18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy dodatek do herosów...

Halman • 2024-03-13, 07:20

dwie nowe rasy do wyboru; nigronauci i russmani...

BigLebovsky

2024-03-13, 11:54
pytolsky napisał/a:

No już spłakałeś się polski śmieciu, wystarczy ci. Wiem, że takich bęcwałów jak ty łatwo wk***ić, ale że aż tak prawda w oczy kole?



Kolego, weź ty zmień portal. Skoro ci nie pasuje klimat jaki tu panuje,i obrażasz czcigodnych użytkowników Sadola to mknij na białoruską granicę ze śpiworami pomagać biednym uchodźcom.

minions

2024-03-13, 12:14
To się murzyny wykształciły w tym Moskwiu że hey... wrócą do wioski to będą miały co opowiadać

MysteryMan

2024-03-13, 12:55
pytolsky napisał/a:

No już spłakałeś się polski śmieciu, wystarczy ci. Wiem, że takich bęcwałów jak ty łatwo wk***ić, ale że aż tak prawda w oczy kole?



"polski śmieciu " Wypie**alaj tam skąd pochodzisz śmieciu skoro tak potrafisz napisać nie nazywaj się Polakiem.

V.A.L.A.K

2024-03-13, 14:41
Trzeba im oddać, że wiedzą jak należy traktować "gości", co by się czasem za komfortowo w ich kraju nie poczuli :->

Smoku

2024-03-13, 15:32
psotny_fiutek napisał/a:

Mam dylemat komu kibicować, jednych i drugich nie lubię !!!


Murzyn i ruski dostaje po ryju. Świat tylko na tym zyskuje. Jaki dylemat?

Bul_od_bytu

2024-03-13, 16:27
Cytat:

U Nas , u mnie w Polsce w Warszawie to Uberem jezierzą ukry, kałkazy, ciapaci i araby, murzyna jeszcze nigdy na oczy jako kierowcy w Uberze w warszawie nie widziałem. Wieć chyba u ciebie w Berlinie czy tez Londynie.



Tu akurat trochę się mylisz. Już kilka lat temu miałem okazję jechać z czarnym szoferem w Uberze, a ostatnio jakiś inny koko pod centralnym prawie skasował mi furę jak jechał Toyotą C-HR w taryfie.

Co do reszty to :ok:

mit2

2024-03-13, 17:35
Ślepy jesteś?
To nie żadne nowe rasy, tylko Troglodyci z Lochów napie**alają się z Orkami z Twierdzy.

mazga50

2024-03-13, 18:38
Zaśpiewali smoluchom "This Is Not America"...



pytolsky napisał/a:

j***nym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym polaczkom również. Swołocz.



murzyn zawsze kombinują, jak coś zapie**olić, komuś wj***ć albo kogoś zabić. Takie geny. Ten w białych portkach dopie**alał się na początku do Ruska w czapce, który go koniec końców sponiewierał...

pipi71

2024-03-13, 18:51
a mnie jednak bliżej do tołstojów, dostojewskich, czajkowskich itd a pijaki to coś wyrwane z kontekstu (występują wszędzie)

polokuktas

2024-03-14, 08:04
pytolsky napisał/a:

j***nym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpie**ol. Jak widać w komentarzach, pie**olonym polaczkom również. Swołocz.



wyk***iaj psie