18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mały modelarz

TORnadziejaNETA • 2017-01-09, 19:15
Siema, dziś mniej sadystycznie, chciałem wam pokazać dosyć nietypowy projekt mojego dobrego ziomka. Model samolotu z Małego Modelarza wydanego w 1985r w jednominutowym montażu. Koleś jest mega zdolną bestią. Jeśli wam się podoba to ok, a jeśli nie to trudno. Pozdro sadole! :)

szerszy opis na pod linkiem:
BLOG RDEST


omgłomatkobosko

2017-01-09, 19:29
Łap piwo od starego modelarza, chociaż to nie miejsce na takie filmy.

tranzystor

2017-01-09, 19:33
TORnadziejaNETA napisał/a:

Siema, dziś mniej sadystycznie, chciałem wam pokazać dosyć nietypowy projekt mojego dobrego ziomka. Model samolotu z Małego Modelarza wydanego w 1985r




Chyba większość ludzi koło trzydziestki dziś zaczynała od Małego Modelarza. Co do filmu, to mam wątpliwości, czy cylindry silnika obracały się ze śmigłem. Klejenie wikolo-pochodnym klejem do parkietu jest ryzykowne, bo to klej wodny i tektura może się zwichrować.

saves

2017-01-09, 20:28
Moim największym osiągnięcie w klejeniu "Małego Modelarza" był P-38 Lightning. Dwusilnikowy myśliwiec, któremu w gondolach zamontowałem silniczki elektryczne i śmigła wycięte z miedzianej blachy. Powieszony na żyrandolu służył jako wentylator.

modyf

2017-01-09, 22:03
I jesteś pewien, ze wchodzę na sadola żeby zobaczyć jak gość samolocik skleja?

ironik

2017-01-09, 22:23
Och jakie to ambitne w ch*j

laxkillah

2017-01-09, 22:36
Ale ten Twój kolega to SADOL! tak się znęcać nad kawałkiem tektury, szanuje! j***ć tekture tak samo jak murzynów i ciapaków

RoboCat

2017-01-09, 22:45
Po wpisach mozna poznac wiek uzytkownikow :D

Kleilem taki sam model jak na filmiku... budaprenem przy zamknietych oknach :D ehh to byly czasy... a nie teraz "bo to niebezpieczne" "tego nie wolno" "tamtego tez bo sie dziecko skaleczy"....

cripkillah

2017-01-09, 22:47
Modele piękna rzecz. Mój tata kiedyś składał "nałogowo" . Jego największy wyczyn to pancernik Bismarck w skali 1:300 :)
Sam mam na koncie parę samolotów np. Ju-84, Yokosuka Suisei czy też Meserszmit bf 109.
Stos małych modelarzy z dawnych lat nadal leży na szafie, większość jeszcze warta "tysiące" złotych. Pozdrawiam :)

Vis_PL

2017-01-09, 23:08
Ech, zaraz wyciągnę z szafy mój aerograf i farby oraz model pz. III ausf. E i zacznę kleić :D

aj...........aa

2017-01-09, 23:20
Dźwięki chrupania,mlaskania i nie wiem czego, za modelarza plus, za montaż ku*as

Archeolog

2017-01-09, 23:36
ajgor_aa napisał/a:

Dźwięki chrupania,mlaskania i nie wiem czego, za modelarza plus, za montaż ku*as



W dupie byłeś i gówno widziałeś. Słyszałeś kiedyś o technice poklatkowej? To jest to z czego polska kinematografia może być dumna i z czego słyniemy w świecie. Tą techniką został wykonany ten film i za to właśnie duży plus, bo wygląda to dobrze.

St...........on

2017-01-10, 00:07
O k***a, moje dzieciństwo..