Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Upokorzenie transwestyty

TT4 • 2017-04-04, 17:18
1320
Ładnie obalił to coś :)

~Velturałkę • 2017-04-04, 17:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (148 piw)

Dżentelmenel

TT4 • 2017-04-04, 19:15
870
Pani poczeka, ja pomogę...

GlassEdi • 2017-04-04, 19:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
kwasix napisał/a:

kcial dobze,,


Ty też chciałeś dobrze, ale wyszło jak wyszło...

Uglie-Buglie

InnyName • 2017-04-04, 19:45
830
Starsi ludzie też mogą być zabawni

Halo? 911?
~Nei • 2017-04-04, 20:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (113 piw)
Dziadek pewnie ma Alzheimera i babcia mu odpie**ala taki żart co chwila.

Rodzinka.cbl

maciej.stolik • 2017-04-04, 03:08
811
"Miłość rodzicielska to uczucie najsilniejsze i bezwarunkowe, jakim rodzicie obdarowują swoje dziecko"

modoc • 2017-04-04, 05:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (232 piw)
Najbardziej szkoda dzieciaka. Tatuś też kozak dzieciaka zrobił i zero odpowiedzialności. Najlepszy tekst jeszcze raz mnie uderzysz zadzwonie na Policję - brakuje że z płaczem.

Aport!

Nei • 2017-04-04, 09:44
693

Niby jest czarny, a jednak pomyślał 8-)
nowynick • 2017-04-04, 10:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (64 piw)
Nei napisał/a:


Niby jest czarny, a jednak pomyślał 8-)



Widzisz, bo czarny pies ma tylko futro czarne a pod tym jest różowo-biała skóra, czyli taki brunet po prostu... ;-)

Próba włamania do samochodu

TT4 • 2017-04-04, 21:47
609
Właściciel się chyba zorientował...

Co to za kopanie w drzwi?

TT4 • 2017-04-04, 18:03
536
Nie ma takiego, wypie**alać :)

PalonyPaznokieć • 2017-04-04, 20:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (60 piw)
i to jest prawdziwy kozak a nie jakieś przypakowane przyjeby z Hollywood, pięknie położył dwóch leszczy i nie kopał na ziemi tylko się jeszcze ulitował i sprawdził czy ich przypadkiem nie zabił, no prze ch*j :mrgreen:


Wsparcie dla Krakowa

GlassEdi • 2017-04-04, 19:43
505
Kraków i Syria.
mygyry • 2017-04-04, 19:49  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
Myślałem, że chodzi o to że ma pomarańczową gębę jak ten pasek na dole

j***ć ruch

Niedzwiedz23 • 2017-04-04, 21:13
434
Krótki filmik o zwierzętach, które nie rozumieją prostego zdania: ,,Ale ja za nikim nie jestem"

Prawdopodobnie wcześniej kozaczył, obrażał nie ten klub co trzeba i ta informacja trafiła nie do tych co trzeba :D
AleDlaczego • 2017-04-04, 21:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (228 piw)
j***ne zwierzęta. Wszystkich ze stadionów powinno się wyłapać i wywieźć w p*zdu na syberię.

Poszukiwacz Złota z Czech

madufo • 2017-04-04, 11:41
381


Nie lubię takich pranków, ale ten zza naszej poludniowej granicy przypadł mi do gustu.
Pierwsza najlepsza i te pozdrowienia do męża :idzwch*j:
dla leniwych od 1:04 ale polecam od początku.