18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaźń Polsko-Ukraińska

voidinfinity • 2017-07-10, 21:14
Taki tam przykład przyjaźni polsko-ukraińskiej ;-)

Cytat:

34-letnia Mołdawianka Swietłana do Polski przyjechała, by zarobić na utrzymanie trojga dzieci. Miała pracować na plantacji truskawek. Pracy nie było, a pomoc zaoferowali jej dwaj mężczyźni - Polak i Ukrainiec. Miała sprzątać, a została uwięziona i wielokrotnie zgwałcona. Uciekając oprawcom, wypadła z czwartego piętra. Grozi jej kalectwo. Potrzebuje operacji, a nie jest ubezpieczona.

Swietłana przyjechała do Chmielna (Pomorskie) w maju. Gdy okazało się, że pracy przy zbiorze truskawek nie ma, postanowiła pojechać do Gdyni i poszukać zajęcia w gastronomii.

Poznała Polaka, który zaoferował jej pomoc. Miała sprzątać mieszkanie w zamian za nocleg. W rozmowie uczestniczył też Ukrainiec. Swietłana i Polak pojechali do mieszkania. Później dotarł tam Ukrainiec.

- Pokrzywdzona była wielokrotnie zmuszana do obcowania płciowego przez podejrzanego, który pozbawił ja wolności. W związku z tym pozbawieniem wolności podjęła próbę ucieczki przez okno, które skutkowało wypadnięciem z czwartego piętra - poinformowała Grażyna Waryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.





link

KlinikaAborcyjna

2017-07-11, 00:33
Loaloa napisał/a:

Widocznie na Ukrainie grawitacja działa inaczej. Bo przecież nie jest możliwe, że Świetlana jest po prostu idiotką.



Może tak może nie ale to nie jest ważne.

Dedykuję specjalnie dla ciebie świetny kawałek z przesłaniem cover SOD w polskim wykonaniu. Panie i Panowie szanowni użyszkodnicy Sadole i Sadolki przed wami: WOSTOK
Loaloa trzymamy kciuki

Noemi1998

2017-07-11, 00:37
takich historii są tysiące..

kevlarx

2017-07-11, 01:03
@KlinikaAborcyjna
najpierw sam przesluchaj i przemysl to na powaznie. szukanie kozla ofiarnego to sztuczka stara i obrzydliwa :kawa: Poczucie wyzszosci i pogardy wyssales z mlekiem matki czy sperma ojca?

moskalowy

2017-07-11, 01:09

mazga50

2017-07-11, 01:39
Czy słowo "Mołdawianka" użyte w tym tekście, nie kłóci się aby z krzykliwym tytułem?
Mołdawia jest biednym, małym krajem, ale ludzie tam życzliwi. Szkoda, że ta kobieta trafiła na te zwierzęta.

Ponoć są potrzebne pieniądze na leczenie i rehabilitację. Polak ma mieszkanie i auto, więc znalazłem rozwiązanie problemu. A jak coś zostanie po ich sprzedaży, to wysłać to rodzinie do Mołdawii.
Oczywiście gościu zapie**ala teraz z łańcuchem na szyi przez cały czas odsiadki, a kasa którą zarobi idzie na odszkodowanie dla niej. Liczę na dożywocie...

kothletino

2017-07-11, 02:30
"przyjaźń Polsko-Ukraińska" ??? chyba cie k***a poj***ło!

sh...........ns

2017-07-11, 03:02
ale wy jesteście pie**olnieci gdyby to kobiety dominowały tak cywilizacje gwałcenie mezcxzyn było by całkowicie legalne kobiety by mogły bić męzczyn abortowac ciaze bez pytania gwałcic i molestowac a winny by był zawsze mezczxyzna nawet jak by go kobieta pobiła to on by miał problemy aaa nie czekaj tak juz jest mimo tego że kobiety wcale nie dominuja cywilizacji .

ho...........zo

2017-07-11, 06:14
No Swietłanka, przyzwyczajaj się. Tutaj biednemu zawsze wiatr w oczy i ch*j w dupę.

Wiewór

2017-07-11, 08:39
Katolicki kraj gdzie każdy podąża za dekalogiem i kochają bliźnich tak jak pan bozia kazał :D Panowie jak ją już dobrze wyr*chali w każdy otwór to pewnie poszli na mszę do kościoła :D

Pierre d'Ollony

2017-07-11, 08:42
Cytat:

- Pokrzywdzona była wielokrotnie zmuszana do obcowania płciowego przez podejrzanego, który pozbawił ja wolności. W związku z tym pozbawieniem wolności podjęła próbę ucieczki przez okno, które skutkowało wypadnięciem z czwartego piętra - poinformowała Grażyna Waryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.



@fantastico, nie chwaliłeś się że masz na imię Grażyna i pracujesz w prokuraturze :niggasmile:

mibcadet

2017-07-11, 09:54
@up uprzedziłeś mnie, to by mogło wyjaśniać skąd Grażyna, tzn Fantastico, ma dostęp do takich ilości materiałów, które tutaj wrzuca

ti...........ax

2017-07-11, 12:45
W Polsce ludzie też nie maja na operacje i jaka k***a zbiórka. Sprzedać majątek tego debila co ją gwałcił i z tego płacić.

nano50

2017-07-11, 13:33
Sk***ysyństwo pie**olone. Taką reklamę robią nam takie pie**olone sk***ysyny. Przyjechała kobieta zarobić w Polsce na zabiorach. Okazało się, że pracy nie ma. Dostała propozycję noclegu za sprzątanie mieszkania.
Potem takie sk***ysyny gwałciły kobietę i tak męczyli, że żeby uciec wyskoczyła z 4! k***a piętra.
Wyroki powinny być przykładem czyli 2x dożywocie i olbrzymie zadośćuczynienie od Państwa.

Angeusz

2017-07-11, 15:37
Dexterous napisał/a:



O ch*j, fantastico w realu :D



Fantastico też była kobietą !