Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Zaraz wam otworzę...

1451
Daj piwo
Mr.Drwalu @ 2017-02-02, 08:16 [skopiuj link]


Nie martwcie się... :facepalm:
~Nei @ 2017-02-02, 08:20  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (91 piw)
Co za k***a debil :ja_pie**ole:

Trochę ślisko...

1370
Daj piwo
krzyks @ 2017-02-02, 12:28 [skopiuj link]
Na szczęście wystarczająco długo trzymał ręce w kieszeniach :szydera:

TB303 @ 2017-02-02, 12:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (62 piw)
exfon napisał/a:
Wyczuwam alkohol

A ja zwyczajny debilizm.

Sztuczka z motocyklem na zamarzniętym jeziorze

933
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2017-02-02, 18:26 [skopiuj link]


Bunt maszyn. :trollencjusz:
Indywidual666 @ 2017-02-02, 20:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
k***a jakiś poj***ny jestem nie mogę przestać się śmiać hahaha jak to niewiele do szczęścia potrzeba takiemu debilowi jak ja hahaha

Unik jak w matrixie

733
Daj piwo
hulej95 @ 2017-02-02, 13:25 [skopiuj link]
Ma j***niutki refleks , unik godny Neo :D



spoiler
pazuzu @ 2017-02-02, 13:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
Myślałem że już trafi za 10 razem :)

Emisja Co2

543
Daj piwo
hulej95 @ 2017-02-02, 22:51 [skopiuj link]
Kiedyś palili żydami w piecu - nikt nic nie mówił
Teraz chcesz palić w piecu węglem - się unia europejska przypie**ala

j***na tolerancja
pakicito @ 2017-02-03, 07:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
nikt nie pisze, to ja napiszę:
Czasy obecne. Jedzie autobus z żydami na wycieczkę do Oświęcimia.
Nagle autobus zarzuca na zakręcie i wpada do rowu.
Kierowca wybiega i jedyne co mu przychodzi do głowy, to iść po pomoc do rolnika.
Wpada do rolnika i mówi:
-Panie pomóż Pan, mam cały autobus żydów.
Rolnik:
-Przykro mi, mam piec na eko-groszek.

Wzruszająca historia

384
Daj piwo
MichaU @ 2017-02-02, 22:26 [skopiuj link]
Znowu pijana matka wróciła do domu. Zobaczyła, że ściana pomazana jest kupą. Wkurzyła się i uderzyła 2-letniego Maciunia w serce i poszła spać. Maleńki Maciunio zmarł. Kiedy się obudziła, zobaczyła, że na ścianie gówno tworzyło napis "kocham cie mamo".

Daj piwo, jeśli się wzruszyłeś.

Warunki pogodowe...

307
Daj piwo
pakicito @ 2017-02-02, 07:28 [skopiuj link]
...w sam raz na dodanie gazu i wyprzedzanie
Wyzimlak @ 2017-02-02, 09:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (90 piw)
Ale ręczny na koniec zaciągnął :>

Kura patriota gra na keybordzie

287
Daj piwo
Vesemirr @ 2017-02-02, 22:04 [skopiuj link]
Drodzy Sadole
Jeżeli myślicie że widzieliście wszystko, przedstawiam Wam kurę która gra na keybordzie.
:idzwch*j:




Pozdrawiam
Vesemirr @ 2017-02-02, 22:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (87 piw)
S.T.U_Cummins napisał/a:
Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to k***y za ch*ja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpie**oli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.


Nie prawda, ta kura ma talent.

Kawał dobrego rękodzieła

185
Daj piwo
eMCeONe @ 2017-02-02, 22:07 [skopiuj link]
Łapcie sadole, wieczorną porcję relaksu przy kilku minutach dobrego "handjobu"