18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan donosiciel

CrazyEdek • 2022-05-25, 17:12
To się nazywa pełna profesja.


Znawca_Cipek

2022-05-25, 17:41
Ale mnie wk***iają ci kurierzy. Parkuje taki gdzie chce, przyxhodzi kiedy chce albo wcale, a do tego zarabia grosze, bo nic innego nie potrafi. Praca kuriera to taka należna kara przed utylizacją.

dadar123

2022-05-25, 17:49
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale mnie wk***iają ci kurierzy. Parkuje taki gdzie chce, przyxhodzi kiedy chce albo wcale, a do tego zarabia grosze, bo nic innego nie potrafi. Praca kuriera to taka należna kara przed utylizacją.



Gdyby nie praca kuriera to nie dostałbyś lubrykantu przed komunią

dance4life

2022-05-25, 17:55
programista4k napisał/a:

powinien odstrzelić kundla



Bo brudasa przy plocie wystraszyl? Kielbe mu jeszcze dac

luxpiotr

2022-05-25, 18:38
dance4life napisał/a:

Bo brudasa przy plocie wystraszyl? Kielbe mu jeszcze dac


daj mu swoją, to ci równo upie**oli

bercisko

2022-05-25, 18:41
Te angielskie ogrody. I to jest ten większy, "rear". Z przodu jest drugi, ale na nim głównie stoi piękna kolekcja śmietników.

RobsoN

2022-05-25, 19:03
programista4k napisał/a:

powinien odstrzelić kundla



Bo co ?, bo się kurier obsrał ?, pie**olnij się w łeb...

daniel1040

2022-05-25, 23:29
programista4k napisał/a:

powinien odstrzelić kundla



widzę dość ewidentne połączenie pomiędzy nienawiścią do zwierząt i niezrozumieniem ich zachowania a byciem amebą umysłową.

Cupracabra

2022-05-26, 02:29
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale mnie wk***iają ci kurierzy. Parkuje taki gdzie chce, przyxhodzi kiedy chce albo wcale, a do tego zarabia grosze, bo nic innego nie potrafi. Praca kuriera to taka należna kara przed utylizacją.



W każdej robocie znajdą się partacze i zjeby. Ile fuszerek odpie**alają budowlańcy? Ale gdyby nie oni, mieszkałbyś w lepiance z gówna. (O ile sam byłbyś w stanie ją wybudować amebo)
To samo tyczy się z lekarzami, sprzedawcami w sklepach i tak dalej.. A to, że w Polsce we większości zawodów zarabia się psi ch*j, to nie oznacza, że ci ludzie są zbędni i są ,,nieukami''. Dużo osób po ukończonych technikach, studniach nie jest w stanie znaleźć pracy we swojej miejscowości, również nie każdy chce wyjeżdżać bóg wie ile kilometrów w nieznane czy też rozdzielać się z rodziną. Bardzo dużo osób dorabia sobie w marnie płacących pracach.. - Ale bez takich osób, ten świat nie byłby w stanie normalnie funkcjonować, inaczej cofnęlibyśmy się dziesiątki lat wstecz. Ale szkoda, że ty intelektualna patologio tego nigdy nie zrozumiesz. bo trzeba oddzielić zawód jako zawód, a osoby które w nim pracują i jakie takowa osoba ma podejście do pracy, i czy szanuje cudze.. Mimo być może słabo płatnej roboty którą wykonuje. A tobie polecam odciąć kable od routera lub kabel od internetu, bo zanieczyszczasz sieć ludziom wysrywając takie komentarze. Dziękuję za uwagę.

SlimShady

2022-05-26, 13:37
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale mnie wk***iają ci kurierzy. Parkuje taki gdzie chce, przyxhodzi kiedy chce albo wcale, a do tego zarabia grosze, bo nic innego nie potrafi. Praca kuriera to taka należna kara przed utylizacją.



Kurierzy często pracują po 12h i wcale źle nie zarabiają. Ale weź tyle pracuj.

loku64

2022-05-26, 13:43
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale mnie wk***iają ci kurierzy. Parkuje taki gdzie chce, przyxhodzi kiedy chce albo wcale, a do tego zarabia grosze, bo nic innego nie potrafi. Praca kuriera to taka należna kara przed utylizacją.



lepiej tak jak ty być bezrobotnym i c*pki w internecie ogladac

freddy.krueger

2022-05-30, 07:46
dadar123 napisał/a:

Gdyby nie praca kuriera to nie dostałbyś lubrykantu przed komunią




Może nie dostał i dlatego ma uraz ... :goatse: