Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Listopad 2016
PNWTŚRCZPTSOND
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    


Zawiniła...

krzyks • 2016-10-06, 14:02
230
...lampka wina :mrgreen:

Katole vs brudy

Viperal • 2016-10-06, 11:09
219
Sprawa wygląda tak katolicy poszli pod klub, w którym organizowany był koncert behemotha i zaczęli odprawiać "publiczny różaniec przebłagalny" :loldev: W odpowiedzi na to koncertowicze zaczęli robić sobie z nich jaja :metalhead:

Hyberius • 2016-10-06, 11:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (139 piw)
Po pierwsze jak jesteś brudny to się umyj i ja tu raczej widzę atak katoli na normalnych ludzi.

Drugie piętro

TT4 • 2016-10-06, 09:22
213
Po co i dlaczego? - ch*j go wie. Od 0:50 tzn 1:40 ;-)

176
Podczas pobijania rekordu świata/Guinessa w skoku ciężarówką z naczepą goście z ekipy formuły 1 Lotus stwierdzili sobie, że "a co niech ktoś jeszcze przejedzie F1 pod ciężarówką jak będzie leciała" :krejzi:
F1 prowadził Martin Ivanov, kierowca kaskaderski znany m.in z grania w filmach o Jamesie Bondzie.
Oficjalne wideo:

Inne ujęcie:
spoiler

Inne kadry i kulisy (angielski wymagany)
spoiler

Troska nad nami czasem bywa złośliwa...

olivier • 2016-10-06, 00:13
166
Tajlandia... Wg szczątkowych informacji mały coś przeskrobał względem syna(?) za co został ukarany...

nelbox • 2016-10-06, 01:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (38 piw)
@up
nie spinaj dupy. bił 2 razy mniejszego, dostał od 4 razy większego.

Szczuka

KillerLaugh • 2016-10-06, 19:02
151
-Pani Kazimiero, badanie macicy wykazało, że w pełni rozwinął się... -Dophawdy? To tylko zlepek komóhek!
-Tak, nowotworowych.

Praca sędziego w Argentynie

Nei • 2016-10-06, 07:54
109
Mecz ligi regionalnej, prowincja Formosa w Argentynie.
Sędziowie oraz policjanci nie mają tam lekko :lol:

Mecz Atletico De Rolando Hertelenda z Primero de Mayo.

MMA w Groznym

TT4 • 2016-10-06, 09:14
67
Turniej zooraganizowany przez Ramzana Kadyrova, Szefa Republiki Czeczeńskiej w przeddzień swoich czterdziestch urodzin. Udział w turnieju brał jego syn, dziesięcioletni Ahmad Kadyrow.
Nadal lepsze niż KSW. 8-)







Więcej info:
http://www.ochevidets.ru/blog/30430/

Detektyw Rutkowski zaczyna karierę discopolowca

Wszechwiedzący • 2016-10-06, 05:18
58
Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, weteran wojenny odznaczony Srebrną Gwiazdą, wielokrotnie ranny podczas pościgu za najgroźniejszymi przestępcami stąpającymi po tym świecie - Detektyw Krzysztof "Rutek" Rutkowski. Z usług tego najbardziej zasłużonego w dziejach Polaka niejednokrotnie korzystało CIA, FSB i wiele innych światowych agencji wywiadowczych. Niejednokrotnie ryzykując własne życie pomagał, na każdym zakątku globu. Aby ocieplić nieco swój wiejący grozą wizerunek postanowił podziałać w branży muzycznej. Z całą pewnością możemy już dziś stwierdzić, że to mu się udało! Człowiek, który czego się nie dotknie to zamienia to w złoto! Powodzenia Panie Krzysztofie - niebawem widzimy się na Eurowizji!

Mandat za złe parkowanie

TT4 • 2016-10-06, 09:28
47
Na Filipinach praca w drogówce to bardzo niebezpieczne zajęcie... :shock:




Cytat:

The suspect arrested, identified as Geronimo Iquin, shot dead traffic enforcer Ernesto Paras Jr. on La Salle Street in Barangay Silangan and even ran over the victim as he fled the scene of the crime in a black car. Paras had confiscated the car’s license plate for double parking along La Salle Street. Iquin had a standing warrant of arrest for estafa. Keep your eyes to right of screen.