Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Grudzień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Styczeń 2017
PNWTŚRCZPTSOND
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Córcia, jest prezent dla ciebie pod choinką

645
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2016-12-27, 19:56 [skopiuj link]
Zobaczmy co jest w środku.



Albo i nie. :trollencjusz:
4x4offroad @ 2016-12-27, 22:12  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (64 piw)
W zeszłym roku przygotowałem wielki karton dla syna, uradowany otwiera :D szczęściem tej chwili mógłby obdarować wszystkie dzieci Afryki, w środku był mniejszy karton, i znowu mniejszy (było ich pięć)...aż doszedł do zawiniątka, łzy szczęścia zakręciły mu się w oczach, jeszcze tylko jedna wstążka i już będzie wiedział co w tym roku dostał, udało się! 30 sekund bezruchu, zdziwiony wzrok... wtedy otrzymał ziemniaka :D

Słowaczka spaliła koran

622
Daj piwo
MisiekPrzerwa @ 2016-12-27, 01:36 [skopiuj link]
Młoda kobieta dostawała pogróżki od muzułmanów w związku z jej społeczną działalnością, która polega na uświadamianiu społeczeństwa o niebezpieczeństwach płynących ze strony radykalnego islamu. W ramach protestu spaliła koran.
W pewnym sensie jest to związane z tym, że kilka tygodni temu słowacki parlament przyjął ustawę, według której islam nie jest już religią uznawana przez państwo. Według nowego prawa, religia by być uznana oficjalnie przez państwo musi posiadać co najmniej 50 tysięcy wyznawców (do tej pory było to 20 tysięcy).
Skoro nie można mówić o religii, to nie można też obrazić uczuć religijnych 8-)

Rwanie koranu: 4:00
Rozpalenie ogniska: 8:25
dr_dex @ 2016-12-27, 02:05  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (248 piw)
@up: dla pewnosci do 80mln ...

Drink z dziewczynami

474
Daj piwo
ehbeng @ 2016-12-27, 00:07 [skopiuj link]
– Kochanie, nie wiem czy pamiętasz, ale dzisiaj wychodzę na drinka z dziewczynami.
– Czyli czeka mnie noc pełna seksu…
– Nie, mój drogi. Ty zostajesz z dziećmi.
– Dokładnie.

Nie ma takiego bicia

451
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2016-12-27, 20:15 [skopiuj link]
Co ty to k***a mać robisz, co? :hitler:

Mnisich dzieci naparzanka

315
Daj piwo
fantastico @ 2016-12-27, 09:42 [skopiuj link]
Zorganizowanie przez dużego mnicha bójki dla małych mnichów z użyciem pieści i wyuczonych stylów bicia się. Nawalanka na całego w wykonaniu szkrabów przystosowywanych do medytacji i walki.

normale @ 2016-12-27, 11:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (33 piw)
Mniejszy później zaczął fajne ciosy wyprowadzać. Fajne fajne

Sylwester

286
Daj piwo
hierek18 @ 2016-12-27, 11:59 [skopiuj link]
Posylwestrowe pobojowisko. Ludzie różnej płci śpią. Z jednego wyrka słychać szept:
On: - Daj...
Ona: - Nie.
On: - No daj...
Ona: - Nie!
On: - Daj...
Ona: - Nie, k***a!
On: - Czemu?
Ona: - Muszę najpierw z tobą chodzić.
On: - Daj... Jutro pochodzimy.
~Dick @ 2016-12-27, 13:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (45 piw)
Wszystkie tak gadają i wszystkie zamiast chodzić, to zachodzą bez chodzenia.
Princessy j***ne.

Łapanka policji na byle co.

285
Daj piwo
krobier @ 2016-12-27, 17:20 [skopiuj link]
Kolejny film z cyklu łapanka przez policję. Pamiętacie kobietę z BMW, o której też było głośno, bo się tłumaczyła, to macie kolejny film. Szukają pieniędzy i łapią na byle co. 500zł i 10 punktów za coś takiego? Bo forsa na święta się musi zgadzać. Złodzieje!
arturek_w @ 2016-12-27, 17:34  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (131 piw)
@up Nie, nie bardzo dobrze.. Pieszy nie wlazł na ulicę więc gość z Toyoty nie mógł go zauważyć - tytuł filmu trafiony w dziesiątkę a działanie Polisjanta to faktycznie wyzysk.

Polskie Drogi #67

265
Daj piwo
Polskie_Drogi @ 2016-12-27, 09:28 [skopiuj link]
Prosta sprawa – to właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych
sir_Alex @ 2016-12-27, 13:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (31 piw)
Polskie_Drogi napisał/a:
Prosta sprawa – to właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych


mało tego, mozemy także ich obrażać od tępych ciot i kurew :amused:

Kolarstwo akrobatyczne

165
Daj piwo
LegendarnyZiom @ 2016-12-27, 19:35 [skopiuj link]
Bardzo ładny przejazd jednego z zawodników. :101010:

   Popularne tagi
wpadka  obraz  moda  tvp  list  mistrz  przystanek  strażacy  choroba  broda  kumpel  brzuch  pieszczoty  wrocław  synowie  ryzyko  zatwardzenie  klinika  koszulka  bush  bariera  lizak  dark  ciągnik  wiocha  animacje  bitwa  azja  góra  ptaki  ręce  narkoza  abstrakcja  rekonstrukcja  kapturek  pitbull  kurtka  burza  sprzeczka  wnętrze
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]