Kwiecień 2021
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Maj 2021
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Czerwiec 2021
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Meksykańska policjantka

_Yarko_ • 2021-05-12, 22:33
866
Facet czy baba, idzie jak czołg.


Film zapętlony x 2.
dulek93 • 2021-05-12, 22:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (97 piw)
Coś pięknego gruba baba podnosiapska na policjantkę a tu jeb w ryj i odrazu zmienia się postawa z wściekłego wieloryba na poszkodowanego paszteta . Łap piwo

Mewa złodziejka rybek

Sunday • 2021-05-12, 16:45
506

Otóż nie tym razem :-D
Asuritta • 2021-05-12, 17:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (78 piw)
fajny filmik ALE znowu k***a piski poj***nej c**y .... wydarł bym się na nią lub wj***ł do wody...


wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie :P zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju

Chiński depilacja..

Halman • 2021-05-12, 15:54
411

żeby obsłużyć 1,4 miliarda chińczyków to trzeba kombinować...
mesjans • 2021-05-12, 16:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)
Nie ważne czy mały pajączek czy cała morda w ogniu, baby zawsze wyją tak samo.
388
Miałam ten filmik wrzucić w temacie idealnych prezentów dla teściowej, ale (jak zwykle w ostatnim czasie) wątek główny zszedł na dalszy plan na rzecz drapania się czyja racja jest 'naj'.
Do rzeczy:
"To mały kawałek minerału uranu znajdujący się w komorze mgłowej, co oznacza, że ​​można zobaczyć proces rozpadu i emisji promieniowania. Czym jest komora mgłowa? To szczelny szklany pojemnik schłodzony do -40 ° C, zwieńczony warstwą płynnego alkoholu. Według Cloudylabs na YouTube, który nakręcił powyższy film, para emitowana z alkoholu wypełnia pojemnik poniżej i większość z nich skrapla się na szklanej powierzchni, ale część z nich pozostanie jako para nad zimnym skraplaczem. „Tworzy to warstwę niestabilnej, nienasyconej pary, która może w każdej chwili ulec kondensacji” - mówi Cloudylabs. „Kiedy naładowana cząstka przechodzi przez tę parę, może wytrącać elektrony z cząsteczek tworzących jony. Powoduje to kondensację niestabilnych oparów alkoholu wokół jonów pozostawionych przez przemieszczającą się cząstkę jonizującą. Ścieżka cząsteczki w materii jest następnie odsłaniana przez ścieżkę złożoną z tysięcy kropelek alkoholu ”.
(Tekst tłumaczony przez google, prawie nie redagowany)

Sadistic uczy i bawi :->

Lekki szlif na barierkach

McSadol • 2021-05-12, 22:09
334
Spoko akcja , się cwaniaczek zdziwił :lol:

kreska90 • 2021-05-12, 23:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (54 piw)
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozumiem że cwaniak popełnił wykroczenie jadąc pasem do skrętu i przez wysepkę, ale brudas z tira nie dość że spowalnia ruch to jeszcze bawi się w szeryfa w momencie gdy srebrny rycerz jedzie już "legalnie". Tiry na lewym pasie to zmora Polskich autostrad, powinni tego zabronić.



Co ty pie**olisz!!
Dobrze jechal, mial tylko jeden pas do jazdy prosto, jak k***a miał jechać?? Jak juz mogl chcial zmienic na prawy, po prostu nie spodziewal sie ram tego durnia i tyle

Małpy w pracy

ZbyszekZiobr0_o • 2021-05-12, 17:01
290
Łapcie









Asuritta • 2021-05-12, 17:33  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (377 piw)
jaka małpa? pracuje koleś , nie opie**ala się, nie kradnie, nie ciągnie socjalu z pracujących, nie sprzedaje broni i dragów dzieciom i innym ...

rozumiem rasizm do sk***ieli śmieci społeczeństwa ale do pracujących ludzi?....

Exspresowe sciąganie opony

McSadol • 2021-05-12, 22:19
272
Ma gość wprawę :mrgreen:

Szybkie wyprzedzanie na motocyklu

Angel • 2021-05-12, 11:55
264
"43-letni kierujący motocyklem wraz z pasażerką trafili do szpitala w wyniku doznanych obrażeń po zakończeniu jazdy na barierkach"

LCF • 2021-05-12, 12:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
Podoba mi się spokój i opanowanie kierowcy ... ominął a mógł rozjechać :)

No i pojechał dalej ... a przynajmniej tak nagranie się urywa

Zaklinacz pocisków

Cheeki • 2021-05-12, 08:19
236
Allah trzyma go w swojej opiece.

Fx12 • 2021-05-12, 09:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
Durni kretyni, ciekawe czy ten allah im potem odbuduje te miasta czy jednak ich 5 następnych pokoleń będzie na to j***ć mając zabierane 70% dochodów. A sorry - przyjadą do europy na gotowe, zapomniałem.

Elektryk

Krzysztof_Elbląg • 2021-05-12, 05:39
172
Co mówi elektryk gdy je obiad?

Om, om, om