18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mewa złodziejka rybek

~Sunday • 2021-05-12, 16:45

Otóż nie tym razem :-D

banerr

2021-05-12, 16:48
Koleżanki mewy o pie**olą ją do czysta.

Asuritta

2021-05-12, 17:37
fajny filmik ALE znowu k***a piski poj***nej c**y .... wydarł bym się na nią lub wj***ł do wody...


wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie :P zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju

pyskatyyy

2021-05-12, 18:09
Asuritta napisał/a:

fajny filmik ALE znowu k***a piski poj***nej c**y .... wydarł bym się na nią lub wj***ł do wody...
wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju



Wstawa, zesrałeś sie. Jedyne co możesz zrobić to kilka komentarzy w necie, przychlaście. Prawdopodobnie nawet od tej bułki byś dostał wpie**ol.

John-Flopp

2021-05-12, 18:18
k***a i drze ryja głupia c**a, powinni ją tam wj***ć to był by i materiał i spokój i piwko dla autora.

EksporterZła

2021-05-12, 19:14
kurna, jak wiadomo baby powstały z naszego żebra. na jakim k***a etapie dorobiły się tego małpiego jazgotu!?

kamilos1323

2021-05-12, 21:31
Suka drze ryja jakby jej bombelka obrzezali

JaTylkonaChwile

2021-05-12, 22:56
Asuritta napisał/a:

fajny filmik ALE znowu k***a piski poj***nej c**y .... wydarł bym się na nią lub wj***ł do wody...
wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju



na tym k***a caly myk polega :

stara k***a, sie nie umyje bo ja przewieje... podlubie w nosie, wygrzebie gruzy z dupska, wygrzebie koze z nosa i pojdzie po buleczki. Wymaca, wytze smarki w chlebek ale ONA JEST ok, bo "dba o innych" "nie jest samolubna" itd itp nawet jesli bedzie kaszlec jak j***ny gruzlik - ma maseczke, tzn jest zajebista osoba.

Kompletnie zdrowy (na ciele i umysle) osobnik przyjdzie do sklepu bez maski i nagle jebu du! AAA wszyscy zginiemy, wpie**alaj, zginiemy! Dzwoncie na milicje... :homer: Rozumiem stare baby popie**olene przez TVPis ale, ze tylu zjebow na sadolu kibicujacych maseczkom to az sie w glowie nie miesci. k***a rok czasu a debile jeszcze wierza w maseczki, lockdowny i covidy bezobjawowe...

ZiooMall

2021-05-12, 23:05
Asuritta napisał/a:

fajny filmik ALE znowu k***a piski poj***nej c**y .... wydarł bym się na nią lub wj***ł do wody...
wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju



Dlatego nie kupuje się takiego pieczywa luzem, tym bardziej jakichś ch*jowych bułek.

ssX666

2021-05-12, 23:33
fajny filmik ALE znowu k***a piski poj***nej c**y .... wydarł bym się na nią lub wj***ł do wody...
wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju


Nie wiem czy to prawda ale łap piwo za barwny komentarz :]

Dżizas_kurde

2021-05-13, 00:50
Cytat:




wk***iaja mnie c**y j***ne, dziś na zakupach chciałem bułki zakupić w sklepie a tam k***a stara wymacała 7 bułek bez rękawiczki i je zostawiła zwyzywałem szmatę od świn które sp***oliły z chlewu... bułki WSZYSTKIE usunięto z lady do kosza przymnie :P zwracajcie uwagę chcecie wymacane dać dzieciom? bo jakaś c**a ch*j wie czy się nie macała po cipie odbycie i wózku a potem długimi pazurami maca żywność... k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju

O co ty żeś się przyj***ł do biednej kobieciny ?
Przecież bułki sie później obiera ze skórki ... więc co to za różnica czy ktoś to dotykał czy nie ?

AN...........or

2021-05-13, 08:43
Asuritta napisał/a:

k***a ale mam ciśnienie wyj***ł bym jej ale nie w tym kraju



Mogłeś na zgodę po prostu ja wyr*chać, może by się zgodziła i byłoby dobrowolnie ? po co bić od razu

Rozjebie

2021-05-13, 13:22
JaTylkonaChwile napisał/a:

na tym k***a caly myk polega :
stara k***a, sie nie umyje bo ja przewieje... podlubie w nosie, wygrzebie gruzy z dupska, wygrzebie koze z nosa i pojdzie po buleczki. Wymaca, wytze smarki w chlebek ale ONA JEST ok, bo "dba o innych" "nie jest samolubna" itd itp nawet jesli bedzie kaszlec jak j***ny gruzlik - ma maseczke, tzn jest zajebista osoba.
Kompletnie zdrowy (na ciele i umysle) osobnik przyjdzie do sklepu bez maski i nagle jebu du! AAA wszyscy zginiemy, wpie**alaj, zginiemy! Dzwoncie na milicje... Rozumiem stare baby popie**olene przez TVPis ale, ze tylu zjebow na sadolu kibicujacych maseczkom to az sie w glowie nie miesci. k***a rok czasu a debile jeszcze wierza w maseczki, lockdowny i covidy bezobjawowe...



k***a, wiedziałem ze znów znajdzie sie jakaś p*zda pie**oląca o maseczkach i covidzie