18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecięcy Pastor wygłasza bełkotliwa msze :D

Krzymel • 2016-06-27, 21:45
Ciekaw jestem, co on potem myslal :D Biedne dziecko


PanKukuruźnik82

2016-06-27, 21:59
,,Dziecięcy Pastor wygłasza bełkotliwa '' a to dlatego nie zrozumiałem!!! bo juz myślałem ze nie po polsku mówił..

_R...........s_

2016-06-27, 22:05
No co, stary przyucza synka do zawodu, w dodatku to tylko dziecko więc powtarza to widział w tv albo u starego. Religia jest prosta, wystarczy pie**olić bez sensu parę regułek, a mitologię stworzyć kopiując starsze kulty, ch*j, nawet niech będą sprzeczne, motłoch potrzebuje wiary, a nie faktów i logiki.

Rev81

2016-06-27, 22:07
Wolę jednak księży, od pastorów i innych takich. :)

remi1982

2016-06-27, 22:25
Biblia, Koran, Tora. Dziwne książeczki, które tak potrafią popie**olić prostym ludziom we łbach. Zadziwiające.

RoboCat

2016-06-27, 22:49
Kazdy tylko widzi religie a nie widzi ze tu chodzi ze ludzie sa poj***ni... wezma sobie cos najebia do lba a pozeniej na sile proboja zmusic innych. to nie tylko religia ale tez gejostwo, weganie, rowerzeysci i inne grupy. To wysztko to te same zj***ne zachowania niskointeligentego bydla...

cuurniprime

2016-06-28, 00:13
@up all. :idzwch*j:
Polski patriotyzm jest zbudowany na religii chrześcijańskiej, ja rozumiem że teraz wakacje i ateizm jest taki so cool wśród młodzieży ale zamknąć mordy bo gdyby nie nasza religia to i Polski by nie było. Najbardziej mnie wk***ia zrównanie Biblii, Koranu i Tory jako przykład jednego i tego samego, weźcie poczytajcie a potem dyskutujcie. Ja jakoś w Biblii nie widziałem jak w Koranie pozwolenia na:
- r*chanie 9 latek na pełen gwizdek a poniżej tego wieku ocierania się o nie ku*asem,
- pozwolenia na parzenie się ze zwierzętami,
- zasad typu "jeśli kobieta jest w związku z mężczyzną który utrzymuje kontakty seksualne z synem, ojcem lub bratem to ich związek nadal trwa"...

W kwestii żydów to polecam Talmud.
Co do filmu dzieciak przechodzi w fanatyzm co widać po oczach, chleba z tej mąki nie będzie :nie_znaju:

Radysh

2016-06-28, 01:00
@up Poczytaj tzw. Pismo Święte, dokładniej.
Zwłaszcza ST. To co tam się wyprawia włos na
kręgosłupie stawia na sztorc.

Różnica między chrześcijaństwem a islamem
to jakieś 600 lat.

Przez ten czas chrześcijanie zdążyli się trochę uczłowieczyć.
Tylko tyle.

remi1982

2016-06-28, 01:08
cuurniprime napisał/a:

@up all. :idzwch*j:bo gdyby nie nasza religia to i Polski by nie było.



No gratuluję Ci popie**olenia umysłowego. Nasza religia?!
k***a. Rzeczywiście wiara w ożywionego żyda jest zaiste naszą wiarą. A zapewne polska powstała w 996 roku tak "hop siup katoliku polske zrób".

