzenia tego k***i dołku ale tak się nic nie zdziała bo media i tak powiedzą wszystko po swojemu.Zachęcam do odwiedzenia strony otwórzumysł.com,a będziecie mieli możliwość walki z systemem.

pawelo88

2013-02-21, 22:39
Dla wtajemniczonych polecam: Kesha - Die Young. Symbolika Illuminati widoczna praktycznie w każdej scenie teledysku. Kontynuując, tajemniczą symbolikę można również zauważyć w teledyskach Rihanny, Lady Gaga, niektóra muzyka techno itd. itp. można wyliczać w nieskończoność. JFK (głośne przemówienie) był namacalnym przykładem jak rozprawiają się niewygodnymi. Tak jak ktoś wcześniej napisał, coraz bardziej to wszystko zamyka się w całość i staje się bardziej widoczne. Oczywiście wszystkie filmy należy traktować z przymrużeniem oka ale zbyt wiele faktów o tym świadczy. Nie znam osoby, która zainteresowała się tym właśnie tematem i nie doszła do jednoznacznego wniosku. W każdej teorii spiskowej jest przynajmniej ziarenko prawdy.
Pozdrawiam

LICH0

2013-02-21, 22:46
Każdy kto napisał, że są to brednie woli oglądać jak małpa grzebie sobie w dupie albo kompilacje wypadków zamiast cokolwiek poczytać i włączyć mózg. Włącza za to TV i tam nic o tym nie ma - a skoro w mas-mediach nic nie mówią to tego nie ma.
Wiele artykułów a tych grupach jest na tej stronie- tak na początek: www.zjawiskaparanormalne.pl

hazardzista

2013-02-21, 23:02
I co teraz k***a robić?? :chainsaw:

cannabis7777

2013-02-21, 23:16
Popieram, najgorszy był murzyn

szpeto

2013-02-22, 00:03
@majster0000 Powiedz mi jaki normalny człowiek chce krzywdy drugiego człowieka? Jaki człowiek chce zniszczenia wszystkiego co dobre? Nawet psychopata myśląc dajmy na to: "A zapie**ole drugiego człowieka bo tak mi się podoba" to jakaś druga strona myślenia powie mu "k***a, ale to przecież NIELUDZKIE"... Właśnie. Do tego zmierzam. Ci co rządzą tzw Elita to nie mogą być ludzie. Jestem pewny że to nie są istoty z Ziemi. Jak ktoś się tym zainteresuje proszę poczytać o odwiedzinach kosmitów i ingerencji w nasze istnienie, a na NWO skończywszy. Ja interesuję się tym parę lat i przyznam, że łączy się to wszystko w całość. Każda książka, artykuł, filmik etc.


Możecie mnie wyśmiać ale zobaczycie: W tym samym czasie gdy media będą ujawniać powoli plan Elity, zwykli szarzy ludzie dowiedzą się również o istotach pozaziemskich z ów mediów. Dlatego jeśli nie chcecie być w szoku za parę/parędziesiąt lat dowiadując się pewnych rzeczy, radzę się zainteresować w wolnej chwili tematami wyżej wymienionymi.

PS: Gówno mnie obchodzi wasza opinia o mnie, kumaci zrozumieją przekaz i mam nadzieję uświadomią bliskich. Pozdrawiam :)

bwg92

2013-02-22, 00:13
dobra k***a, zalozmy, ze jestesmy teraz "oswieceni" i wiemy mniej wiecej na czym polega nwto, ale co do k***y nedzy mamy zrobic z ta informacja?! mamy wyjsc na ulice i drzec ryja, podlozyc bombe pod sejm? co musimy zrobic, zeby cos zmienic? wlasnie to mnie wk***ia w tych filmach, ze nie mowia konkretnie co mozna zrobic w tej sprawie.

Arthamel

2013-02-22, 14:08
Eh, chipo pie**olenie znowu. Jak chcieli włożyć GPS'y do komórek ludzie też się buntowali. Teraz każda komórka ma GPS'a i policja/rząd może sprawdzić gdzie byliście kiedykolwiek od czasu aktywowania jej, ludzie jakoś się nie burzą, tragedie się nie dzieją. Wejdą chipy, banda fanatyków stwierdzi, że rząd robi z nich bezmózgie zombie, a wszystko co się stanie to to, że nie będziesz musiał nosić kasy/dokumentów przy sobie. Po chipach pewnie wejdzie coś nowego, co zasadniczo ma ułatwić życie i uniemożliwić popełnianie coraz drobniejszych przestępstw, ludzie będą się burzyć i nic to nie zmieni. Niezależnie czy ludzie tego chcą czy nie, w końcu nadejdzie ten jakże przez wielu znienawidzony "new world order", wykrywalność przestępstw będzie na poziomie 100% i niestety nie będzie w nim miejsca dla drobnych złodziejaszków i krętaczy, którzy w wielu przypadkach najgłośniej krzyczą.
Takie moje dwa grosze. No może jeden.

cannabis7777

2013-02-23, 15:49
Najlepszym wyjściem jest po prostu zatrzymać tą konsumpcyjną machinę! Wyjdźmy z miast. Do gór i lasów. Nie potrzebujemy prądu, nasi dziadowie radzili sobie dobrze bez tego. Spokój i współistnienie z naturą, tak jak zostaliśmy stworzeni. Porzućmy pieniądze, uciszmy chęć posiadania. Zapomnijmy wszelkie używki. Trzeźwi tak jak wtedy gdy przyszliśmy na ten świat. Zniszczmy stereotypy, bądźmy wszyscy nieformalną rodziną, wszyscy obywatele jednego świata. To jest Nowy Porządek Wszechświata! I Tylko to ma szanse przetrwać.