18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na drodze trzeba być czujnym...,

~_Yarko_ • 2019-06-02, 11:32
...żeby potem nie kląć po rosyjsku.

Do 00:20 s, bo nie widać jak bije winnego.

Januszznarnii

2019-06-02, 11:36
i to właśnie dla takich sytuacji instruktor nauki jazdy powtarzał, że dobry kierowca zawsze trzyma dwie ręce na kierownicy

dudidudi

2019-06-02, 12:03
klakson > hamulec
"nie zatrzymam się na czas i pie**olne ale przynajmniej dam sygnał dźwiękowy wyrażający moje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji"

mygyry

2019-06-02, 12:09
@up wiedząc, że i tak nie wyhamujesz wolisz wcisnąć hamulec zamiast manewrować?

Lobo24

2019-06-02, 12:32
Typ uniknął śmierci pod kołami to go ukatrupi wkurzony kacap.

Shanttyy

2019-06-02, 13:32
Dobrze, że napisałeś, że nie będzie widać jak go bije, bo już bym czekał :/

Siemasz123

2019-06-02, 21:04
Właśnie przez takie sytuacje uważam że pedalarze nie powinni mieć wstępu na drogi... A potem słyszysz że "niedobry kierowca przejechał biednego rowerzystę".... :/

BartusUkF

2019-06-02, 21:59
dudidudi napisał/a:

klakson > hamulec
"nie zatrzymam się na czas i pie**olne ale przynajmniej dam sygnał dźwiękowy wyrażający moje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji"



Weź Ty sie typie pie**olnij w głowę. Widać że jedyne na czym jeździłem to j***ne rolki. Zdechnij

KKuubbaa

2019-06-02, 22:47
Siemasz123 napisał/a:

Właśnie przez takie sytuacje uważam że pedalarze nie powinni mieć wstępu na drogi... A potem słyszysz że "niedobry kierowca przejechał biednego rowerzystę".... :/



Jest wiele przykładów , że kierowcy aut nie powinni jeździć po drogach.
Zawsze znajdą się zjeby umysłowe np : ty :lol:
Słaby przykład bo tu akurat gościu wyj***ł się przypadkowo.

zakmen

2019-06-03, 04:32
@KKuubbaa

Jest od ch*ja ścieżek gdzie rower się idealnie nadaje. Nie! j***ć, będę jeździł pośród metalowych kilkutonowych pojazdów które w każdej chwili mogą mnie rozsmarować po ulicy jak twoja stara margarynę na chlebie.

dudidudi

2019-06-03, 12:01
BartusUkF napisał/a:

Weź Ty sie typie pie**olnij w głowę. Widać że jedyne na czym jeździłem to j***ne rolki. Zdechnij



ch*j mnie obchodzi na czym jeździłeś szczylu.
:roll:

Franekxx123

2019-06-03, 16:05
zakmen napisał/a:

@KKuubbaa
Jest od ch*ja ścieżek gdzie rower się idealnie nadaje. Nie! j***ć, będę jeździł pośród metalowych kilkutonowych pojazdów które w każdej chwili mogą mnie rozsmarować po ulicy jak twoja stara margarynę na chlebie.



No, ale jak ścieżki nie ma, to powinien zejśc i popie**alac polami na piechotę z rowerem pod pachą :>

Kosa92

2019-06-05, 18:28
Januszznarnii napisał/a:

i to właśnie dla takich sytuacji instruktor nauki jazdy powtarzał, że dobry kierowca zawsze trzyma dwie ręce na kierownicy




Pewnie, mówił też jeszcze "1,5 metra" a nie "max. 30cm & pedal to the metal"

KKuubbaa

2019-06-06, 16:59
zakmen napisał/a:

@KKuubbaa
Jest od ch*ja ścieżek gdzie rower się idealnie nadaje. Nie! j***ć, będę jeździł pośród metalowych kilkutonowych pojazdów które w każdej chwili mogą mnie rozsmarować po ulicy jak twoja stara margarynę na chlebie.



Wątpię aby w tym akurat miejscu była jakaś ścieżka rowerowa.
Zwłaszcza w mniejszych miastach, u mnie np: jest tylko jedna ścieżka rowerowa a drogi mają w ch*j dziur.

Franekxx123 napisał/a:

No, ale jak ścieżki nie ma, to powinien zejśc i popie**alac polami na piechotę z rowerem pod pachą



Ta i się do pracy spóźnić.
Myślisz, że każdy ma dużo czasu i pieniędzy?