Biblia, koran, tora to jedno i to samo. Chrześcijaństwo, islam, judaizm, to jedno i to samo. Tylko debile nie potrafią dostrzec jak bardzo są do siebie podobni i się napie**alają między sobą.

i699

2016-06-28, 09:01
Faken Bycz

WeedLover

2016-06-28, 09:10
cuurniprime, stary, nie potrzebnie się starasz. Ateizm jest teraz modny wśród młodzieży, a jak wiadomo w wieku szkolnym każdy jest najmądrzejszy i nieomylny. Do wiary trzeba dojrzeć. A teraz proszę dzieci, obrażajcie mnie w internecie, bo na żywo nie mielibyście odwagi. Niech wam piórka urosną.

jackalski

2016-06-28, 09:48
WeedLover napisał/a:

cuurniprime, stary, nie potrzebnie się starasz. Ateizm jest teraz modny wśród młodzieży, a jak wiadomo w wieku szkolnym każdy jest najmądrzejszy i nieomylny. Do wiary trzeba dojrzeć.



Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Według mnie jest dokładnie odwrotnie.
Byłem wychowany w wierze katolickiej, i dorastałem do ateizmu przez wiele, wiele lat, odrzucając kolejne aspekty wiary. Niektóre, wyjątkowo nielogiczne i bzurne stosunkowo szybko, inne zajęły mi więcej czasu.
Wiara w Boga jest według mnie dobra dla dzieci. Dla ludzi niedorosłych, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie. A w niektórych swoich denominacjach zwalnia z myślenia i odpowiedzialności. A dorastanie polega na braniu odpowiedzialności za swoje działanie.
Moment, w którym godzisz się z tym, że nie ma figury ojca, wszechmocnego Boga, który sprawi, że 'wszystko będzie dobrze', moment w którym godzisz się z tym, że nie czeka Cię po śmierci ani kara, ani nagroda, i że liczy się tylko to co robisz teraz, jak również to, że jesteś w pełni odpowiedzialny za swoje czyny... dla wielu ten moment jest zbyt przerażający.
Jest jak dla dziecka moment, które uświadamia sobie, że mamusia i tatuś nie są nieśmiertelni. Że w pewnym momencie ich zabraknie i trzeba będzie samemu zapitalać na swój los. Dla wielu jest to na tyle przerażająca wizja, że kurczowo trzymają się wiary, czasem wręcz szaleńczo się w nią angażując.

Dlaczego starzy ludzie stają się bardziej wierzący? Bo boją się śmierci.
Ateizm to wyzbycie się strachu. Wyzbycie się fałszywej złudy, że przyjdzie 'tatuś' i wszystko naprawi. To wzięcie odpowiedzialności za swoje działania. W wersji humanistycznej, jest to także uświadomienie sobie, że jedyne co po nas pozostanie to pamięć w świadomości innych ludzi. Życie dla Boga jest według mnie zwodnicze i bezwartościowe. Żyć należy z innymi ludźmi i dla innych ludzi.

bloodwar

2016-06-28, 10:09
Pomysł na stworzenie wiary jest bardzo prosty: trzeba ludziom albo sprzedawać rzeczy banalnie proste (które każdy tępak łatwo przyswoi) albo niemożliwe do zrozumienia, religia katolicka odniosła taki sukces bo połączyła oba te światy - proste przykazania do ogarnięcia dla motłochu polane niezrozumiałym sosem (np. buk ojciec w trzech osobach który jest jednoczesnie sobą i swoim synem oraz duchem świętym który spłodził tegoż syna (który jest jednocześnie nim samym) w łonie dziewicy która miała formalnie męża ale nie współżyła z nim) który to sos potrafią przetrawić jedynie noszący sukienki wybrańcy buka bo tylko oni dostąpili łaski zrozumienia.

elfis

2016-06-28, 10:29
ile mądrych wypowiedzi jest tutaj ateistów
to niesamowite że ktoś potrafi być na tyle zadufany w sobie , we własnym ego , rozum, aby tak wierzyć samemu sobie
h*ja znasz i h*ja wiesz jeden z drugim

jesteście na sadolu , oglądacie filmiki a na nich ludzi , oni też ufają często we własną NADPRZYRODZONOŚĆ , lecz śmiejecie się z nich i ich debilizmu , myślicie że jesteście mądrzejsi i lepsi
NIE
żal mi was