Maj 2019
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Czerwiec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lipiec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Rozwożę meble Lublinem, dla relaksu rozjadę psa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-06-02, 21:01
138
Syców: Kierowca busa celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. "Jak chodzić nie umiesz, to teraz masz"

Mężczyzna zatrzymuje pojazd przed leżącym na drodze psem, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

Następnie cofa busa i ponownie przejeżdża po psie, najeżdżając kołem na jego głowę. Stwierdza przy tym: "ch*jowo tak trochę. Ale ch*j, jak chodzić nie umiesz, to teraz masz na łeb''. Zwierzę nie przeżyło.

Sprawca został zatrzymany przez policję, to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem. Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 22-latek szybko został zidentyfikowany przez grupy internautów. Po jakimś czasie zniknęły jego profile w mediach społecznościowych.

(z tym "wyjątkowo drastyczne" to trochę przesadzili...)





Niestety nie mam wersji nieocenzurowanej.
MariolaBezPindola • 2019-06-02, 21:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (94 piw)
Jemu to samo zrobic. k***a nie czlowiek.

Trening brazylijskiej policji

phrontch • 2019-06-02, 22:30
109
Przecież nie będą ćwiczyć na manekinach



Linowcem w spacerowa...

Halman • 2019-06-02, 13:30
101

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę ok. godz. 8:30 w weneckim Canale della Giudecca. Na nagraniu wideo widać, jak do nabrzeża zbliża się potężny liniowiec MSC Opera.



Statek wycieczkowy bezwładnie dryfuje, nadając głośny sygnał. Ludzie zaczynają w popłochu uciekać, gdy wycieczkowiec uderza w nabrzeże i cumujący przy nim niewielki statek wycieczkowy.




Francesco Schettino byłby dumny...

Polskie Drogi #148

Polskie_Drogi • 2019-06-02, 10:53
93
Ciągły pośpiech, niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, jazda na zderzaku, nieprawidłowe wyprzedzanie, nieuwaga na skrzyżowaniach – to tylko część szablonowych błędów, które ciągle popełniamy.


Na drodze trzeba być czujnym...,

_Yarko_ • 2019-06-02, 11:32
87
...żeby potem nie kląć po rosyjsku.

Do 00:20 s, bo nie widać jak bije winnego.

Zapytanie o drogę.

_Yarko_ • 2019-06-02, 10:52
83
Pytany nie wiedział jak dojechać do Biedronki.

Eksplozja w fabryce trotylu.

_Yarko_ • 2019-06-02, 11:15
81
W wyniku sobotnich eksplozji w fabryce materiałów wybuchowych w Dzierżyńsku w europejskiej części Rosji ranne zostały 43 osoby, a 15 z nich przebywa w szpitalu. . Według władz miasta fala uderzeniowa uszkodziła ok. 200 budynków.
Około 180 z uszkodzonych budynków to domy i bloki mieszkalne. Fala uderzeniowa wybiła okna w budynkach w promieniu trzech kilometrów od fabryki Kristałł.
Według mediów za wstępną przyczynę wypadku uznaje się zakłócenie procesu produkcyjnego i naruszenie zasad bezpieczeństwa.
Dzierżyńsk zamieszkuje ok. 260 tys. ludzi. Miasto jest położone 34 km na zachód od Niżnego Nowogrodu.
Link:
https://belsat.eu/pl/news/dzierzynsk-eksplozja-w-fabryce-trotylu-uszkodzila-200-domow/







Próba zabójstwa w Manaus

phrontch • 2019-06-02, 09:47
70
Podobno uciekający przeżył



Miła chwilka.

de_Sade • 2019-06-02, 23:54
60
Czasem by dojść, trzeba ściągnąć buty. Niestety pani była chyba niezbyt świeża i zwabiła policję.



ch*jowy camerman:/