18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kura patriota gra na keybordzie

Vesemirr • 2017-02-02, 22:04
Drodzy Sadole
Jeżeli myślicie że widzieliście wszystko, przedstawiam Wam kurę która gra na keybordzie.
:idzwch*j:




Pozdrawiam

S.T.U_Cummins

2017-02-02, 22:32
Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to k***y za ch*ja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpie**oli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.

Vesemirr

2017-02-02, 22:44
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to k***y za ch*ja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpie**oli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.



Nie prawda, ta kura ma talent.

Bobikufel

2017-02-03, 00:42
@upup
to samo robią ludzie w korpo

nurgiel

2017-02-03, 02:48
S.T.U_Cummins, nie znasz się. Zazdrościsz jej talentu i tego, że może znosić jaja.

sosikhehe

2017-02-03, 05:07
Specjalnie ruszyłem dupe o 5 rano żeby włączyć amplituner i posłuchać jak gra
nie zawiodłem się

zonk

2017-02-03, 06:25
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to k***y za ch*ja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpie**oli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.


pie**olisz hodowco. Sam na własne oczy widziałem jak jedna kura chodziła cały czas w nodze właściciela i gdy całe "Stadko" rozchodziło się żeby pogrzebać, ta z zaciekawieniem obserwowała co robi właściciel. Nawet jak wychodził na pole to mógł ją puścić bo ona sama wraca gdy przyszła pora.

nowynick

2017-02-03, 08:32
Ciekawe czy umie zagrać nutę z reklamy KFC :D

he...........at

2017-02-03, 08:33
osiągnęła dzisiaj więcej ode mnie.

ws...........33

2017-02-03, 09:41
Uważacie, ze ta kura nie umie grać tylko dlatego że jest innej rasy! Och rzygać mi się chce na wasz widok j***ni rasiści. Jesteście tak rasistowscy, że w ramach równouprawnienia zostaniecie zagazowani i spaleni przez Laola w obozie zagłady.

NioseSmierc

2017-02-03, 11:20
@S.T.U_Cummins
Uwierz mi kolego po fachu, że źle nie masz. Kura jak to kura może i głupia ale poziomem zdebilnienia nigdy nie osiągnie poziomu indyka. To ścierwo dopiero jest tępe.

Gondone

2017-02-03, 11:39
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to k***y za ch*ja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpie**oli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.




a podobno jednak są idealne do tresury. podejrzewam, że ferma drobiu to jednak mało sprzyjające warunki...
http://kliker.rancho-stokrotka.pl/warsztaty-kursy/

grzybekwpr

2017-02-03, 15:27
Co za k***a idiota trzyma kurę w mieszkaniu :idzwch*j:

siwybis

2017-02-03, 21:06
Dać ten keyboard średnio rozgarniętej papudze i po pół roku można gruby hajs czesać, pomyślę nad tym...