18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecięcy Pastor wygłasza bełkotliwa msze :D

Krzymel • 2016-06-27, 21:45
Ciekaw jestem, co on potem myslal :D Biedne dziecko


cuurniprime

2016-06-28, 11:40
WeedLover, Ja się nie staram, ja piętnuję i edukuję :)

remi1982 zastanawiam się jakie reformy szkolnictwa należy przeprowadzić by takich ludzi było mniej. Ani wiedzy historycznej, ani znajomości polityki... I jeszcze równać wyznaczniki wiary danej religii choć różnią się znacząco w swojej ideologi... Człowiek będący targetem 500+ jak nic.

jackalski, bez urazy chłopie, streściłeś [z pewnymi różnicami ale jednak] to czego uczy Biblia... Życie polega właśnie na braniu odpowiedzialności za swoje czyny, idea Boga uświadamia jedynie że człowiek ze wszystkiego zostanie rozliczony co tym bardziej wpływa na świadomość tego co robisz.

Cóż, chyba tutaj skończyłem... Idę palić na stosach wiedźmy i wypędzać złe moce :jezdziec:

jackalski

2016-06-28, 15:10
cuurniprime napisał/a:


jackalski, bez urazy chłopie, streściłeś [z pewnymi różnicami ale jednak] to czego uczy Biblia... Życie polega właśnie na braniu odpowiedzialności za swoje czyny, idea Boga uświadamia jedynie że człowiek ze wszystkiego zostanie rozliczony co tym bardziej wpływa na świadomość tego co robisz.



Ciesze sie, ze akurat taka nauke wyciagnales z Biblii. To jest miejscami bardzo madra ksiazka. Nauczanie Chrystusa tez na ogol jest bardzo pozytywne. Problem nie tkwi nawet w tym, ze miejscami juz nie jest tak milo i kolorowo, ale w tym, ze podczas gdy dobrzy ludzie wybieraja jedne fragmenty, zli ludzie wybieraja inne, by lepiej sluzyly ich interesom, lub usprawiedliwialy zlo, ktore wyrzadzaja innym. Zreszta, Biblia jako ksiazka miala ponad 40 autorow na przestrzeni kilku wieków. Nie można oczekiwać, że będzie spójna.
A bycie dobrym według mnie nie polega na tym, by być dobrym gdy to się opłaca, lub gdy ktoś patrzy [np Bóg], tylko na tym by być dobrym, nawet gdy nikt nie patrzy, lub gdy jest to nieopłacalne.

de_marco

2016-06-28, 17:40
Ksiądz, Pastor (dorosły, młodociany), Rabin, Imam wszyscy głoszą bełkotliwe głupoty- taka robota.
A to dlatego, że my adresaci chcemy takich głupot słuchać bo tłumią największy, pierwotny lęk -przed przemijaniem.