18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy Polonez

JohnnyRocketfingers • 2015-01-03, 11:57
Tak ma wyglądać nowy Polonez stworzony przez projektanta Pawła Zareckiego. Aktualnie jest na etapie poszukiwania producenta, który zechce zrealizować projekt.


Podobno ma być samochodem dla każdego, a nie tylko dla bogaczy.

Tco

2015-01-03, 12:44
Niestety, ale brzydal jakich malo. I obojetne co mu wsadza pod maskie i ile sprzetu wpakuja do srodka, z zewnatrz zawsze bedzie razil w oczy brzydota. Buda nie wymaga poprawek, ja trzeba zaprojektowac na nowo od zera.

icek Berg

2015-01-03, 12:48
Wygląda nieźle bo ma ogromne felgi, czarne lampy przód tył i czarne szyby. Zdejmijcie te gadżety i jest taki sam samochód jak opel czy inna dacia. Nic szczególnego. Ale jak wejdzie do produkcji to własne włosy zjem. Po co nam krajowe auta jak możemy kupować trupy z niemiec albo nowe z niemiec. I tak dochodzimy do wniosku jak bardzo zachód nas r*cha... Jadę do rosji czcić putina

Nowy_Nick

2015-01-03, 12:51
Nie będę krytykował.
Ale przypomina Porsche Panamera.

iamthelaw

2015-01-03, 12:55
I po kiego to robi.
Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie reaktywował martwej marki, która nawet w ojczyźnie by się nie sprzedawała. Koncerny łączą się opracowując wspólnie projekty aut by było taniej. Choćby mercedes z renault. A ten będzie szukał inwestora na ten badziew.

Seus

2015-01-03, 12:59
jeździłbym. A teraz serio:
po pierwsze mi to wygląda tylko na model stworzony w programie, bez żadnych konkretów (podwozie, silnik, wnętrze itd.),
po drugie wygląda jak zlepek z innych aut znanych marek
po trzecie nie wierzę, że ma to być samochód dla każdego, znając życie cena będzie i tak wysoka

BiałyPiotr

2015-01-03, 13:17
dupa jak bmw, przod jak vw i ogolny zarys panamery, pozlepiac kilka samochodow w jedno kazdy potrafi

Tco

2015-01-03, 13:24
Zapomnieliscie dodac, ze przod (swiatla itd.) zaj***li z nowego dodge charger.

Luqas95

2015-01-03, 13:56
a rama podłogowa będzie od passata zgadłem

Re...........ms

2015-01-03, 15:05
wygląda jak passat/jetta.

woofer51

2015-01-03, 15:26
Jak coś wstawiasz jeleniu to chociaż zrób rozeznanie w temacie. Projekt został stworzony hobbystycznie w celu pokazania jak Polonez mógłby dzisiaj wyglądać gdyby Polska motoryzacja nie leżała z gołą dupą (jak większość rzeczy zresztą) więc nie pie**ol, że ktoś szuka producenta

janniezbedny23

2015-01-03, 15:34
a Ja tam sobie takiego kupię. I to za gotówkę.

links2

2015-01-03, 16:06
Nawet niezły render, ale dlaczego jakiś koncern miałby się nim interesować? Wcisną nam kolejną Fabię i tyle :P

kih0n

2015-01-03, 16:34
Wygląda jak Skoda Octavia w jakiejś sp***olonej wersji. Jak takich mamy projektantów to się nie dziwię, że nie ma inwestorów. Poza tym tematów o produkcji auta w naszym kraju było już kilka, żaden nie ma racji bytu. Nie mamy do tego ani zaplecza ani fabryki i nie pie**olcie o fabryce daewoo/fso bo polecam zobaczyć strefę w gliwicach. Do tego potrzeba kilku ogromnych fabryk.
Manufaktury jak leopard nie budują "aut dla wszystkich".

Dziękuję nie pozdrawiam.

JohnnyRocketfingers

2015-01-03, 17:00
woofer51 napisał/a:

Jak coś wstawiasz jeleniu to chociaż zrób rozeznanie w temacie. Projekt został stworzony hobbystycznie w celu pokazania jak Polonez mógłby dzisiaj wyglądać gdyby Polska motoryzacja nie leżała z gołą dupą (jak większość rzeczy zresztą) więc nie pie**ol, że ktoś szuka producenta



"Jak podkreśla, wciąż szuka producenta, który chciałby zrealizować jego projekt, a propozycję złożył już kilku firmom z branży."

Czytaj baranie.

OPOROWY1337

2015-01-03, 17:23
boże, narazie nie ma w polsce komu dobrej hulajnogi stworzyć,to ci już planują super projekt poloneza zbliżonego do super samochodu a w sumie i tak wygląda ch*jowo .