18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy porządek świata

BennyBenny • 2013-02-21, 15:29
Film przedstawia jak obecne rządy dążą do stworzenia "Nowego porządku świata".

Mom and Death

2013-02-21, 18:53
wy myslicie ze jestescie jacys oswieceni czy cos ? buehe, ja pie**ole :D juz wszystkie te informacje przegladalem z 5 lat temu. to jest suche i ogolniedostepne. myslicie ze jak przyswoicie i bedziecie rozpowrzechniac jakas niby "tajna informacje" to cos da ? moim zdaniem to wlasnie swoimi paranoicznymi myslami i strachami bardziej wspieracie ten smieszny new world order. to jest specialnie robione zeby paranoicy mysloksztaltami tworzyli taka rzeczywistosc. zajmijcie sie lepiej samodoskonaleniem i rozwojem duchowym o o tych rewelacjach z youtube wie co 2 dziesieciolatek.

Lo...........ck

2013-02-21, 19:14
Mom and Death napisał/a:

new world order, k***o.

ps. zajmijcie sie czyms pozytecznym bo zglebianie teorii spiskowych to strata czasu.



Tak, a taki sobie JFK dostał kulę w łeb za nic...
Jeśli uważasz, że spiski istnieją tylko w teorii, to współczuję tobie.

ps. Ja nie jestem pojebem, który wierzy we wszystko, co mu podaje jedna i druga strona. Ja po prostu staram się oddzielać fakty od fikcji.

Pozdrawiam.

ematex

2013-02-21, 19:16
@snif
Nie mam nic przeciwko socjalizmowi, wtóruję, jeżeli to władze są ponad tym utopijnym socjalizmem to popadamy w ślepe koło. Jedynym rozwiązaniem jest powstrzymanie tego g()wna i cieszenie się z tego, że może być gorzej #.#

@Mom and Death
Pewnie, masowa panika tylko napędza cały teatrzyk, ale wspomnianej masowej paniki nie powstrzymasz komentarzem typu "teorie spiskowe sux", filmiki są może i stare, ale przykładowo symbolika np w klipach o tematyce NWO czy wręcz satanistycznej jest niepokojąca. Pomijając NWA, czy NWO zwał, jak zwał satanizm szerzy się na świecie i zaleje nas szybciej niż chipy, czy glob-bank

ramzes12

2013-02-21, 19:20
@Mom and Death Może i racja. Do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem. Ale fakt jest taki, że np. nasz premier nie sprawuje władzy dla ludzi. Więc pytanie dla kogo? Ruskich? Niemców? A Niemcy chcieli pod przywództwem Adolfa co zrobić? Zapanować nad światem. NWO jest kontynuacją, tylko że w bardziej pokojowej wersji-i co najważniejsze skuteczne.

Mom and Death

2013-02-21, 19:31
@up ale to nie jest, k***a, wina premiera, skull and bones, niemcow czy hitlera tylko wszystkich ludzi, ciebie i mnie, calej egoistycznej natury ludzkiej. wszyscy jestesmy absolutnymi egoistami i nikt nie robi nic dla innego, a jezeli niby robi np pomaga, zaklada akcje charytatywne to paradoksalnie tez robi to dla siebie bo tak ma skonstruowane ego. caly swiat znajduje sie w czlowieku a nie na zewnatrz, dlatego trzeba zmieniac siebie. polecam zapoznanie sie z kabala ktora wbrew setkom mitow nie jest religia, mistyka czy czyms podobnym tylko konkretna nauka. nie znam innej metody na wyjscie z egoizmu. chociaz w jezyku polskim pewnie bedzie ciezko tzn nie ma kursow, materialow.. tyle ode mnie w tym temacie.

ejdzbikej

2013-02-21, 20:05
ta, nwo, jedna globalna waluta i system polityczny, a Polakom i tak usa wiz nie zniesie :amused:

Songo Master

2013-02-21, 20:11
" Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie.
"
Janusz Kurtyka, 6 kwietnia 2010.

wolo1994

2013-02-21, 21:03
A co powiedzieli kiedyś bracia wachowscy o matrixie? Że ludzie zrozumieją jego przesłanie dopiero za kilkanaście lat. A teraz możecie sobie porównać matrixa do naszego, współczesnego życia...

Adenozynotrifosforan

2013-02-21, 21:34
Niezwykły jest poziom ignorancji ludzi w XXI wieku, :-/ nawet gdy politycy i wpływowi ludzie, dziennikarze, powtarzają - New World Order, mnie sprawa nie tyczy, zresztą to tylko teoria spiskowa.. :ok: tak jak na początku XX wieku wszyscy w Europie też myśleli że Niemcy przegrali, i są w takim stopniu osłabione, że już więcej nie rozpętają wojny - nie przewidzieli. Gdy Hitler przejmował władzę w Niemczech - nadal nie domyślali się że wybuchnie wojna, Gdy Hitler budował armię, mając "tak bardzo wyj***ne" na traktat wersalski - dalej nie wierzyli, w wybuch globalnej wojny(bo o szykowaniu Niemiec do konfliktu już nieco się domyślali) ..no i się doczekali 39..

Najłatwiej manipuluje się ludźmi, którzy myślą że są "wolni"

xXDoggXx

2013-02-21, 21:41
do wszystkich anty-spiskowców, nie wypowiadać się w temacie o którym nie macie bladego pojęcia tylko siedzieć cicho na dupie i wierzyć w to że świat jest taki poj***ny bo ma taki kaprys a rządy nas r*chają na każdym kroku dla zabawy

Kowalien

2013-02-21, 21:45

hu...........nn

2013-02-21, 22:12
Rozpieprzają mnie te wstawki z V for Vendetta ni w pięć ni w dziewięć.

majster0000

2013-02-21, 22:29
Zakładając że to prawda nasuwa mi się pytanie :

Po co tak właściwie elita dąży do totalnej władzy nad światem ? co im to da ?

xXDoggXx

2013-02-21, 22:35
@up temat który pewnie ciągnie się od tysiącleci a nasze głowy i tak by pewnie tego nie ogarnęły gdyby nam to powiedzieli prosto w twarz