Styczeń 2020
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Luty 2020
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Marzec 2020
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Sala ćwiczeń :).

mikecc • 2020-02-11, 19:08
378
Fajne wygibasy :) ...

~T3RMINATOR • 2020-02-11, 19:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
Zobaczył niezłą fokę to mu testosteron skoczył i próbuje zwrócić na siebie uwagę, a ona zreszczą też szuka adoratora.

Mały pajączek.

T3RMINATOR • 2020-02-11, 23:15
363
Instynkt przetrwania.

youzeck1984 • 2020-02-11, 23:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (25 piw)
Skakuny, gatunki pajęczaków charakteryzujące się polowaniem czysto wzrokowym. Nie tkają sieci...Jak namierzy to skacze jak na filmie... tak, jestem ekspertem :amused:

Uświadamianie nastolatka

czaku20 • 2020-02-11, 23:42
328
Patrzałem po tagach i nie było, a wujek mi ostatnio w robocie sprzedał niezły kawał :

Żona [Ż] zwraca się do męża [M] żeby pogadał z synem [S] o seksie :
[Ż] - Kochanie, nasz syn dorasta.. weź go uświadom co do tych spraw...
[M] - Yhh, no dobra, ale jak to najlepiej zrobić?
[Ż] - Nie wiem, wymyśl coś, może o motylach?
[M] - Niech będzie.
Mąż więc puka do drzwi syna i wchodzi do niego do pokoju
[S] - Siema tato, co chciałeś?
[M] - Synu, pamiętasz jak miesiąc temu byliśmy na k***ach z roksy?
[S] - No pamiętam.
[M] - Noooo, to motyle pie**olą się tak samo.
mlekozklasa • 2020-02-12, 08:50  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (22 piw)
KieldW napisał/a:

ch*j z tym, że suchar. Widać nie stać Cię na więcej... Ale k***a po ch*ja ta "legenda" ŻMS?!?!?!?!



Żebyś załapał.

Rycerz vs deskorolka

Angel • 2020-02-11, 10:53
275
Test przyłbicy :lol:

Miota nim jak szatan.

T3RMINATOR • 2020-02-11, 15:35
255
Samolot wystartował z Warszawy i leciał do angielskiego miasta Luton. Ze względu na bardzo silny wiatr samolot linii WizzAir musiał lądować na lotnisku w Birmingham.

impressa88 • 2020-02-11, 16:49  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
Teraz pilot może śmiało dodać załącznik w postaci filmu do swojego CV 8-)

Like a ninja

Cyjanek • 2020-02-11, 09:23
250
Takie buty... :fuck-off:

Momen "pobicia" zapaśnika z Poznania

naitsyrk • 2020-02-11, 09:45
229
Do sieci wyciekło nagranie, głośnej w ostatnim czasie sprawy, pobicia poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory.
Jak widać, obraz przedstawiany przez media jest zgoła odmienny od tego co znajduje się na filmie.
Możemy zauważyć, iż pokrzywdzony najprawdopodobniej kłóci się z kobietą, zostaje przez nią spoliczkowany po czym mówi coś do napastnika i otrzymuje jeden, śmiertelny, cios.


Więcej informacji:
LINK RMF FM

diouf89 • 2020-02-11, 10:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (85 piw)
ta kobieta to takie typowe imprezowe kuriwsko, daje dupy na zmiane ochroniarzom i czuje sie Pania Wsi, zaczepia , policzkuje,szuka awantury bo potrzebuje atencji , wie ze stoja za nia ochorniarze , kltorzy w razie awantury sie za nia wstawia i on wtedy czuje sie spelniona. w klubach w Katowicach pelno takich ameb umyslowych, one co paitek i sobota stoja w tym samym klubie dokladnie w tym samym meijscu przez cala impreze i czekaja na jakiegos bolca lub awanturke.

Sport to zdrowie?!

Salieri16000 • 2020-02-11, 17:28
211
Paizutdin Alijew, sportowiec z Dagestanu, doznał poważnych obrażeń podczas zawodów zapaśniczych w Petersburgu.

Jeden z widzów sfilmował moment nieudanego odbioru podczas jednej z walk na Grappling Open World Cup. Jednocześnie Ministerstwo Sportu w Dagestanie podkreśliło, że zawody „nie były oficjalne”.

Śmiało od 10-tej sekundy:



Według doniesień medialnych u zapaśnika zdiagnozowano stłuczenie mózgu, zamknięty uraz czaszkowo-mózgowy i złamanie kręgów szyjnych z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Wiadomo, że w wyniku tych obrażeń mężczyzna został sparaliżowany.