18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy billboard Legii

Prometheus_Coprophagus • 2013-12-30, 18:43
Legia trolluje w Krakowie.



Czekamy aż w komentarzach pojawi się shitstorm autorstwa rozmiłowanych w swoich wojenkach kibiców. :mikolaj:

juby0001

2013-12-30, 22:13
zazwyczaj jest tak że kibice Legii są z poza Warszawy... legionowo , piaseczno , siedlce , otwock , Pruszków itp podobne mieściny :) ale że to sięga aż do Krakowa ... :D j***ć legie.

LuzIsSpontan

2013-12-30, 22:28
"Chociaż ciężki jest czas
PZPN gnębi nas
Będą, będą kibice za Legią szli
Nie pokona nas już nikt!
Widzew to k***a, j***ć ŁKS,
Spadnie GKS na sezonów sześć
Wisłę przejdziemy, Lecha zajebiemy
Ligę wygramy, Puchar będzie nasz
Legia Warszawa, to najlepszy klub
A kto nie wierzy, to ch*j mu w dziób"

marcinc53

2013-12-30, 22:52
W ogóle jak można podniecać się tym gównem. Wy chyba oglądacie te skaczące piłeczki i biegających pedałów bo wszyscy to robią. k***a globalna wioska imbecyli.

panchamityle

2013-12-30, 22:58
@up a ty pedał z różą na wierzchu, milcz kajdaniarzu

_Azazel

2013-12-30, 23:03
Znajomy kiedyś w warszawie jechał z kolegą w autobusie i podeszli do nich kibole i się pytają "Za kim jesteście?" on spryciarz odpowiedział "Za Legią" na to jeden kibol "To wymień skład drużyny", jak mi to opowiedział, śmiałem się z tego dobre 15 min, ale na szczęście ten jego kolega coś tam wiedział i dali im spokój ;-)

squ87

2013-12-30, 23:06
@juby0001
Czyżbyś był prawdziwym rodowitym warszawianinem <lol>, który kibicuje pedałom z muranowa?

drzewko_banzai

2013-12-30, 23:21
dextress napisał/a:

Nie kibicuję żadnej drużynie, ostatni mecz, a raczej fragment bo tylko 15 minut oglądałem na euro.

Wchodzę kiedyś do sklepu w warszawie, kilku łysych stoi, biorę coś i chcę płacić a tu koleś który sprzedawał do mnie z tekstem-komu kibicuję. Odparłem, że nikomu to kazał mi wyjść , przeczytać ogłoszenie na drzwiach i wrócić. Myślę już o moim pobycie w szpitalu ale patrzę a na drzwiach ogłoszenie, że Legia coś tam wygrała więc każdy kibic ma 15 % zniżki. Wracam a tu pytanie: 'no i jak, komu Pan kibicuje?'. Stwierdziłem, że dziś mogę Legii i dostałem 15 % rabatu.

Pozdrawiam


Dobry żart z tym, że Legia coś wygrała :) tzn mogłoby się to tyczyć każdej polskiej drużyny piłkarskiej :) zdobycie śmiesznych lokalnych trofeów nie można liczyć jako wygrana :)

wormarder

2013-12-30, 23:32
@mloncur

ale chociaż zagrali gdzieś poza Polską :)

Boss-man

2013-12-31, 11:46
Na dolinie służewieckiej też wczoraj wieszali

mat_147

2013-12-31, 11:48
Wybaczcie za OT, ale muszę pewną rzecz powiedzieć.

ryb3czek napisał/a:

Już ostrzą noże i maczety :tasak: :anegdotka:



A Ty, że tak zapytam, z jakiego miasta jesteś? W każdym nowym temacie, w którym mowa jest o Krakowie, Ty wspominasz o tych maczetach. Mogę się założyć, że nawet tutaj nie byłeś, ale się wypowiadasz, bo "na kwejgu napisali, że w Krakowie są maczety". Ja nie mówię, że nie ma, bo nie raz się słyszy o tym jak kogoś zabili albo zranili, ale ku*wa bez przesady. Czy Kraków musi być wiecznie uważany za miasto maczet przez bandę imbecyli, którzy nie mają co robić w czasie wolnym i prowadzą sobie swoje wojenki?

Arevv

2013-12-31, 14:48
j***ć legie.Pozdrowienia z Krakowa.

kubek54

2013-12-31, 18:40
" dextress napisał/a:

Nie kibicuję żadnej drużynie, ostatni mecz, a raczej fragment bo tylko 15 minut oglądałem na euro.

Wchodzę kiedyś do sklepu w warszawie, kilku łysych stoi, biorę coś i chcę płacić a tu koleś który sprzedawał do mnie z tekstem-komu kibicuję. Odparłem, że nikomu to kazał mi wyjść , przeczytać ogłoszenie na drzwiach i wrócić. Myślę już o moim pobycie w szpitalu ale patrzę a na drzwiach ogłoszenie, że Legia coś tam wygrała więc każdy kibic ma 15 % zniżki. Wracam a tu pytanie: 'no i jak, komu Pan kibicuje?'. Stwierdziłem, że dziś mogę Legii i dostałem 15 % rabatu."

W alternatywnym zakończeniu po wypowiedzeniu, że dziś kibicuje Legii - dostaje srogi wpie**ol od kilku łysych z początku opowieści :)


Barthuss

2014-01-05, 23:48
Możesz być nawet pedałem, jeśli jesteś kibicem legii

kajtula

2014-01-09, 22:14
Autor tematu to niezły farmazon, ten billboard nie znajduje się w Krakowie, jak już ktoś wyżej wspomniał jest on w Warszawie. Jest jeszcze na pewno jeden identyczny tylko, że z Łodzią. Na murach szpitalu przy ul. Lindleya dla zainteresowanych.

Prometheus_Coprophagus

2014-01-11, 14:06
PLUS., na Rzymowskiego jest wersja z Gdańskiem, gdzieś jeszcze wersję poznańską widziałem.