Grudzień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Luty 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Socjalizm

702
Daj piwo
beednarr @ 2017-01-09, 20:48 [skopiuj link]
Cytat:
Profesor ekonomii z lokalnego uniwersytetu oświadczył, że nigdy nie oblał pojedynczego studenta, za to zdarzyło mu się oblać cała klasę. Owa klasa upierała się, że socjalizm może zadziałać: nikt nie będzie bogaty, ale też nikt nie będzie biedny, wspaniała równość. Wtedy profesor powiedział: dobrze, przeprowadzimy eksperyment. Wszystkie stopnie zostaną uśrednione tak, że każdy otrzyma taka sama ocenę. Nikt nie zawali, ale też nie będzie piątek.
Po pierwszym egzaminie profesor uśrednił oceny i każdy dostał czwórkę. Studenci, którzy przykładnie zakuwali, wkurzyli się. Ci, którzy nie robili nic, bardzo się ucieszyli. Przy okazji drugiego egzaminu leniwi studenci uczyli się jeszcze mniej, a pracusie postanowiły sobie odpuścić. Po egzaminie oceny zostały uśrednione i każdy dostał 3- Nikt nie był zadowolony… Po trzecim egzaminie wszyscy dostali lufy… Nikt nie chciał ciężko pracować, żeby podnieść oceny innym. Wybuchły kłótnie i niesnaski, studenci zaczeli sie nawzajem obwiniać o klęskę i lenistwo.
Eksperyment upadł, a profesor powiedział, że socjalizm też w końcu upadnie. Kiedy nagroda jest wielka, wysiłek i staranie, aby ja dostać, też będą wielkie. Jeśli jednak nagroda zniknie, nikt nie będzie ciężko pracował na osiągniecie czegoś, czego i tak nie ma.


zajumane z fejsubuka
Kriski @ 2017-01-09, 20:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (62 piw)
90% populacji tego nie zrozumie.

Bezwstydny delfin

514
Daj piwo
Zujka @ 2017-01-09, 14:37 [skopiuj link]
czyżby wyczuł śledzia? :amused:









jak było to wyj***ć.
nowynick @ 2017-01-09, 15:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
trzeba przyznać, że ten delfin ma bardzo dobry gust

Co można znaleźć w wodzie ?

489
Daj piwo
madufo @ 2017-01-09, 13:39 [skopiuj link]

Parę sztuk kamer GoPro, Iphone, nóż a nawet broń palną - takie rzeczy znajduje autor filmiku w Columbus w stanie Georgia.
Polecam oglądać całość.

P.S. - po czymś takim można otworzyć sklep wędkarski ;-)
janlew @ 2017-01-09, 14:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
Dobrze że nie Brazylia, bo by 3 trupy zamiast 3 gopro wyłowił.

Mały modelarz

362
Daj piwo
TORnadziejaNETA @ 2017-01-09, 19:15 [skopiuj link]
Siema, dziś mniej sadystycznie, chciałem wam pokazać dosyć nietypowy projekt mojego dobrego ziomka. Model samolotu z Małego Modelarza wydanego w 1985r w jednominutowym montażu. Koleś jest mega zdolną bestią. Jeśli wam się podoba to ok, a jeśli nie to trudno. Pozdro sadole! :)

szerszy opis na pod linkiem:
BLOG RDEST

Ile byś miał lat?

359
Daj piwo
krz2 @ 2017-01-09, 12:45 [skopiuj link]
Anglik nie wie ile by miał lat, gdyby urodził się 5 lat temu :-D
Ciekawe ilu sadoli by nie odpowiedziało 8-)



Jakim cudem byli oni kiedyś światową potęgą?
~MaszAyahuaskę @ 2017-01-09, 12:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (82 piw)
krz2 napisał/a:

Jakim cudem byli oni kiedyś światową potęgą?


Dzięki Polakom 8-)

Rodzący jeżyk

289
Daj piwo
Radoslaf @ 2017-01-09, 23:40 [skopiuj link]
Specjalnie dla tych co chcą napisać: Jest środek nocy a ja oglądam rodzącego jeża..."



Film stąd
hellbwoi @ 2017-01-10, 00:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
Jeżu maluuuusieńki...

Kobieta siekierą sieka klientów

213
Daj piwo
fantastico @ 2017-01-09, 23:07 [skopiuj link]
Siermiężnie sieknęła siekierą w siekacze klienta pierwszego, poprawkę biorąc na drugą zamachem swym lecąc wprost w kark i na klatę, parszywa kobieta, napastnik i swołocz, atakiem tym dając upust swej furii, w niewinnych uderza jej gniew i spaczenie.

Azjatka daje radę

199
Daj piwo
omgłomatkobosko @ 2017-01-09, 16:18 [skopiuj link]
Weź taką upij i wyru... odprowadź do domu :wodka:

maciuch2 @ 2017-01-09, 16:41  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (51 piw)
zapewne ma ku*asa

Rosyjskie nieporozumienie

172
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2017-01-09, 18:44 [skopiuj link]
Akcja właściwa tak od 0:30. Szybko poszło.

   Popularne tagi
kjs  umowa  benzynowa  działa  wykonanie
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]