18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy dodatek do herosów...

Halman • 2024-03-13, 07:20

dwie nowe rasy do wyboru; nigronauci i russmani...

BigLebovsky

2024-03-13, 08:18
Kaukazki pomiot zachowuje się gorzej od czarnoluda.

Bul_od_bytu

2024-03-13, 08:18
Nie dość, że czarni to chyba jeszcze pedały.
Tego nawet w sowieckiej, postępowej i tolerancyjnej rosji nie mogli zdzierżyć :D

Roskosmos

2024-03-13, 08:22
Nie wiem po co się ludzie wpie**alają w te walki. Jak się chce już łapać jakiś kontakt to jak się uje jebiom to warto im kibicować. Nie warto zmieniać tego sp***olonego świata bo w odmiennym przypadku zatoniesz razem z nim

PabllosSantoDaSilva

2024-03-13, 08:48
Leżący jednostrzałowiec mówi w 1:19 "priviet!" to dostał usypiacza z obsasa. Dla pewności kacap poprawił drugi raz, by dobrze chłopisko pospało ale i zbyt wiele nie pamiętało.

psotny_fiutek

2024-03-13, 10:05
Mam dylemat komu kibicować, jednych i drugich nie lubię !!!


Ale !!!!

Murzyny zapewne do tego kacapowa przyjechały z zachodu, gdzie to oni '' ubogacali '' i rozstawiali po kątach miejscową zniewieściałą białą ludność.

Tutaj choć jeden raz, poczuli jak to jest ! I bardzo k***a dobrze !!!

smc

2024-03-13, 10:27
Pokłócili się o rozmiar ku*asa. Wszyscy mają 12, ale Murzyn w calach...

pytolsky

2024-03-13, 10:29
j***nym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym polaczkom również. Swołocz.

homorek

2024-03-13, 10:45
pytolsky napisał/a:

j***nym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym polaczkom również. Swołocz.






psotny_fiutek

2024-03-13, 10:47
pytolsky napisał/a:

j***nym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym polaczkom również. Swołocz.



j***nym murzynom wystarczy to, że ktoś jest biały, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym lewaczkom również. Swołocz.

Było w ostatnich dniach na Sadolu kilka filmików jak murzyny bija i ubogacaja białych za nic.

Więc zdejmij tego lewackiego czarnego ku*asa z oczu i spójrz obiektywnie.

pytolsky

2024-03-13, 10:57
psotny_fiutek napisał/a:

j***nym murzynom wystarczy to, że ktoś jest biały, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym lewaczkom również. Swołocz.
Było w ostatnich dniach na Sadolu kilka filmików jak murzyny bija i ubogacaja białych za nic.
Więc zdejmij tego lewackiego czarnego ku*asa z oczu i spójrz obiektywnie.



Ten smołuch stoi i nic złego nikomu nie robi. Zresztą - czarni rozkręcają awantury w bogatych krajach. Myślisz, że taki murzyn trafił do pie**olonej rosji, bo chciał socjal? xD rosjanie nie chcą być w rosji, a co dopiero inni. k***a trochę pomyślunku, pie**olone bezmózgie onuce. Stoją na przystanku dla taksówek, więc pewnie tak jak u nas murzyny jeżdżą dla ubera itd. No ale łączenie faktów w związek przyczynowo-skutkowy nigdy nie było mocną stroną zj***nych, nacjonalistycznych polaczków. Idźcie tam Wujkowi Władimirowi pucować carskie berło. No już, raus.

psotny_fiutek

2024-03-13, 11:21
pytolsky napisał/a:

Zresztą - czarni rozkręcają awantury w bogatych krajach. Myślisz, że taki murzyn trafił do pie**olonej rosji, bo chciał socjal? xD rosjanie nie chcą być w rosji, a co dopiero inni.



W murzyńskiej dupie byłeś i gówno widziałeś. Widze masz zerowe pojecie o temacie a się wypowiadasz, zaiste jak każdy lewak.
Coś ci wyjaśnię ty pisząca po polsku częścio rowerowa :

W Rosji, praktycznie wszyscy czarni to bogaci studenci. (poszukaj sobie ).
Rosja w Afryce jest bardzo dobrze postrzegana i lubiana. Rządy poszczególnych krajów afrykańskich zapraszają i korzystają z '' usług'' Grupy Wagnera a Rosyjskie firmy robia tam biznesy, wygryzając za pozwoleniem miejscowych firmy Europejskie i USA.

