18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Kibice Śląska napadli na Biedronkę

analnyrycerz • 2017-03-06, 23:02
86
Kibice Śląska Wrocław postanowili zrobić zakupy w Biedronce w Horodnianach, jednak chcąc odreagować wynik meczu (4:1) i awarie jednego z autobusów postanowili ją zrabować.

:idzwch*j:

"Podczas przejazdu kibiców na dworzec kolejowy zepsuł się jeden z autobusów. Drugi zatrzymał się za nim. Z obu wysiadła grupa sympatyków Śląska Wrocław i rozpoczęła szturm na Bogu ducha winny dyskont. Podczas harców w Biedronce najwyraźniej doszli do wniosku, że płacenie za towar to kapitalistyczny, zachodni wynalazek. W związku z tym doniosłym odkryciem postanowili opuścić sklep bez płacenia.

Świadek zdarzenia kiboli określił mianem "stada dzikich bestii". "







źródło: http://www.poranny.pl
jaksiemasz_ • 2017-03-07, 08:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (46 piw)
Zachowują się dokładnie tak samo, jak małpy w USA, które widzieliśmy tu na wielu filmach. Widać kibole, to takie nasze, rodzime, białe małpy.

Gazrurka...

DMT • 2017-03-06, 10:39
82
...przyczyną zgonu. Od 1:15.

Wypadek motocyklowy na torze

InnyName • 2017-03-06, 11:16
82
Gdy kupujesz tarcze hamulcowe za 240zł sztuka.
Szczerze, nie mam pojęcia jak to się stało, ale jest to związane z tym, ze mu koło tylne poleciało. Może jakiś ekspert to wyjaśni.

Kobieta nie pozwala jechać kierowcy pickupa

fantastico • 2017-03-06, 15:21
81
Uparła się aby go nie przepuścić tarasując drogę swoją postacią, a on w zdenerwowaniu, że nie może jechać do pracy wykonuje wielokrotne przesuwanie jej. Można się rozeźlić przez taką napastliwość.

Zagwozdka na półżart-półserio

Rozchędażacz • 2017-03-06, 22:17
73
Tak mnie dzisiaj natknęło podczas tłuczenia porcelany:
-Skoro islam jest religią pokoju, to czy jego wyznawcy [czyt. terroryści], których media kryją pod pseudonimem "islamscy radykaliści", nie powinni być właśnie zgodnie z tą nazwą i "domeną islamu" radykalnie pokojowi? :kawa:
PS Na pohybel wszystkim lewackim k***om z brukselkami na czele.

Jedzenie Myszy!

DoubleTapMaster • 2017-03-06, 21:17
71
(Przypuszczenia)
Pewien Rosjanin postanowił się napić, ale jak na złość, nie było czym zagryźć. No to wpie**olił mysz.
Ale tak serio, nie mam pojęcia czemu to zrobił, może był głodny, albo się założył, albo moja teoria się sprawdziła.

Rosja, oczywiście.

Nie takie rzeczy się jadło haha, a chociaż gówno nie smakuje na pewno tak dobrze jak myszka. 8-)

:kjujik:

Próba samobójcza

TT4 • 2017-03-06, 00:53
70
Nie udało się :homer:
Od 0:20

Półnaga skoczkini z powodu pożaru

fantastico • 2017-03-06, 18:32
70
Pożar powoduje zawirowanie w życiu kobiety, która ucieczką przed ogniem zmuszona do opuszczenia balkonu pozbawia się życia.

Szczery kierowca

Grzesiek85 • 2017-03-06, 19:26
66
Szczerość kierowcy dostawczaka. Nie było bo własne.
Dexterous • 2017-03-07, 20:53  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (51 piw)
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Jam mam zawsze przy sobie na wszędzie parkującą dzicz ,,karne ku*asy'' ale jak bym coś takiego zobaczył, to w oponach powietrza by już nie było...



Ale świeżutkie owoce i warzywa w sklepie to chcesz mieć? Paczusię na umówiona godzinę, najlepiej co do minuty chcesz mieć? Zawsze wszystko dostępne w sklepie chcesz mieć? To zrób przysługę wszystkim, i naklej sobie tego karnego ku*asa na czoło, do głowy napuść odrobinę rozumu (nie za dużo, szok może Cię zabić) i skończ pie**olić jak potłuczony.

P.s. Spuszczenie powietrza z opon zdecydowanie przyspieszy usunięcie tego pojazdu z drogi - idioci wszędzie.

Seksi taniec...

Mr.Drwalu • 2017-03-06, 20:11
66


Polecawsze od pierwszej sekundy...