18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypierdalaj pawiu...

Halman • 2022-05-25, 13:20

sp***alaj suko... :-P

Silverface

2022-05-25, 13:37
Jak ten paw ją atakuje, to brakuje tu "and his name is John Cena" tutururu. :D

Driver19cm

2022-05-25, 14:04
O k***a tyle jajcow wysiaduje jeden paw ?!? :shock:

Poproszę o opinie specjalistę od pawiów

Ps. Nie, nie tych z dupy

SupremeLeader

2022-05-25, 14:53
Driver19cm napisał/a:

O k***a tyle jajcow wysiaduje jeden paw ?!?
Poproszę o opinie specjalistę od pawiów
Ps. Nie, nie tych z dupy



Już spieszę z wyjaśnieniem.
Otóż pawie organizują się w komuny, komuna taka następnie wybiera samca z najdłuższym ogonem. Wbrew błędnej opinii olbrzymi, ozdobny ogon samca wcale nie służy do wabienia samic, tylko właśnie do wysiadywania ogromnej ilości jaj. Z odchowanych pisklaków pawie wybierają sobie później po równo i wychowują je następnie już jako pojedyncze pary, nieparzyste pisklaki są zabijane. Cieszę się że mogłem pomóc, teraz możecie ten fakt powtarzać dalej, bez skrępowania i zbędnego sprawdzania.

Kurde26

2022-05-25, 14:59
Przypomniała mi się pewna anegdota z okresu międzywojennego, czyli gdy byłem licealistą. Wracamy ekipą 5 chłopa z imprezy. Nie powiem trzeźwi nie byliśmy. Nagle z zza rogu wypada z 15 typa w tym trzech jest wleczonych bo są mocno poturbowani. Nagle słyszymy w naszą stronę "to oni" i zaczyna się rzeźnia. My pijani i w pięciu ich kupa luda. Nawet nie wiem kiedy dostałem kopa w plecy i zaczęli mnie glanować. Generalnie żaden z nas po 30 sekundach nie stał na nogach. Nagle kątem oka zobaczyłem przelatującą nade mną postać i jeden z agresorów pada. Wtedy słyszę jednego z tych trzech poturbowanych "o k***a batman" wszyscy w śmiech. ch*ja tam Batman. Kolega urwał się z imprezy i postanowił nas dogonić. Zobaczył co się dzieje i wpadł między glanujacych jak ptak na filmie. Grom z jasnego nieba. Tym zyskał taki szacunek u rycerzy ortalionu że nas przeprosili, zaprosili na wódkę a na koniec zawlekli pijanych do domu żebyśmy znów wpie**al nie dostali. Taka anegdota z dupy. Prawdopodobnie kolegi lot i atak wyglądał podobnie.

PolenSan

2022-05-25, 15:44
Kurde26 napisał/a:

Przypomniała mi się pewna anegdota z okresu międzywojennego, czyli gdy byłem licealistą. Wracamy ekipą 5 chłopa z imprezy. Nie powiem trzeźwi nie byliśmy. Nagle z zza rogu wypada z 15 typa w tym trzech jest wleczonych bo są mocno poturbowani. Nagle słyszymy w naszą stronę "to oni" i zaczyna się rzeźnia. My pijani i w pięciu ich kupa luda. Nawet nie wiem kiedy dostałem kopa w plecy i zaczęli mnie glanować. Generalnie żaden z nas po 30 sekundach nie stał na nogach. Nagle kątem oka zobaczyłem przelatującą nade mną postać i jeden z agresorów pada. Wtedy słyszę jednego z tych trzech poturbowanych "o k***a batman" wszyscy w śmiech. ch*ja tam Batman. Kolega urwał się z imprezy i postanowił nas dogonić. Zobaczył co się dzieje i wpadł między glanujacych jak ptak na filmie. Grom z jasnego nieba. Tym zyskał taki szacunek u rycerzy ortalionu że nas przeprosili, zaprosili na wódkę a na koniec zawlekli pijanych do domu żebyśmy znów wpie**al nie dostali. Taka anegdota z dupy. Prawdopodobnie kolegi lot i atak wyglądał podobnie.



Szanuje w ch*j. Dobra anegdota. Pozdrawiam.

Kluska_ze_hej

2022-05-25, 18:56
Silverface napisał/a:

Jak ten paw ją atakuje, to brakuje tu "and his name is John Cena" tutururu.


Proszę bardzo :mrgreen:


grexik

2022-05-25, 20:17
Wjechał w nią na pełnej ....

marcino_zly

2022-05-25, 21:08
Chciała go k***a okraść a się nie dał!

djpyza

2022-05-25, 21:40
"zlaskipanskiejbozydarr to barbiturina czy jak mu tam bobki z dupy ^ xD

Rob3rt88

2022-05-25, 22:35
ustawka jak h*j :D

Zasysacz

2022-05-26, 02:13
Puściła pawia mój też mnie kiedyś napadł jak na plecach leżałem. Żona z dziećmi wyszła wtedy z domu ;-)