Lipiec 2020
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Sierpień 2020
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Wrzesień 2020
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Sprzeczki balkonowe

Sunday • 2020-08-08, 12:50
973

Turecki awanturnik.
emperorzbigniew • 2020-08-08, 14:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (73 piw)
Wyzimlak napisał/a:

Dzięki temu filmikowi przyjemniej spędze dzień. Dzięki Sunday. Oby twoje jaja nigdy nie były zbyt długo pełne.



Nie wiem dokładnie co was łączy, ale jest to urocze.

:-D

Wrotki to zdrowie...

Halman • 2020-08-08, 12:19
517

tylko głowa boli... :-D
~zsakuł • 2020-08-08, 14:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)
Jak można trenować coś takiego i nie nosić nawet kasku?

Wyjście

Sunday • 2020-08-08, 10:57
424

Na szczęście balustrada.
Eknen • 2020-08-08, 11:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (87 piw)
cyk i pranie rozwieszone

Panowie, co się tutaj odpie**ala?

Halman • 2020-08-08, 01:29
405

tak w skrócie; Panowie nagrywam, nagrywam, no co ja ci robię?, nagrywam, zostawcie go, nagrywam! ej k***a, co on wam robi?
nagrywam! ej proszę mi się wylegitymować sie, bo co jesteście w kombinezonach? , co cwaniacy wylegitymować sie, Ej k***a!
wylegitymować sie, ej ale nie duscie go nie? ej kolano, kolano, kolano! nie duś go, zostawcie go i wypie**alać!! sp***alaj!!!
:homer:
konopls • 2020-08-08, 02:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (147 piw)
j***ne sebixy, policja w takich sytuacjach powinna mieć prawo strzelać.

Ryzykowna akcja...

Halman • 2020-08-08, 00:36
341

Gliniarze z Salt Lake City dużo ryzykowali ale z drugiej strony może ryzyko wykalkulowane na zasadzie lepszy
przypadkowy postrzał zakładnika niż podcięte jego gardło? Oceńcie już sami, wiem że lubicie być ekspertami :-D
maksymilian45 • 2020-08-08, 00:58  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
Macie na YT w HD.

Każdy k***a wrzuca na serwery sadola..

Niektórzy chcą cały kanał z yt przenieś na sadola...

Policja vs pitbull

Belweder • 2020-08-08, 22:52
307
Policjantka otwierając śmietnik natrafia na pitbulla. Według właścicieli, pies był miły i chciał się bawić skacząc z zębami do szyi policjantki. Po takim zagraniu pies dostaje jedną kulkę do zabawy i turla się z radości po chodniku.
Akcja od 0:48 bo film ogólne dość długi.
ottohetman • 2020-08-09, 01:13  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (205 piw)
Emilian89 napisał/a:

To teraz wam wytłumaczę dlaczego na ową k***ę skoczył pies .
Te oto pieski są silnie związane emocjonalnie ze swoim panem "tak jednym jeden dominuje w stadzie" gdyby ta p*zda nie podchodziła nie otwierała śmietnika nic by się nie stało pies... wyczul wroga ze coś zagraża jego panu i bez zastanowienia ruszyła na sukę .
O ile jesteście tacy "hardzi sadole" to wiedzieli byście coś na temat psów a nie trzymacie same kundle które sp***alają gdzie pieprz rośnie.
Sam posiadam Amstafa Stafford Teriera i sam wkładam w k***ę wysiłku by go ułożyć i aby sie słuchał mnie oraz mojej kobiety ... i wiecie co ?
nie uwierzycie te psy nie są agresywne bez powodu mój nawet się nie rzuca na te wasze "SZitsu" czy inne wycieraczki mój chce się z nimi bawić a nie atakować je .
Wracając do Meritum
Pies bronił właściciela przed zagrożeniem oddał zycie przez tępą k***e
Pozdrawiam

po pierwsze zaraz z podniecenia kleksa puscisz. Po drugie:
Co ty k***a zjebie pie**olisz? ch*j śmierdzący mnie obchodzi czy on chciał bronić swojego pana żula grzebiącego w śmietniku. Masz taką bestie trzymaj ją na grubym kablu i w kagańcu. Gówno mnie obchodzi czy chce Cie bronić czy twojej kobiety bo po pierwsze ta kobieta policjant nie atakowala tego goscia ze smietnika tylko wykownywala swoją prace. I powiem ci jeszcze jedno nie bede analizowal czy ten gruby szczur zwany pit bulem czy staford szerier czy inne gowno mialo zamiar bronić swojego pancia tylko w przypadku ataku wale do niego ze wszystkiego co mam pod ręką.

Centralne trafienie

Niezwyciężony • 2020-08-08, 15:53
290
I efektowne salto mortale :szydera:

Black vs White

petru23 • 2020-08-08, 13:34
279
Black vs White. Dwóch Panów o karnacji z dwóch krańców palety barw, duszenie i koniec filmu. Blackout.
Btw, czarny to nie kolor. To brak koloru.




enek • 2020-08-08, 13:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
gdyby to hebanowy wojwnik wygrał pewnie skonczyłoby się kopem na zęby.

Wesoły autobus

petru23 • 2020-08-08, 13:23
192
Grupa złodziejaszków trafiła na policmajstra w cywilu, któremu nie spodobały się proponowane przez nich zabawy. Pasażerom też się znudziły z biegiem czasu.