18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Honorowy policjant

T3RMINATOR • 2023-01-20, 13:01
Teraz strzeżcie się wszyscy złodzieje.


Wiewór

2023-01-21, 14:10
Zordonek napisał/a:

on widzi?



tak k***a jak nietoperz. Ma echolokację.

psarnack

2023-01-21, 15:32
Seligos napisał/a:

To jest po prostu smutne. Szkoda mi gościa bo na bank nie jest komfortowo. Ale bardziej szkoda mi zachodniego społeczeństwa które musi za wszelką cenę pokazać jacy nie jesteśmy poprawni politycznie, wspierający itd.. Osobiście uważam że robienie PR-u na takim czymś aby pokazać wsparcie, tolerancję i politykę równości jest czystym sk***ysyństwem. Z niego nie jest żaden policjant. Myślę że nie jeden kandydat do policji jest wk***iony że pomimo predyspozycji, zaparcia a przede wszystkim - fizyczności, która pozwala być policjantem, są odrzucani bo ważniejsze żeby w pracy były osoby które się do tego zawodu kompletnie nie nadają ale są jakąś mniejszością albo jakąś dysfunkcją. Ja nie odbieram temu gościowi godności bycia człowiekiem czy walki o swoje marzenia, ale zamiast robić taki sk***iały medialny cyrk, wolałbym z nim przerobić temat "rzeczywistości" zamiast udawać że rzeczywistość nie istnieje, znaleźć mu (nawet w tej policji) zadanie w którym on jako on będzie robił różnicę. Bo jakby ktoś taki mnie zatrzymał na kontrolę to z całym szacunkiem dla niego dokumentów bym mu nie dał a wręcz bym uciekał.



kuwa , ale on zostal "honorowym" policjantem ... czyli bez funkcji i płacy :) to tak jak Walesa jest profesorem :)

Seligos

2023-01-21, 18:47
psarnack napisał/a:

kuwa , ale on zostal "honorowym" policjantem ... czyli bez funkcji i płacy to tak jak Walesa jest profesorem



A to mi musiało umknać xD to niech mu sie wiedzie ;) To z Wałęsa tez dobre xD nie chcem ale muszem xD

Serdello24

2023-01-22, 02:39
Seligos napisał/a:

To jest po prostu smutne. Szkoda mi gościa bo na bank nie jest komfortowo. Ale bardziej szkoda mi zachodniego społeczeństwa które musi za wszelką cenę pokazać jacy nie jesteśmy poprawni politycznie, wspierający itd.. Osobiście uważam że robienie PR-u na takim czymś aby pokazać wsparcie, tolerancję i politykę równości jest czystym sk***ysyństwem. Z niego nie jest żaden policjant. Myślę że nie jeden kandydat do policji jest wk***iony że pomimo predyspozycji, zaparcia a przede wszystkim - fizyczności, która pozwala być policjantem, są odrzucani bo ważniejsze żeby w pracy były osoby które się do tego zawodu kompletnie nie nadają ale są jakąś mniejszością albo jakąś dysfunkcją. Ja nie odbieram temu gościowi godności bycia człowiekiem czy walki o swoje marzenia, ale zamiast robić taki sk***iały medialny cyrk, wolałbym z nim przerobić temat "rzeczywistości" zamiast udawać że rzeczywistość nie istnieje, znaleźć mu (nawet w tej policji) zadanie w którym on jako on będzie robił różnicę. Bo jakby ktoś taki mnie zatrzymał na kontrolę to z całym szacunkiem dla niego dokumentów bym mu nie dał a wręcz bym uciekał.


Nie chce mi się nawet czytać tych wypocin to jest sadol a nie jakieś pedalskie kółko dla wrażliwych gość mial pech wyglada jak karma dla psa i kręcą se beke ze jest policjantem k***a świat jest bardziej poj***ny niz myślisz


:evil:



:evil:



:mrgreen:

freaky

2023-03-07, 13:03
Niespełna 20-letni Zaid Garcia w przeszłości padł ofiarą podpalenia. Miał wówczas 2 lata, a gdy jego łóżeczko zajęło się ogniem doznał oparzeń 4 stopnia obejmującymi ponad 80% powierzchni ciała. Jeszcze przed wstępną obdukcją niezbędna okazała się amputacja dłoni oraz palców stóp. Dzieciaka odratowano, ale jak się domyślacie nie miał łatwego życia. Wraz z dorastaniem uświadomił sobie, że cudowne ocalenie to tak naprawdę gehenna, o czym rówieśnicy nie dawali mu zapomnieć. Tutaj sylwetka chłopaka i miły gest w jego stronę.



spoiler

~Angel

2023-03-07, 13:18
i teraz amerykanie czują się bezpieczniejsi :lol:

blyto90

2023-03-07, 13:23
Ale słodko:) tak ideanalnie na tiktoka