18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaźń Polsko-Ukraińska

voidinfinity • 2017-07-10, 21:14
Taki tam przykład przyjaźni polsko-ukraińskiej ;-)

Cytat:

34-letnia Mołdawianka Swietłana do Polski przyjechała, by zarobić na utrzymanie trojga dzieci. Miała pracować na plantacji truskawek. Pracy nie było, a pomoc zaoferowali jej dwaj mężczyźni - Polak i Ukrainiec. Miała sprzątać, a została uwięziona i wielokrotnie zgwałcona. Uciekając oprawcom, wypadła z czwartego piętra. Grozi jej kalectwo. Potrzebuje operacji, a nie jest ubezpieczona.

Swietłana przyjechała do Chmielna (Pomorskie) w maju. Gdy okazało się, że pracy przy zbiorze truskawek nie ma, postanowiła pojechać do Gdyni i poszukać zajęcia w gastronomii.

Poznała Polaka, który zaoferował jej pomoc. Miała sprzątać mieszkanie w zamian za nocleg. W rozmowie uczestniczył też Ukrainiec. Swietłana i Polak pojechali do mieszkania. Później dotarł tam Ukrainiec.

- Pokrzywdzona była wielokrotnie zmuszana do obcowania płciowego przez podejrzanego, który pozbawił ja wolności. W związku z tym pozbawieniem wolności podjęła próbę ucieczki przez okno, które skutkowało wypadnięciem z czwartego piętra - poinformowała Grażyna Waryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.





link

kevlarx

2017-07-11, 18:00
nano50 napisał/a:

(...) i olbrzymie zadośćuczynienie od Państwa.

Ty juz się publicznych pieniedzy lepiej nie tykaj

SpeedyG

2017-07-11, 18:56
Chwila, chwila ludzie. Pomyślcie, raz pomyślcie.
Kto zdrowy na rozsądku mając mieszkanie w Gdyni, udostępnia je kobiecie "tylko" za sprzątanie.
Przecież to się w pale nie mieści, koleś mógł wynajmować mieszkanie jakiejś rodzinie lub nawet studentom za kasę.
Nie mówiąc, że jak taki napalony to znalazłaby się spokojnie studentka, która chciałaby mieszkać sama i dałaby dupy zamiast płacić czynsz.
Pewnie byłoby tak, że umówili się z poszkodowaną na r*chanie w zamian za mieszkanie. Ta się zgodziła, ale wyszło tak że ją zamknęli bo im zbytnio zaufała.
Kto normalny nie domyśli się, że jeżeli jakiś nieznajomy z dobrego serca da Ci mieszkać za darmo w obcym kraju, gdy jesteś samotną kobietą?
Chyba, że kobieta jest naprawdę tak głupia i uwierzyła w dobre intencje.

Dexterous

2017-07-11, 19:08
SpeedyG napisał/a:

Chwila, chwila ludzie. Pomyślcie, raz pomyślcie.
Kto zdrowy na rozsądku mając mieszkanie w Gdyni, udostępnia je kobiecie "tylko" za sprzątanie.
Przecież to się w pale nie mieści, koleś mógł wynajmować mieszkanie jakiejś rodzinie lub nawet studentom za kasę.
Nie mówiąc, że jak taki napalony to znalazłaby się spokojnie studentka, która chciałaby mieszkać sama i dałaby dupy zamiast płacić czynsz.
Pewnie byłoby tak, że umówili się z poszkodowaną na r*chanie w zamian za mieszkanie. Ta się zgodziła, ale wyszło tak że ją zamknęli bo im zbytnio zaufała.
Kto normalny nie domyśli się, że jeżeli jakiś nieznajomy z dobrego serca da Ci mieszkać za darmo w obcym kraju, gdy jesteś samotną kobietą?
Chyba, że kobieta jest naprawdę tak głupia i uwierzyła w dobre intencje.



Masz rację, to jej wina. Chłopakom powinno się dać po medalu i odszkodowanie za straty moralne. :plzdie:

SpeedyG

2017-07-11, 19:47
Dexterous,
Dobra wytłumaczę jak dziecku.
Nigdzie nie napisałem, że to jej wina lecz rozpatrzyłem dwie opcje.

