18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealna nauczycielka matematyki

hypertonic • 2017-06-19, 07:52
Nauczycielka matematyki wykorzystywała seksualnie swoich uczniów. Grozi jej więzienie



Najwyraźniej chciała sprawdzić się w dziedzinie biologii, ponieważ liczby ją znudziły.

Nauczyciel powinien być wzorem do naśladowania oraz przewodnikiem, który pomaga w lepszym zrozumieniu świata. Ta kobieta wzięła sobie twierdzenie do serca i postanowiła podszkolić chłopców z biologii. Uprawiała seks z trzema uczniami.

Erin McAuliffe ze Stanów Zjednoczonych, była nauczycielką matematyki w szkole Rocky Mount Prepatory przez niecały rok. Jej kariera została przerwana przez informacje, do których dotarła miejscowa policja. Kobieta została aresztowana pod zarzutem molestowania seksualnego trzech uczniów. Ofiarami byli dwaj 16-latkowie oraz jeden 17-latek.

25-latka uczyła w szkole pełnej dzieci w różnym wieku. To jedna z największych placówek w Rocky Mount, ponieważ uczęszcza tam ponad 1300 osób, w których są uczniowie od wieku przedszkolnego do 18. roku życia. To właśnie z najstarszymi wychowankami kobieta spotykała się po szkole.



Lekcja mnożenia i dodawania

Jak informuje serwis metro.co.uk, zatrzymana spędza czas w areszcie, ponieważ nikt nie wpłacił za nią kaucji. Sędzia ustalił wysokość wpłaty na 20 tysięcy dolarów, co daje prawie 75 tysięcy złotych. Wkrótce nastąpi rozprawa, podczas której kobieta zostanie oskarżona o seks z uczniami.

Prawo stanu Północna Karolina przewiduje podobne przestępstwa. Portal ladbible.com podaje, że za kontakty seksualne z podopiecznymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponieważ kobieta nie jest recydywistką, sąd może zastosować łagodniejszy wymiar kary.

Wygląda na to, że nauczycielka matematyki się przeliczyła i wkrótce będzie musiała przyjąć lekcję życia. Po wyjściu z więzienia może pracować na przykład jako hostessa, ponieważ kontakt z dziećmi zostanie jej na zawsze ograniczony.

Zobacz więcej foteczek nauczycielki

spoiler

sh...........ns

2017-06-19, 13:11
SQT napisał/a:

@up, od kiedy r*chanie 17-stki to pedofilia?

od zawsze ale cebulaki wmaiwają sobie że można r*chac od 15 i takie semby z wiosek wożą się z nastkami , a 15 możesz r*chać do 19 roku życia jakoś o 4 lata

krecikprecik

2017-06-19, 13:54
Shokobons

Jeżeli "semba" :D z wiochy sam ma 18/19 lat, to może już 15stke posuwać, co nie wydaje mi się niczym zajebistym, bo sam mając 21 lat, 15 to dla mnie straszne gówniary, ani jeszcze dobrego cycka, ani dupki, pstro w głowie...

Czy wy sadole też tak macie, że uważacie sporą część dziewczyn za atrakcyjne dopóki nie otworzą ryja i czar pryska?

mygyry

2017-06-19, 14:23
Cytat:

Czy wy sadole też tak macie, że uważacie sporą część dziewczyn za atrakcyjne dopóki nie otworzą ryja i czar pryska?


Zależy po co ten ryj otwierają

zonk

2017-06-19, 15:05
shokobons napisał/a:

od zawsze ale cebulaki wmaiwają sobie że można r*chac od 15 i takie semby z wiosek wożą się z nastkami , a 15 możesz r*chać do 19 roku życia jakoś o 4 lata



Że co?

Brumm22

2017-06-19, 15:33
Dlaczego ja k***a nie miałem takiej nauczycielki :( :(

Wiewór

2017-06-19, 15:49
W LO miałem taką nauczycielkę od niemieckiego. Całe j***ne liceum ją pożerałem wzrokiem i marzyłem, żeby mnie molestowała.

wszystkozajete1234

2017-06-19, 15:50
A mnie uczyły same stare wiedźmy...
Życie jest niesprawiedliwe :-(

tycho

2017-06-19, 16:05
Całą edukacje marzyłem o takiej przygodzie, a oczywiście trafiło się jakimś nieudacznikom. Ja bym grzecznie trzymał mordę i r*chał ją ile wlezie, a jakby nawet się wydało to bym jej bronił jak lew w sądzie. Tak swoja drogą to dobra dupa :D

korinogaro

2017-06-19, 16:28
Dla tych co pytają co w tym złego. No to że jest to k***a gwałt zgodnie z prawną definicją. Bo gwałt nie jest to jedynie użycie przemocy fizycznej ale również wykorzystanie przewagi swojej pozycji do nakłonienia innej osoby do seksu. Tzw. stosunek podległości. Nauczyciel->uczeń; szef->pracownik itd.
PS. Ciekawe czy taka sama gadka by była jak by to mężczyzna nauczyciel r*chał 'nastki', swoje uczennice.

b0r000

2017-06-19, 16:30
Jedno jest pewne
Jak reszta dojdzie do tego kto był kapusiem to ma prze-je-ba-neeee!

mazga50

2017-06-19, 16:37
nauczycielka matematyki po prostu ich ZALICZYŁA...

Gimelord

2017-06-19, 17:03
Za te oczy mógłbym zabić, a potem oprawiłbym je w ramke.

~Velture

2017-06-19, 17:36
Gimelord napisał/a:

Za te oczy mógłbym zabić, a potem oprawiłbym je w ramke.


Zajebiście. To kup sobie szkła kontaktowe koloryzowane i jebnij słit focię.
To co widzisz w jej oczach to zwyczajne kontakty o kolorze niebieskim.
Naturalnie niebieskie oczy mają zupełnie inny odcień.

realign

2017-06-19, 18:13
Velture napisał/a:






Ja pie**olę. Poważnie?

Swoją drogą zawsze się znajdzie jakiś zjeb któremu nie wystarczy darmowe r*chanie i musi wypaplać.
Jakby te gnoje trzymały mordy na kłódkę to by dalej sobie mogli r*chać.



W takim wieku gdy por*chasz to chcesz to obwieścić światu