W związku z tym, bogaci Afrykańczycy nienawidzący zachodu i USA, posyłją chętnie za gruby hajs swoje pociechy na studia do Rosji.


pytolsky napisał/a:

k***a trochę pomyślunku, pie**olone bezmózgie onuce.



Z pomyślunkiem to ty masz problem co ci niniejszym wpisem udowadniam fajnopolaczku zaj***ny czy czymkolwiek ty jesteś.



pytolsky napisał/a:

Stoją na przystanku dla taksówek, więc pewnie tak jak u nas murzyny jeżdżą dla ubera itd



U Nas , u mnie w Polsce w Warszawie to Uberem jezierzą ukry, kałkazy, ciapaci i araby, murzyna jeszcze nigdy na oczy jako kierowcy w Uberze w warszawie nie widziałem. Wieć chyba u ciebie w Berlinie czy tez Londynie.


pytolsky napisał/a:

Idźcie tam Wujkowi Władimirowi pucować carskie berło. No już, raus.



Tak możesz przed seksem mówić do własnej matki.

A z tymi onucami i putlerem też nie trafiłeś bo ja gardzę na równi wszystkimi kacapami, tymi z Moskwy jak i Kijowa.

Reasumując, jesteś bez wiedzy, bezwarościowym, tępym ,niedouczonym prostym antypolakiem bez godności i honoru !

Ale mnie pet wk***ił !!!

biegu86

2024-03-13, 11:28
psotny_fiutek napisał/a:

W murzyńskiej dupie byłeś i gówno widziałeś. Widze masz zerowe pojecie o temacie a się wypowiadasz, zaiste jak każdy lewak.
Coś ci wyjaśnię ty pisząca po polsku częścio rowerowa :
W Rosji, praktycznie wszyscy czarni to bogaci studenci. (poszukaj sobie ).
Rosja w Afryce jest bardzo dobrze postrzegana i lubiana. Rządy poszczególnych krajów afrykańskich zapraszają i korzystają z '' usług'' Grupy Wagnera a Rosyjskie firmy robia tam biznesy, wygryzając za pozwoleniem miejscowych firmy Europejskie i USA.
W związku z tym, bogaci Afrykańczycy nienawidzący zachodu i USA, posyłją chętnie za gruby hajs swoje pociechy na studia do Rosji.
Z pomyślunkiem to ty masz problem co ci niniejszym wpisem udowadniam fajnopolaczku zaj***ny czy czymkolwiek ty jesteś.
U Nas , u mnie w Polsce w Warszawie to Uberem jezierzą ukry, kałkazy, ciapaci i araby, murzyna jeszcze nigdy na oczy jako kierowcy w Uberze w warszawie nie widziałem. Wieć chyba u ciebie w Berlinie czy tez Londynie.
Tak możesz przed seksem mówić do własnej matki.
A z tymi onucami i putlerem też nie trafiłeś bo ja gardzę na równi wszystkimi kacapami, tymi z Moskwy jak i Kijowa.
Reasumując, jesteś bez wiedzy, bezwarościowym, tępym ,niedouczonym prostym antypolakiem bez godności i honoru !
Ale mnie pet wk***ił !!!



Słusznie, jazda z k***ami.

Rojiiuy

2024-03-13, 11:30
psotny_fiutek napisał/a:



Nie zesraj sie psotna c*pko.

pytolsky

2024-03-13, 11:47
mały_fiutek napisał/a:

chlip, chlip, chlip, jestem zj***nym polaczkiem który od tygodnia mieszka w stolycy, ale w mojej rodzinnej wiosce na podlasiu nigdy nie widziałem murzyna więc tak musi wyglądać wszędzie



No już spłakałeś się polski śmieciu, wystarczy ci. Wiem, że takich bęcwałów jak ty łatwo wk***ić, ale że aż tak prawda w oczy kole?