18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozmawiać z policją

Gruby Brzuch • 2016-07-25, 00:20
Nie pokazał mu papierów, opie**olił konkretnie i pojechał.
:amused:

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-25, 01:50
popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

A ogólnie niekompetencja milicjanta i tyle w temacie.

Tomikchomik1

2016-07-25, 02:11
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

A ogólnie niekompetencja milicjanta i tyle w temacie.



A Ty co, w drogówce robisz, że tak się spinasz?

~Velture

2016-07-25, 03:08
Cytat:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!


a na koniec kierowca autobusu biłby brawo.

Eth

2016-07-25, 03:25
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

A ogólnie niekompetencja milicjanta i tyle w temacie.



A tez bys byl przyglupem tak stajacym radiowozem i narazajacym zycie innych?
Ktos sie zagapi, oslepi go slonce, albo jebnie hamulec i sie wpie**ala w radiowoz, jeszcze lepiej jakby ktos stal przed tym radiowozem, to masz trupa na sumieniu.
Na dodatek bys sie plul i staral dojebac kierowce, kiedy wina bylaby po twojej stronie? Chyba ci sie w p*zdzie poprzewracalo, przez takich wlasnie delikwentow ludzie gardza policja i traktuja ich jak kretynow, kilka procent ulomnych i fama leci na cala policje.

Szeryfy z IQ niczym lata w jakich Sergio Leone tworzyl swoje filmy.
Az mi sie przypomnialo skladanie zeznan jako swiadek wypadku i policjantka z drogowki piszaca niczym neandertalczyk z dysleksja.

Ty bys go do sadu za zniewazenie policjanta, sad dalby mu ze wzgledu na okolicznosci kilkaset zlotych za to, a sam bylbys sadzony za niekompetencje, lamanie przepisow (szczegolnie, ze wylaczone syreny) i stwarzanie zagrozenia na drodze. Przy dobrych wiatrach afera w telewizji, taki opie**ol od przelozonych, ze do emerytury bys sprawdzal, czy dzwonki w rowerach dzialaja.

kapelan_szturmowy

2016-07-25, 08:37
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

Pan władza i zarazem mężny syn resortu... a po pracy robi flaszkę i napie**ala żonę. Wąsa też masz?

miito97

2016-07-25, 09:22
To musi mieć k***a minimum 800 piw :amused:

jbone

2016-07-25, 09:24
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

popie**olić w ten sposób to sobie może przy jakimś k***a bolku - bo jakby u mnie tak pokrzyczał, to za takie pie**olenie o (prawie) prawdziwą średnią krajową byłby lżejszy + skierowany cieplutki wnioch do sądu + laweta, a może i (znając wschodnie zamiłowania) izbę wytrzeźwień bym uskutecznił ... taki ze mnie sk***iel i łajdak!

A ogólnie niekompetencja milicjanta i tyle w temacie.




j***ny psiarzu żeby rak wybiłby cała rodzinę a dzieci urodziły z chorobą genetyczną.tyle ci powiem bo na więcej szkoda mi czasu.TFU!

sirapacz

2016-07-25, 09:41
@jbone co, JP na 99,5% ? a jak spotkasz patrol z prewencji z młodzikami to "Jan Paweł Jan Paweł!" ?

ni...........to

2016-07-25, 10:07
@jbone czas odiwedzic dobrego terapeute,aczkolwiek I tak jest juz za pozno, po prostu sie powies zrobisz przusluge swiatu.

biglog

2016-07-25, 10:23
up Natomiast dla ciebie już za puźno na szkołę. :D

NastyRascal

2016-07-25, 10:35
dawno sie tak nie usmialem. :D

CichaWoda

2016-07-25, 10:45
już dawno sugerowałem ze tu na sadolu więcej glin niż zwykłych ludzi

ni...........to

2016-07-25, 11:08
biglog napisał/a:

up Natomiast dla ciebie już za puźno na szkołę. :D

nie chce byc bardzo nie mily lecz wasz jezyk mam w dupie I nie przykladam do niego najmniejszej uwagi , na cale szczescie jestem jescze tylko 2 miesiace w tym zasciankowcu dopinam wszystkie sprawy I z ulga opuszczam ta kraine .. :idzwch*j:

biglog

2016-07-25, 11:25
antypol napisał/a:

nie chce byc bardzo nie mily lecz wasz jezyk mam w dupie I nie przykladam do niego najmniejszej uwagi , na cale szczescie jestem jescze tylko 2 miesiace w tym zasciankowcu dopinam wszystkie sprawy I z ulga opuszczam ta kraine .. :idzwch*j:


Na profilowym rolex? To wiele wyjaśnia. :D