18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Czerwiec 2016
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Lipiec 2016
PNWTŚRCZPTSOND
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sierpień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Polska solówka

zydzyd • 2016-07-25, 21:26
1338
Zauważcie różnice pomiędzy polską solówką a murzyńską. U nas spokojnie a u gówien tylko małpie okrzyki

kaktus83 • 2016-07-25, 21:36  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (142 piw)
zydzyd napisał/a:

Zauważcie różnice pomiędzy polską solówką a murzyńską. U nas spokojnie a u gówien tylko małpie okrzyki



Myślisz, że na ten tani tekst o gównach i małpach nałapiesz piw ???

Masz Rację !!! :lol:

Pewna stara rasistka

vonciapaci • 2016-07-25, 15:38
1332
nie za bardzo lubi murzynów :D

nowynick • 2016-07-25, 15:43  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (203 piw)
osiedlowy system wykrywania imigrantów :D

Hiperwentylacja

swagl0rd • 2016-07-25, 11:07
954
Krótko mówiąc, nie polecam



Akcja od 0:25
garota • 2016-07-25, 11:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (165 piw)
A ja polecam. Fajnie jest zobaczyć jak dzieje się krzywda poj***nym dzieciom

Jak rozmawiać z policją

Gruby Brzuch • 2016-07-25, 00:20
743
Nie pokazał mu papierów, opie**olił konkretnie i pojechał.
:amused:
Tomikchomik1 • 2016-07-25, 02:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (98 piw)
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

A ogólnie niekompetencja milicjanta i tyle w temacie.



A Ty co, w drogówce robisz, że tak się spinasz?

Mama wie co robiłaś

Angel • 2016-07-25, 14:06
335
Matka przyłapała swoją nieletnią córkę na dawaniu dupy.



Edit: Inne źródło podaje że dziewczyna robiła pokazy przed kamerką. Coś w stylu polskiego show Up.
Kotli • 2016-07-25, 14:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (69 piw)
kartacz napisał/a:

Przynajmniej nie grała w pokemony.



Ale mogła wyhodować małego Niggleta, którego główną umiejętnością jest pobieranie zasiłków.

Farciarz

MagicznyJednorozec • 2016-07-25, 14:05
205
"Miał czerwone światło, wjechał rozpędzonym lexusem na skrzyżowanie i zderzył się z taksówką. Ten wypadek prawdopodobnie ocalił życie rowerzyście, który przejeżdżał przez pasy."




Zaj***łem z bardzo rzetelnej strony z informacjami.
mp0011 • 2016-07-25, 15:17  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (80 piw)
To jest przejazd dla rowerzystów a nie pasy! Miał prawo jechać, bo miał zielone. Ja pie**olę... Czy wszystko co napisze TVN łykacie bez sprawdzenia jak jest w rzeczywistości???

janlew napisał/a:

nie przejeżdżamy rowerem przez pasy a przechodzimy, nawet gdy są "różowe dróżki" dla pedalarzy.



Jebnij się w dekiel.

Światełko do nieba

Angel • 2016-07-25, 14:09
205
i jednego człowieczka mniej na tym świecie

BundyR • 2016-07-25, 14:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (26 piw)
Zrobił robotę, wiec już niepotrzebny - do kosza - idealny sposób na ciapatych

Chyba będzie padać

LegendarnyZiom • 2016-07-25, 11:14
118
Całe szczęście, że mają parasolki.

W niemieckim Ansbach 27 letni syryjczyk...

Halman • 2016-07-25, 06:02
98
Tak, to już 3 akcja w przeciągu tylko 3 dni u niemców (Monachium, Reutlingen, Ansbach).. ale do rzeczy:

• W zamachu bombowym, do którego doszło w niedzielę w restauracji w Ansbach w pobliżu Norymbergi 12 osób odniosło rany
• - Śmierć poniósł zamachowiec-samobójca - poinformowała rzeczniczka bawarskiego ministerstwa spraw wewnętrznych
• Sprawcą zamachu był 27-letni Syryjczyk

Cytat:

- Stan trzech osób jest poważny - zaznaczyła rzeczniczka bawarskiego ministerstwa spraw wewnętrznych. - Policja ewakuowała ponad 2 tys. uczestników festiwalu muzycznego, który odbywał się w pobliżu - powiedziała.
Eksplozja była rezultatem świadomego działania, ponieważ doszło do niej tuż przy wyjściu na teren, gdzie miał miejsce festiwal muzyczny - uważa burmistrz Ansbach Carda Seideil. 27-letni Syryjczyk próbował dostać się na teren wyznaczony dla uczestników festiwalu, ale nie posiadał biletu wstępu.*

Policja w Ansbach nie wyklucza, że wybuch został spowodowany przez zamachowca-samobójcę, który byłby jedyną ofiarą śmiertelną ataku.*



Żródło

*Nie wpuścili go bez biletu? to niemieckie rasistowskie islamofoby!
* oczywiście w pierwszym rzędzie są podejrzenia że to któryś z niemców nie umiał się posługiwać zapałkami...

Biedną Makrelę znów bedą odciągać od obiadu żeby wygłosiła oświadczenie że nic się nie stał, to tylko psychiczny