18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły autobus

petru23 • 2020-08-08, 13:23
Grupa złodziejaszków trafiła na policmajstra w cywilu, któremu nie spodobały się proponowane przez nich zabawy. Pasażerom też się znudziły z biegiem czasu.




aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-08, 13:26
Przecież ten policmajster to jakiś debil. Na h*j się wychylał? Mam nadzieję, że go odj***li.

Rozjebie

2020-08-08, 13:30
W głowie mi się nie mieści, ze można być takim debilem. Ile masz w tym portfelu, 50, 100 zł? Jakby mi taka tępa k***a zaczęła strzelać, podczas mojej podróży z rodzina, to sam bym k***ę dobił

Payan

2020-08-08, 14:15
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież ten policmajster to jakiś debil. Na h*j się wychylał? Mam nadzieję, że go odj***li.



Odj***li, jak widziałeś.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-08, 14:33
Pajan napisał/a:

Odj***li, jak widziałeś.



Widać, że kulkę zarobił, czy to znaczy, że go odj***li??? A ja wolałbym mieć pewność, że nikomu niewinnemu z jego powodu krzywda się nie stanie. Nawet w Brazylii.

Noside

2020-08-08, 14:56
Dlatego ćwierć sekundy więcej trzeba było poświęcić na wymierzenie - głowa, klatka, obrót, głowa, klatka.

DzidaZawodnik

2020-08-08, 15:10
Trzech (?) złodzieji i jeden "policjant" który zamiast muszki używa ucha pasażera z przodu?! Toż to powinno być z 7 trupów po takiej akcji. Pies sprawy sądowej nie doczeka raczej.

kolosasz

2020-08-08, 15:21
Ale Meksyk. Dlatego powtarzam od lat : Każdy bogaty powinien dostać auto a ludzie bez dochodów lub z bardzo
małymi dochodami powinni jeździć autobusami. Rabusie wiedzieliby, że nie obłowią się a ryzyko jest duże

Tryper

2020-08-08, 15:56
Pseudo inteligentny policjant wychylając się że spluwą naraził bardziej życie i zdrowie pasażerów, robiąc de facto z nich żywą tarczę, niż po prostu pozbywając się telefonów, czy czego tam rządał rabuś.

kapelan_szturmowy

2020-08-08, 16:47
k***a, pies wykazał heroiczną postawę, wiedząc że wyłapie kulkę albo dwie, aby te ścierwa nikogo więcej nie obrabowały, a wam źle? k***a, jak byłem szczylem to wzorcem dla moich rówieśników był np. Inspektor Callahan, czyli Brudny Harry, ale czasy się zmieniły i dla szczyli wzorcem jest ... (wpisz w google : idol nastolatków). Tak, tak wiem, jestem już stary , głupi, świat poszedł do przodu, pojawiły dopalacze, friendzony i rurki.


Adrian649

2020-08-08, 16:50
Dobrze że dostał kulkę, ktoś kto odj***ł coś takiego nie powinien być policjantem.

Jagang

2020-08-08, 17:00
fiattt napisał/a:

k***a, pies wykazał heroiczną postawę, wiedząc że wyłapie kulkę albo dwie, aby te ścierwa nikogo więcej nie obrabowały, a wam źle? k***a, jak byłem szczylem to wzorcem dla moich rówieśników był np. Inspektor Callahan, czyli Brudny Harry, ale czasy się zmieniły i dla szczyli wzorcem jest ... (wpisz w google : idol nastolatków). Tak, tak wiem, jestem już stary , głupi, świat poszedł do przodu, pojawiły dopalacze, friendzony i rurki.



Ciekawe co byś powiedział, debilu, gdyby twoja matka siedziała przed tym psem i dostała kulkę w łeb w wymianie ognia.
"ch*j z matką, ważne że rabusie nie zdążyli obrabować pasażerów z telefonu za 300 zł i 50 zł w portfelu" - prawdziwy mężczyzna fiattt
Tylko kogo byś r*chał, jakbyś matkę stracił?

Nyrewesa

2020-08-08, 17:00
Co to za debil po służbie w cywilu. Przede wszystkim zanim wyciągnie broń powinien ocenić czy nie narazi osób postronnych. Za dużo Hollywood się naoglądał pajac.

Kamil3l

2020-08-08, 17:02
no niby ch*jowa akcja. Tyle, że tam realia są inne. Te typki mogły na koniec odj***ć kogoś tak dla przykładu, co to by pokazać siłę ich gangu. Może ten policjant był już w takiej sytuacji. Wtedy nic nie zrobił i mu siadło. ch*j wie. W domku zza monitora można wszystko oceniać na spokojnie.