18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealna nauczycielka matematyki

hypertonic • 2017-06-19, 07:52
Nauczycielka matematyki wykorzystywała seksualnie swoich uczniów. Grozi jej więzienie



Najwyraźniej chciała sprawdzić się w dziedzinie biologii, ponieważ liczby ją znudziły.

Nauczyciel powinien być wzorem do naśladowania oraz przewodnikiem, który pomaga w lepszym zrozumieniu świata. Ta kobieta wzięła sobie twierdzenie do serca i postanowiła podszkolić chłopców z biologii. Uprawiała seks z trzema uczniami.

Erin McAuliffe ze Stanów Zjednoczonych, była nauczycielką matematyki w szkole Rocky Mount Prepatory przez niecały rok. Jej kariera została przerwana przez informacje, do których dotarła miejscowa policja. Kobieta została aresztowana pod zarzutem molestowania seksualnego trzech uczniów. Ofiarami byli dwaj 16-latkowie oraz jeden 17-latek.

25-latka uczyła w szkole pełnej dzieci w różnym wieku. To jedna z największych placówek w Rocky Mount, ponieważ uczęszcza tam ponad 1300 osób, w których są uczniowie od wieku przedszkolnego do 18. roku życia. To właśnie z najstarszymi wychowankami kobieta spotykała się po szkole.



Lekcja mnożenia i dodawania

Jak informuje serwis metro.co.uk, zatrzymana spędza czas w areszcie, ponieważ nikt nie wpłacił za nią kaucji. Sędzia ustalił wysokość wpłaty na 20 tysięcy dolarów, co daje prawie 75 tysięcy złotych. Wkrótce nastąpi rozprawa, podczas której kobieta zostanie oskarżona o seks z uczniami.

Prawo stanu Północna Karolina przewiduje podobne przestępstwa. Portal ladbible.com podaje, że za kontakty seksualne z podopiecznymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponieważ kobieta nie jest recydywistką, sąd może zastosować łagodniejszy wymiar kary.

Wygląda na to, że nauczycielka matematyki się przeliczyła i wkrótce będzie musiała przyjąć lekcję życia. Po wyjściu z więzienia może pracować na przykład jako hostessa, ponieważ kontakt z dziećmi zostanie jej na zawsze ograniczony.

Zobacz więcej foteczek nauczycielki

spoiler

Cryo

2017-06-19, 18:15
Sadol powinien zorganizować zbiórkę na jej kaucję. Taki jeden dobry uczynek w życiu.

tycho

2017-06-19, 18:58
Velture napisał/a:


Zajebiście. To kup sobie szkła kontaktowe koloryzowane i jebnij słit focię.
To co widzisz w jej oczach to zwyczajne kontakty o kolorze niebieskim.
Naturalnie niebieskie oczy mają zupełnie inny odcień.


O k***a... Ty musisz być geniuszem.

p4nk1

2017-06-19, 20:04
Jeśli browary się posypią się jak należy, startuję od ręki akcję wpłaty kaucji. Uruchomię konto na tą potrzebę, a potem wkleję potwierdzenie przelewu jak uzyskam poparcie 1000 sadistikowiczów i uzyskam odpowiednią kwotę. :D Może w podzięce uzyskam jakieś foty do wklejenia na sadistica. :D

1000x20$=20'000$. Lux 80-90zł to jedno wyjście na miasto. :jezdziec:

ps. Żeby nie było, że chcę na tym zarobić, w razie porażki/nadpłaty gwarantuję zwrot kasy. :)

syulung

2017-06-19, 20:19
Za daleko nam do tego świata, ale śmiecia co ją wkopał powiesić należy.

A i jeszcze jedno! u nas tyle takich cwe*i że nawet jak widział człowiek piękną nauczycielkę pragnącą dobra, to się słusznie bała i nie dawała znać by działać, boście krwy nie naród, że powtórzę za Marszałkiem. I tak widziałem że chciała i piękną była, a uposażoną słusznie. Lecz nie, bo cwe*e i konfidenci wszędzie.

Ok jeszcze P.S. jej koleżankę zbałamucił bo fajna i się udało. Darz bór!

Polacco Sivusco

2017-06-19, 20:39
Na kaucję nie mam....powiedzcie gdzie siedzi , ew. gdzie bedzie rozprawa?

Nakryję ją chustką, przytulę i będę wrzeszczeć : moja ci ona, nie sędziego!!!!

cwancyk

2017-06-19, 21:21
dlaczego wszystkie moje nauczycielki to były stare kaszaloty albo NRDowskie sportsmenki?? k***a czemu ja nie miałem takiej Pani Profesor???

cedotedoer

2017-06-19, 21:22
k***a, czemu ja nigdy na taką nauczycielkę matematyki trafić nie mogłem. :(

t1ger_delta

2017-06-19, 21:23
O nieee! Pedocycolina wpadła i ból dupy. Do Trynkiewicza ją, obok Polańskiego, razem z papieżem. Każdy lubi młodych chłopców, będzie się jak w domu czuć.

cedotedoer

2017-06-19, 21:24
Albo j***ne gady zar*chać nie mogły i powstała zmowa przeciwko niej :D
Ludzie są popie**oleni, dziwne że taka dupa wolała by r*chać mało laty.

realign

2017-06-19, 21:29
cedotedoer napisał/a:

k***a, czemu ja nigdy na taką nauczycielkę matematyki trafić nie mogłem. :(



Miałem kiedyś fajną od polskiego, lubiła się rozsiąść na biurku i oddawać pie**oleniu głupot a my wtedy bacznie obserwowaliśmy "cameltoe" na jej leginsach...

urfis

2017-06-19, 21:59
No teraz to już przesada. W szkole średniej też miałem dobrze z nauczycielką. No może nie była aż taka fajna, ale też jej niczego nie brakowało... Ale nikt się nigdy nie dowiedział, co nie było nijak trudne. Co za zj***ne czasy?!

barszczzuszkami

2017-06-19, 22:25
Haha, jakby nauczyciel wykorzystywał seksualnie uczennice też byście go tak bronili? Hipokryci

p4nk1

2017-06-19, 22:47
barszczzuszkami napisał/a:

Haha, jakby nauczyciel wykorzystywał seksualnie uczennice też byście go tak bronili? Hipokryci



Gay alert... :)

myha

2017-06-19, 22:47
16 i 17 lat to w Polskim prawie nie jest pedofilia,
Zresztą pedofilia to pociąg do kogoś niedojrzałego płciowo.
Więc nie jak pedofilią tego nazwać się nie da, bo jak ją r*chali znaczy dojrzali płciowo byli.

Sprawa zresztą nie jest jakaś rzadka, nawet u mnie w wyp*zdowie na Podlasiu, znam dwa takie przypadki.
Jeden to nauczycielka angielskiego z uczniem i jej ciąża(strasznie wredna suka była i nie jakaś przesadnie piękna).
Drugi to nauczyciel WF-u i uczennica.
Pierwszy przypadek to wyszedł jeszcze w trakcie nauki w szkole, drugi dopiero po zakończeniu.
Co ciekawe obie pary się hajtnęły i żyją ze sobą.

Moja babcia wyszła za dziadka jak miała 17 lat, dziadek miał wtedy około ~35. W dzisiajszych czasach afera by była z tego na pół Polski.