18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy hit Roberta B. i ekipki z TVN MasTurbo

Onomatopeja_93 • 2011-12-08, 17:51


Chwytliwy tekst 8-)

De...........ct

2011-12-09, 02:38
Myślałem że Krzysia Ibisza nikt już nie przebije pod względem kiczu :shock: Brawo chłopaki!


P.S.: Skradziony beat, tu jest oryginał:
/watch?v=v6tqn7uhYKk

Fant0m

2011-12-09, 02:59
Bieleninik dobrze nawinął, skubaniec ma dobre flow

Lucius

2011-12-09, 07:00
takie se to hipho-polo

Xenomorph08

2011-12-09, 09:20
Gdyby nie teledysk to ten brzuchaty w niebieskim do tych dziewczyn nie podszedłby bliżej niż na odległość patyka.

dwakilo

2011-12-09, 10:55
Bardzo sympatyczna, z dystansem, bez spinania...

NuclearBlast

2011-12-09, 11:34
vass napisał/a:

Nie było nic o Kaczyńskim pisiory się zapłaczą ;)



Zawsze znajdzie się jakiś anty talent który potrafi pisać tylko o jednym .

ogonix

2011-12-09, 12:44
najlepsze jest to, że właśnie hejterzy swoimi przeróbkami i napinką spowodowali, że pan Robert stał się taki popularny ;) . to jednak prawda, że sukces odnosi nie ten, który ma więcej fanów, a ten który ma więcej przeciwników :) i w ten sposób dostaje się najlepsza promocję.

~LegendarnyZiom

2011-12-09, 12:55
Od razu skojarzyło mi się z discovery channel song. Szkoda, że nie dłuższe i nie dali więcej prezenterów i prezenterek.


mildyner

2011-12-09, 13:12
Mówicie, że komercha etc., a:
1. Sami byście lepiej nie zrobili, a jak byście już zdobyli odwagę, wyszło by coś na kształt Kuli lub innego pseudo-gimbuso rapera
2. Teledysk był tworzony przez celebrytów komercyjnych
3. Teledysk jak i piosenka zostały stworzone w celu zaprezentowania kanału TVN Turbo na plebiscycie Męska Rzecz 2011
4. Piosenka totalnie kiczowata nie jest, bo po części mówi prawdę o kobietach. "Wszystko po to, byście mogły nami trochę się zabawić, wykorzystać i zostawić".

I nikt nie mówił, że to miał być rap, na luzie sklecona pioseneczka jednorazowa, chłopaki chcieli spróbować swoich sił i mi się efekt pracy podoba, nawet Irek ma niezłą nawijkę :D Więc przestańcie hejcić, bo nie zyskujecie na "fajności", mówiąc, że wszystko, co Was otacza jest komercyjne, a Wy tacy niby alternatywni i "tró"...

PS: jak można nie lubić czegokolwiek, co zawiera piękne ujęcie :cycki: ...

Thomas_Terkovitz

2011-12-09, 14:35
Śmieszne filmiki z Koksem skończyły się jak odszedł od grupy Cybera (ten koleś co nakręcił najlepsze filmy z Burneiką).

KaweX

2011-12-09, 15:04
dla wszystkich dziewczyn.... moc, siła

ZnanyJakoZaganiacz

2011-12-09, 16:27
bartula napisał/a:

Jeżeli ktoś ogląda tefałen turbo to wie co kto prowadzi i myślę, że fajnie im wyszło, a Robert jest gość. Z nikogo stał się kimś w bardzo krótkim czasie. Każdy go kojarzy ze stejkiem i wielkim bajsepsem pompowanym raket fjuel ale sory... Szybko zdobył sponsorów, przylatuje co chwila do Polski, prowadzi akcje charytatywną, wlasny program... Można pozazdrościć i śmieję się z napinaczy, którzy do niczego nie doszli.
muahahaha - tak się śmieję.



Sam do niczego w życiu nie doszedłeś. Sens Twojego życia to napie**alanie sucharami na sadisticu i napalanie się na cycki w .jpg. Tak jak w awatarze Twojego profilu.

A tvnu i ich zj***nych podstacji dla szarych mas, takich jak Ty, nie oglądam. Za to między innymi że na siłę promują pedalstwo.

muahahahaha - tak się śmieję.

timmy77

2011-12-09, 16:57
Szczerze mówiąc to wolę zarabiać 1800 i umieć podetrzeć sobie dupę bez pomocy zajebistych lasek.
Ot taka odrobina samodzielności ;)

Ferben

2011-12-09, 17:41
Wystarczy wyłączyć dźwięk, zamykać co chwilę oczy i można fapować : )

~mad~

2011-12-09, 20:19
Ferben napisał/a:

Wystarczy wyłączyć dźwięk, zamykać co chwilę oczy i można fapować : )



nie dziekuj.... good luck have fun :orgazm: