Czerwiec 2016
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Lipiec 2016
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sierpień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Polska solówka

zydzyd • 2016-07-25, 21:26
1331
Zauważcie różnice pomiędzy polską solówką a murzyńską. U nas spokojnie a u gówien tylko małpie okrzyki

kaktus83 • 2016-07-25, 21:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (142 piw)
zydzyd napisał/a:

Zauważcie różnice pomiędzy polską solówką a murzyńską. U nas spokojnie a u gówien tylko małpie okrzyki



Myślisz, że na ten tani tekst o gównach i małpach nałapiesz piw ???

Masz Rację !!! :lol:

Pewna stara rasistka

vonciapaci • 2016-07-25, 15:38
1330
nie za bardzo lubi murzynów :D

nowynick • 2016-07-25, 15:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (202 piw)
osiedlowy system wykrywania imigrantów :D

Hiperwentylacja

swagl0rd • 2016-07-25, 11:07
953
Krótko mówiąc, nie polecam



Akcja od 0:25
garota • 2016-07-25, 11:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (165 piw)
A ja polecam. Fajnie jest zobaczyć jak dzieje się krzywda poj***nym dzieciom

Jak rozmawiać z policją

Gruby Brzuch • 2016-07-25, 00:20
743
Nie pokazał mu papierów, opie**olił konkretnie i pojechał.
:amused:
Tomikchomik1 • 2016-07-25, 02:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (98 piw)
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

A ogólnie niekompetencja milicjanta i tyle w temacie.



A Ty co, w drogówce robisz, że tak się spinasz?

Mama wie co robiłaś

Angel • 2016-07-25, 14:06
335
Matka przyłapała swoją nieletnią córkę na dawaniu dupy.



Edit: Inne źródło podaje że dziewczyna robiła pokazy przed kamerką. Coś w stylu polskiego show Up.
~Kotli • 2016-07-25, 14:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (69 piw)
kartacz napisał/a:

Przynajmniej nie grała w pokemony.



Ale mogła wyhodować małego Niggleta, którego główną umiejętnością jest pobieranie zasiłków.

Farciarz

MagicznyJednorozec • 2016-07-25, 14:05
205
"Miał czerwone światło, wjechał rozpędzonym lexusem na skrzyżowanie i zderzył się z taksówką. Ten wypadek prawdopodobnie ocalił życie rowerzyście, który przejeżdżał przez pasy."




Zaj***łem z bardzo rzetelnej strony z informacjami.
mp0011 • 2016-07-25, 15:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (80 piw)
To jest przejazd dla rowerzystów a nie pasy! Miał prawo jechać, bo miał zielone. Ja pie**olę... Czy wszystko co napisze TVN łykacie bez sprawdzenia jak jest w rzeczywistości???

janlew napisał/a:

nie przejeżdżamy rowerem przez pasy a przechodzimy, nawet gdy są "różowe dróżki" dla pedalarzy.



Jebnij się w dekiel.

Światełko do nieba

Angel • 2016-07-25, 14:09
205
i jednego człowieczka mniej na tym świecie

BundyR • 2016-07-25, 14:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Zrobił robotę, wiec już niepotrzebny - do kosza - idealny sposób na ciapatych

Chyba będzie padać

LegendarnyZiom • 2016-07-25, 11:14
118
Całe szczęście, że mają parasolki.

W niemieckim Ansbach 27 letni syryjczyk...

Halman • 2016-07-25, 06:02
98
Tak, to już 3 akcja w przeciągu tylko 3 dni u niemców (Monachium, Reutlingen, Ansbach).. ale do rzeczy:

• W zamachu bombowym, do którego doszło w niedzielę w restauracji w Ansbach w pobliżu Norymbergi 12 osób odniosło rany
• - Śmierć poniósł zamachowiec-samobójca - poinformowała rzeczniczka bawarskiego ministerstwa spraw wewnętrznych
• Sprawcą zamachu był 27-letni Syryjczyk

Cytat:

- Stan trzech osób jest poważny - zaznaczyła rzeczniczka bawarskiego ministerstwa spraw wewnętrznych. - Policja ewakuowała ponad 2 tys. uczestników festiwalu muzycznego, który odbywał się w pobliżu - powiedziała.
Eksplozja była rezultatem świadomego działania, ponieważ doszło do niej tuż przy wyjściu na teren, gdzie miał miejsce festiwal muzyczny - uważa burmistrz Ansbach Carda Seideil. 27-letni Syryjczyk próbował dostać się na teren wyznaczony dla uczestników festiwalu, ale nie posiadał biletu wstępu.*

Policja w Ansbach nie wyklucza, że wybuch został spowodowany przez zamachowca-samobójcę, który byłby jedyną ofiarą śmiertelną ataku.*



Żródło

*Nie wpuścili go bez biletu? to niemieckie rasistowskie islamofoby!
* oczywiście w pierwszym rzędzie są podejrzenia że to któryś z niemców nie umiał się posługiwać zapałkami...

Biedną Makrelę znów bedą odciągać od obiadu żeby wygłosiła oświadczenie że nic się nie stał, to tylko psychiczny