18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Honorowy policjant

T3RMINATOR • 2023-01-20, 13:01
Teraz strzeżcie się wszyscy złodzieje.


pitteroo

2023-01-20, 14:57
Oglądałem na YouTubie na reportaż na Special books by specjal kids, z jego udziałem w sumie spoko gość tylko jakby mały zapaliło się łóżeczko w którym leżał no i tak wygląda jak wygląda. Nie wiem yna jego miejscu chciałbym żyć, on w sumie innego życia nie zna bo taki stał się jak był mały. W sumie podziwiam bo z całą pewnością nie ma lekko, ale wydaje mi się że większość tak potraktowanych przez los ludzi i tak woli żyć niż się poddać jak jakieś p*zdy wołowe :roll:

Leatherface

2023-01-20, 15:12
Idealny kandydat na komendanta.

A tak na poważnie, to taka teraz moda żeby potrząsać w mediach takimi jak on, bo każda sensacja podnosi oglądalność. Są ochy i achy przed kamerą, a jak już nakręcą materiał to każą mu wypie**alać tam skąd przyszedł :-D

CrookerS

2023-01-20, 15:17
Zauwazcie ze wszyscy maja marzenia..
Dobra praca, kobieta ktora sie nie puszcza i jest petarda taka ze ku*asy twardnieja wszyskim co ja widza, wk***e siana itp

A on mial tylko marzenie zostac policjantem..

Najlepsze jest to ze nie bedzie mu dane naprawde nim zostac, tak jak nam wyzej wypisane marzenia tez :ok:

Ogolnie spoko, to tez ludzie ale eutanazja zalecana :ok:

Zbeer

2023-01-20, 15:24
Arathnmor napisał/a:

Może kiedyś będą w stanie naprawiać takie przypadki. Nie zazdroszczę i nie życzę nikomu... no może paru politykom.



Jak Ty w ogóle możesz tak pisać o politykach?? Znakomitej większości, a nie paru politykom tego życzyć trzeba, bo to wręcz obowiązek obywatelski.

Siriuz

2023-01-20, 16:22
Hej lewacy! Ja zawsze marzyłem o tym, aby być milionerem i bzykać modelki! Pomóżcie mi spełnić moje marzenia!

Heliar

2023-01-20, 16:54
ziomek53 napisał/a:

co do ch*ja to jest



To jest Skwaruś i jest policjantem a nie piwniczakiem.

Solifugae

2023-01-20, 17:13
Miał zajebistego pecha w życiu, jeśli to poprawi mu humor to zajebiście. Nie wiem gdzie się tutaj niektórzy lewackiego sp***olenia dopatruje, nikt mu broni ani bloczka z mandatami nie daje i nie twierdzi że on też może być policjantem. Zwykła akcja na poprawę humoru jak batman odwiedzający dzieci w hospicjum.

miliaszuk

2023-01-20, 17:25
Myślałem że E.T. prowadzą.

smc

2023-01-20, 17:32
Przynajmniej jest szczęśliwy, a nie jak wy...

Budrys2000

2023-01-20, 17:47
Siriuz napisał/a:

Hej lewacy! Ja zawsze marzyłem o tym, aby być milionerem i bzykać modelki! Pomóżcie mi spełnić moje marzenia!



Może zacznij od wzięcia prysznica i znalezienia pracy. Potem to już z górki.

ProVVe

2023-01-20, 17:48
Dopiero co k***a mowilem, ze zaczną tych połamańców do policji i wojska brac... No jasny gwint to się nie dzieje... Chyba, że jako blokada pod koło, żeby wóz z górki nie zjechał jak ręczny pojdzie

Timaxiu

2023-01-20, 17:58
A ja podziwiam gościa, mimo wszystko się nie poddaje i coś próbuje robić w życiu. Jak mu mózgu nie uszkodziło to jeszcze mimo wszystko może przeżyć nie jedną fajną akcję..Stephen Hawking też dużo z ciała pożytku nie miał, a trochę namieszał..Ale ja lubię wojowników, a nie p*zdy co jak go laska rzuci albo wpadnie w długi to drzewo i sznur bo życie nie ma sensu i takie tam smenty..

Siriuz

2023-01-20, 18:04
Budrys2000 napisał/a:

Może zacznij od wzięcia prysznica i znalezienia pracy. Potem to już z górki.



Jesteś milionerem i bzykasz modelki?

dżonyłojlker

2023-01-20, 18:08
Timaxiu napisał/a:

Jak mu mózgu nie uszkodziło



Skoro jego największym marzeniem było zostać policjantem... Uszkodzenia mózgu są ogromne i porażające.

Bul_od_bytu

2023-01-20, 19:15
pitteroo napisał/a:

Oglądałem na YouTubie na reportaż na Special books by specjal kids, z jego udziałem w sumie spoko gość tylko jakby mały zapaliło się łóżeczko w którym leżał no i tak wygląda jak wygląda. Nie wiem yna jego miejscu chciałbym żyć, on w sumie innego życia nie zna bo taki stał się jak był mały. W sumie podziwiam bo z całą pewnością nie ma lekko, ale wydaje mi się że większość tak potraktowanych przez los ludzi i tak woli żyć niż się poddać jak jakieś p*zdy wołowe



Jakby wiedział co stracił to pewnie by się wylogował