18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obraz II Wojny Światowej

wulfgarval • 2016-02-11, 20:20
Nie wierzę, żeby wśród sadolów nie znalazł by się gracz FPS, goście z Gryonline świetnie przedstawili sytuację. Myślę, że jeśli wyszła by dopracowana gra wojenna drążąca temat od strony Polski z lat 39-41, MAJĄCA FABUŁĘ co mogło się dziać wśród oficerów to zebrała by oklaski. Miłego oglądania


skąd zaj***ne każdy widzi

xobicr

2016-02-11, 22:53
Za TVGRY.pl zawsze piwo. Wole posłuchać czegoś merytorycznego na temat gier, niż marnować życie na te pie**olone lets pleje.

wulfgarval

2016-02-11, 23:01
@up
miło że także widzisz gry od strony kuchni, ale za Avatar dumbasa zawsze piwo :-D

W............R.

2016-02-12, 00:51
Nie mogę strawić koszmarnej polszczyzny prowadzącego... Przy "mu•SIAŁ•by" rzygłem, pierdłem, drzwiami trzasłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę.

A co do samej kwestii 1939-41 to najważniejsza jest rola ZSRR jako sojusznika Hitlera oraz kwestia szerokiego poparcia społecznego w Niemczech i obojętności zachodnich państw. To bardzo wstydliwy okres nie tylko dla Rosji - i nie łudźmy się... kraje anglosaskie też mają powód do wstydu i nie chcą pamiętać o tych latach.

aj...........aa

2016-02-12, 03:19
Grać w Red Orchestre i klepać Niemcami Amerykanów i ruskich = bezcenne :)

Masterof

2016-02-12, 03:33
W.S.N.R. napisał/a:

Nie mogę strawić koszmarnej polszczyzny prowadzącego... Przy "mu•SIAŁ•by" rzygłem, pierdłem, drzwiami trzasłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę.



Dobrze, że się nie zesrałeś z tej rozpaczy.

kokos_123

2016-02-12, 03:56
się ograniczają do 39 roku ( naszej perspektywy ), niech zaczną od 7 lipca 1937, dla mnie to jest początek 2 wojny światowej, Japonia pogwałciła postanowienia Ligi narodów i Paktu Brianda-Kellogga, ale nie, Japonia może sobie napadać na kogo chce, póki to nie są amerykanie, wtedy nagle jest to już 2 wojna światowa. :roll:

chujuj

2016-02-12, 06:25
@W.S.N.R.
A ja rzygłem i zrobiłem to co ty przy twoim ,,wyszłem"

Vesemirr

2016-02-12, 06:56
W.S.N.R. napisał/a:

Nie mogę strawić koszmarnej polszczyzny prowadzącego... Przy "mu•SIAŁ•by" rzygłem, pierdłem, drzwiami trzasłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę.



Hejtowanie to jedyne zajęcie które znalazłeś po polonistyce, prawda?

Wiewiór z lasu

2016-02-12, 08:30
Nikt nie pokazał tego wcześniej, tym bardziej teraz nie zostanie to pokazane z dwóch powodów.

Era gier single-player się skończyła, skończyły się czasy rozbudowanych kampanii wypełnionych smaczkami fabularnymi, kampanie są krótkie na tyle żeby jak najszybciej kliknąć opcję "multiplayer", upraszczanie żeby każdy półgłów nie musiał wchodzić w googla i mógł przejść ów grę bez ( nie daj boże ) dodawania negatywnego komentarza, nie ma już gier na topie, które wymagają myślenia od gracza, bo coś co jest trudne się nie sprzedaje.

Drugim powodem jest powszechna cenzura, kto ośmieliłby się wydać grę, w której zwycięstwo odnosi się po stronie państw osi ? Nie wydano tego jeszcze przed tym ogólnoświatowym bólem dupy o rasizm. Nikt nie będzie się nawet starał marnować kapitału na planowanie czegoś takiego, bo wiadomo że i tak wszystko zostanie zbojkotowane pomimo iż historia taka właśnie była.

k***a, wszystko ma się prezentować ładnie, poprawnie politycznie, historia taka nie była.

Sonal

2016-02-12, 09:00
ch*juj napisał/a:

@W.S.N.R.
A ja rzygłem i zrobiłem to co ty przy twoim ,,wyszłem"



ch*ju ile masz latek, że nie ogarnąłeś tego zacytowanego fragmentu "wiersza"?

parolpl

2016-02-12, 09:01
W sumie jakby się czepiać, to wojna w Hiszpanii była takim preludium II Wś w Europie.

Nie oszukujmy się. W strzelanki ( te komercyjne) grają albo upośledzeni, co nie potrafią grać w inne (lub dzieci); albo się odmóżdżyć.

frytaa

2016-02-12, 10:39
Wiewiór z lasu napisał/a:



Era gier single-player się skończyła, skończyły się czasy rozbudowanych kampanii wypełnionych smaczkami fabularnymi, kampanie są krótkie na tyle żeby jak najszybciej kliknąć opcję "multiplayer",


Po prostu liczy się hajs a na piracie nie zgrasz na multi
Cytat:

nie ma już gier na topie, które wymagają myślenia od gracza, bo coś co jest trudne się nie sprzedaje.

A serie Dark Souls znasz? albo strategie typu Europa Universalis czy Total War'y?

666trololo666

2016-02-12, 10:45
Wiewiór z lasu napisał/a:

[...] żeby każdy półgłów nie musiał wchodzić w googla i mógł przejść ów grę [...]



Jak wielkim półgłówkiem trzeba być, żeby pisać "ów grę"?

KingOfDarkness

2016-02-12, 10:47
Mogliby puścić wodze fantazji i zrobić dwie kampanie. Jedna pokazująca prawdziwą historię gdzie grasz ch*jami niemcami albo ch*jami ruskimi, a druga, promowana hasłem "Zmień bieg historii", gdzie wcielamy się w Polaków i klepiemy jednych i drugich... w jakiś tam sposób :D