Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Grudzień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Protesty przeciwko Trumpowi na autostradzie

Sylarr • 2016-11-16, 19:23
248
Protestowanie na autostradzie ameb od Sorosa. Najdrastyczniejsza scena w 3:29
mygyry • 2016-11-16, 21:25  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (76 piw)
Oby jej i całej reszcie doj***li jakieś zarzuty, za stworzenia zagrożenia w ruchu.
Białe hamburgery tak się pogubiły, że jak mają gościa który ma dość rasizmu wobec białych i chce walczyć z nielegalnymi imigrantami zajmującymi się przestępczością, to i tak wyszli protestować :facepalm:

Nie tędy droga..

krzyks • 2016-11-16, 11:13
209
... moja droga :mrgreen:

Mikrofale

TT4 • 2016-11-16, 01:49
153
Pok***ieńcy znowu w akcji.

Gdy w Polsce władza chce zakazać aborcji...

Anonymous • 2016-11-16, 15:56
141
w republikach bananowych (bardzo możliwe że Brazylia), kobiety już od dawna wiedzą jak radzić sobie inaczej :ok***a:

Cytat:

A video from an unspecified location believed to be in Brazil shows a pregnant woman repeatedly hitting her own baby belly with a hammer, apparently to kill the fetus.

The woman starts hammering slowly, but picks up the speed and the force with which he hits as she goes along. She appears to be maybe six or seven months pregnant.



"słowniczek Sadola", Fetus - po angielsku płód.

tekkit • 2016-11-16, 16:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (45 piw)
Szmata... mam nadzieje, że sobie rozdupczyła kiszki

Rosyjska odklejka młodzieży

TT4 • 2016-11-16, 02:17
137
Dwoje nastolatków, chłopak i dziewczyna w wieku 15 lat zabarykadowali się w mieszkaniu urządzając sobie zabawę w strzelanie. Zastrzelili kilka psów, zranili w nogę matkę jednego z nich (próbowała ich uspokoić), oddali strzały z okna w kierunku radiowozu, który przyjechał na interwencję (co widać na nagraniu) a w rezultacie popełnili samobójstwo. Promocja z okazji USA...

werther • 2016-11-16, 08:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
tomitomala4 napisał/a:

Zastrzelili kilka psów, zranili w nogę matkę jednego z nich (próbowała ich uspokoić), oddali strzały z okna w kierunku radiowozu,



Co im matka psów zawiniła?

Nagranie South park od kuchni

Siekas • 2016-11-16, 22:03
133
Jak widać z drugim zdaniem takich problemów już nie miała 8-)



Oczywiście dziewczynka to Ike.

W gabinecie doktora dwie laski robią bójkę

fantastico • 2016-11-16, 12:52
131
Niekompletnie ubrana kobieta zostaje zaatakowana z gazem w ręce, przy czym nie nakładając do końca odzienia zostaje zrobione wywleczenie z gabinetu, po którym robi opozycję do agresorki. Jest tyłek ...

~fantastico • 2016-11-16, 13:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (63 piw)
tomitomala4 napisał/a:

Fantomas ogarnij się bo zapodajesz fajne materiały druzgocząc je swoim wyimaginowanym opisem z odbytu co może podoba się uczestnikom akcji "wolne bo wolne bo za darmo he he" z dna basenu intelektualnego w którym pływa większość tudzież spora część dzisiejszej młodzieży, która koniec z końcem i tak tego nie rozumie nic bo po co.... he... he...




Tomek, chciałem wyciągnąć z nich intelektualną głębię, z młodzierzy która powinna się cechować wyobraźnią i ambiwalentnym podejściem do prowokacyjności wszechobecnego odkształcenia moralnego :) Trochę artystycznej sp***oliny nikomu nigdy nie zaszkodziło ;) A to zawsze coś nowego od opisu

"dwie laski się pobiły" albo "Bójka dwóch dziewczyn". To za proste, za płytkie,za trywialne.

k***a siku

TT4 • 2016-11-16, 03:10
97
Ciekawe czy dała radę? :)