Pierwsza: Kobieta mogła dostać dach nad głową za uprawianie seksu z tymi panami. Nikt, o zdrowych zmysłach lub zamiarach nie pozwoli mieszkać praktycznie za darmo obcej osobie w mieszkaniu,a tym bardziej w Gdyni w sezonie letnim.
Całkiem możliwe jest to, że tak się z nią umówiono, ale dwaj złoczyńcy i degeneraci uwięzili ją i zrobili z niej seks- niewolnice.
Chyba nie myślisz, że na tym świecie ktoś da Ci tak wiele praktycznie za darmo.

Druga opcja. Kobieta była tak głupia, że uwierzyła w dobroduszność dwóch typów w średnim wieku mieszkającym samotnie w mieszkaniu (nie mającym rodziny, żony,dzieci itp), lub pozwalając jej mieszkać samej w pustym mieszkaniu (bo przecież nie można go wynająć, sprzedać lub ogólnie zarobić na nim tylko pozwolić jej mieszkać tam za darmo).

Ja rozumiem, że może są na świecie bardzo dobroduszne osoby, ale takie też pozwoliłyby mieszkać za darmo maksymalnie przez kilka dni. Nie na dłużej, że tamta kobieta już sobie pomyślała o dłuższej pracy w gastronomii.
Jak była tak głupia to coś o niej świadczy, tzn z tym skokiem z czwartego piętra zamiast spróbować zaalarmować sąsiadów, przykuć czyjąś uwagę lub nawet podpalić mieszkanie.
Zera instynktu samozachowawczego i tyle.

Dexterous

2017-07-11, 22:28
SpeedyG napisał/a:

Dexterous,
Dobra wytłumaczę jak dziecku.
Nigdzie nie napisałem, że to jej wina lecz rozpatrzyłem dwie opcje.

Pierwsza: Kobieta mogła dostać dach nad głową za uprawianie seksu z tymi panami. Nikt, o zdrowych zmysłach lub zamiarach nie pozwoli mieszkać praktycznie za darmo obcej osobie w mieszkaniu,a tym bardziej w Gdyni w sezonie letnim.
Całkiem możliwe jest to, że tak się z nią umówiono, ale dwaj złoczyńcy i degeneraci uwięzili ją i zrobili z niej seks- niewolnice.
Chyba nie myślisz, że na tym świecie ktoś da Ci tak wiele praktycznie za darmo.

Druga opcja. Kobieta była tak głupia, że uwierzyła w dobroduszność dwóch typów w średnim wieku mieszkającym samotnie w mieszkaniu (nie mającym rodziny, żony,dzieci itp), lub pozwalając jej mieszkać samej w pustym mieszkaniu (bo przecież nie można go wynająć, sprzedać lub ogólnie zarobić na nim tylko pozwolić jej mieszkać tam za darmo).

Ja rozumiem, że może są na świecie bardzo dobroduszne osoby, ale takie też pozwoliłyby mieszkać za darmo maksymalnie przez kilka dni. Nie na dłużej, że tamta kobieta już sobie pomyślała o dłuższej pracy w gastronomii.
Jak była tak głupia to coś o niej świadczy, tzn z tym skokiem z czwartego piętra zamiast spróbować zaalarmować sąsiadów, przykuć czyjąś uwagę lub nawet podpalić mieszkanie.
Zera instynktu samozachowawczego i tyle.



No już dobra specjalisto, nie tłumacz mi się. Wszyscy dobrze wiemy, że na sadolu pełno specjalistów, którzy w każdej sytuacji zrobiliby wszystko w 100% dobrze i to ogólnie nadludzie są :amused:

pulqita

2017-07-11, 23:08
Dexterous napisał/a:



O ch*j, fantastico w realu :D



Serio, fantastico masz na imię Grażyna?

kama91

2017-07-12, 14:50
nie ma ubezpieczenia to niech wraca na ukraine czy gdzies tam sie leczyc

Abraxus napisał/a:

Katolicki kraj gdzie każdy podąża za dekalogiem i kochają bliźnich tak jak pan bozia kazał :D Panowie jak ją już dobrze wyr*chali w każdy otwór to pewnie poszli na mszę do kościoła :D



zapomniales wplesc jeszcze czegos o polityce i 500+

voidinfinity

2017-07-12, 15:38
Wersja dla mających problem z czytaniem ze zrozumieniem:

Jeden gwałciciel był Polakiem.
Drugi gwałciciel był Ukraińcem.
Ofiara była Mołdawianką.