18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Kwiecień 2022
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Maj 2022
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Czerwiec 2022
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   


Wypie**alaj pawiu...

Halman • 2022-05-25, 13:20
639

sp***alaj suko... :-P
SupremeLeader • 2022-05-25, 14:53  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Driver19cm napisał/a:

O k***a tyle jajcow wysiaduje jeden paw ?!?
Poproszę o opinie specjalistę od pawiów
Ps. Nie, nie tych z dupy



Już spieszę z wyjaśnieniem.
Otóż pawie organizują się w komuny, komuna taka następnie wybiera samca z najdłuższym ogonem. Wbrew błędnej opinii olbrzymi, ozdobny ogon samca wcale nie służy do wabienia samic, tylko właśnie do wysiadywania ogromnej ilości jaj. Z odchowanych pisklaków pawie wybierają sobie później po równo i wychowują je następnie już jako pojedyncze pary, nieparzyste pisklaki są zabijane. Cieszę się że mogłem pomóc, teraz możecie ten fakt powtarzać dalej, bez skrępowania i zbędnego sprawdzania.

Ruscy to są zj***ni...

Halman • 2022-05-25, 11:24
444

popisy akrobaty na skrzyżowaniu dobrze mu zrobiły.... :szydera:

Cud narodzin Faqulca

CoJaTamKurwaWiem • 2022-05-25, 00:25
443


Ćwir, ćwir k***a :mrgreen:
satariel • 2022-05-25, 01:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (109 piw)
radek225 napisał/a:

ch*j w dupę pie**olonej maciorze. Małe dziecko zawsze jest chętne do działania, pełne świeżych pomysłów, niewinne, nieskalane czyimś sp***oleniem. Jak to mówiono w starożytności dziecko to tabula rasa, czyli czysta karta. A uraz psychiczny i nienawiść do wszystkich dookoła funduje jej własna matka, zamiast rozwijać jej pasje i zainteresowania. Na dodatek mało sobie nie zapchała macicy tym śmiechem. Oby cię k***o wyr*chał murzyn metrową pałą, i poobijał tobie wszystkie narządy wewnętrzne tak wielkim ku*asem. ch*j ci w dupę 2 metrową lagą i nie pozdrawiam.



Ja pie**ole, niewinny żart, a jakieś zjeby piszą takie bzdury jak ty. Nic dziwnego, że potem dzieci wyrastają na dwie lewe ręce i roszczeniowe k***y w dzisiejszych czasach, które zawsze muszą dostać to co chcą. No strasznie sp***olone dzieciństwo. Spoko dom, żarcie na czas, ubrać się w co ma, ale tak, taki żarcik na pewno spowoduje, że za dziesięć lat to dziecko będzie zj***ne. Ludzie popadają w takie skrajności teraz, że ręce opadają, jesteś jednym z tych, którzy nie powinni oddychać. Jakby to dziecko zostało takie niewinne i nieskalane, to by świat się stoczył do epoki kamienia, bo tego nie zrobię, bo niebezpieczne, a tamtego nie zrobię, bo roślinka ucierpi, czy inne gówno. To nauka, że nie wszystko co widzisz, to prawda, dla takiego dziecka, zwykła sztuczka, żart. Im szybciej zakuma, że życie nie jest takiej jak w tej twojej pie**olonej bajce, tym szybciej prześcignie ciebie i twoje bezstresowe bachory we wszystkim. Ja pie**ole, żeby wierzyć, że z jajka z marketu wyjdzie kura, to bardzo dobrze, że to dziecko nie da się drugi raz nabrać. Za to twoje gówniaki będą myślały, że mleko jest z kartonu, a pieniądze z bankomatu.

Wpie**ol po kacapsku

wir00z • 2022-05-25, 17:40
429
Czy jakoś tak,ale każdy kto zasłużył,dostał^_^

dance4life • 2022-05-25, 17:51  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Ladnie ich tam wszystkich wyjasnil :D

Hasta la Vista

Flodzia • 2022-05-25, 17:49
379

pie**olony snajper :ubawdolez:

Ciocie

Flodzia • 2022-05-25, 17:46
327

Pozazdrościć tylko :oops:
HenrykS. • 2022-05-25, 17:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (96 piw)
Mocz napisał/a:

5 razy oglądałem, ktoś mnie olśni?
O co k***a chodzi?



Ciocia opowiada siostrzenicy jak to próbowała odkręcić butelkę z oranżadą, a tu nagle jak nie tryśnie i cały sweterek mokry.

Mały kacapek w przedszkolu...

Halman • 2022-05-25, 12:47
311

dobrze że nie jestem przedszkolanką bo bym poszedł siedzieć z art 148 ale ch*j, miałbym satysfakcję... :kawa:
baronturbina • 2022-05-25, 13:09  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (75 piw)
Sowieci od pisklaka uczą swoich jak mają się na wzajem traktować. Smak wódki już poznał. W podstawówce nauczy się gwałcić i kraść. Żeby podkręcić jego ciekawość świata, nie pokażą mu muszli klozetowej, pralki, zmywarki do naczyń, do momentu wysłani go na zagraniczną misję pokojową za jakieś 17 lat.

Fajny wypadek, dobrze nagrany...

Halman • 2022-05-25, 16:52
300

po za tym brak danych co, gdzie i jak... :roll:

Atak pieska

CrazyEdek • 2022-05-25, 21:00
253
Jak widać, nie dobre było.