18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczery kierowca

Grzesiek85 • 2017-03-06, 19:26
Szczerość kierowcy dostawczaka. Nie było bo własne.

b0r000

2017-03-06, 22:45
I zgłosić pracodawcy i pójdzie po premii
Już jeden przyjechał z tych TESCO dostaw i tak zastawił przejazd ze w ogóle z parkingu nie można było wyjechać. Dwa samochody stoją, czekają aż wreszcie się przywlecze kierowca, zapakuje z powrotem wózek i łaskawie ruszy.

PanKukuruźnik82

2017-03-06, 23:42
Jam mam zawsze przy sobie na wszędzie parkującą dzicz ,,karne ku*asy'' ale jak bym coś takiego zobaczył, to w oponach powietrza by już nie było...

~CanesPL

2017-03-07, 16:37
Dostawcy i kurierzy w miastach mają przej***ne ze znalezieniem miejsca. Osobiście wolę zadzwonić i poczekać chwilę na takiego, niż zastanawiać się kiedy wróci zjeb, który nie raczył nawet zostawić karteczki.
Co do treści, sądzę, że kierowca nawet nie wie co jest napisane na kartce. Widać, że jakiś "kolega" z pracy zasłonił "o kontakt" i dopisał resztę na laminacie.

Dexterous

2017-03-07, 20:53
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Jam mam zawsze przy sobie na wszędzie parkującą dzicz ,,karne ku*asy'' ale jak bym coś takiego zobaczył, to w oponach powietrza by już nie było...



Ale świeżutkie owoce i warzywa w sklepie to chcesz mieć? Paczusię na umówiona godzinę, najlepiej co do minuty chcesz mieć? Zawsze wszystko dostępne w sklepie chcesz mieć? To zrób przysługę wszystkim, i naklej sobie tego karnego ku*asa na czoło, do głowy napuść odrobinę rozumu (nie za dużo, szok może Cię zabić) i skończ pie**olić jak potłuczony.

P.s. Spuszczenie powietrza z opon zdecydowanie przyspieszy usunięcie tego pojazdu z drogi - idioci wszędzie.

petru23

2017-03-08, 13:21
ktoś przerobił zdjęcie i wrzucil w net

natking

2017-03-08, 17:53
on ma kartkę, ja gwoździa :amused:

HalfGod

2017-03-08, 18:09
Sam sobie jebnąłeś zdjęcie i wrzuciłeś na sadola. Gratuluję obrotności. :D

Wiewór

2017-03-09, 08:34
I stanie się k***a coś jak poczekasz na niego 2 minuty?

bonesowy

2017-03-09, 09:32
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Jam mam zawsze przy sobie na wszędzie parkującą dzicz ,,karne ku*asy'' ale jak bym coś takiego zobaczył, to w oponach powietrza by już nie było...



ja dostałem karnego ku*asa, jak mondeo się nie zmieściłem między liniami na parkingu osiedlowym. Sprawdzałem parę razy i mondeo w żadnej kombinacji, nie mieści się między liniami na tym parkingu