18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obraz II Wojny Światowej

wulfgarval • 2016-02-11, 20:20
Nie wierzę, żeby wśród sadolów nie znalazł by się gracz FPS, goście z Gryonline świetnie przedstawili sytuację. Myślę, że jeśli wyszła by dopracowana gra wojenna drążąca temat od strony Polski z lat 39-41, MAJĄCA FABUŁĘ co mogło się dziać wśród oficerów to zebrała by oklaski. Miłego oglądania


skąd zaj***ne każdy widzi

Wiewiór z lasu

2016-02-12, 13:03
frytaa napisał/a:


Po prostu liczy się hajs a na piracie nie zgrasz na multi A serie Dark Souls znasz? albo strategie typu Europa Universalis czy Total War'y?



Oczywiście że znam, ale to nie jest produkt "na topie", nie promuje się gier które wymuszają na graczu myślenie, wszystko jest dopasowywane do jak najszerszej bazy konsumenckiej która ma coraz mniejsze wymagania, trzeba dać im broń żeby mogli strzelać ale prawdziwe siano się zaczyna trzepać jak mogą sobie do tej broni dokupić skórki żeby się pokazać. Ewentualnie doj***ć 4x DLC po 20 jurków i na jednym tytule zgarnia się 20x tyle ile jest wart, tak jak to było z nowym Battlefrontem.

Fredzon

2016-02-12, 13:29
Proponuje zrobić grę osadzoną w tych realiach ale tym razem wcielając się w postać żyda w Auswitch Birkenau, jak komuś się uda uciec przed komorą dostałby medal :amused:

Fdslatghdlks

2016-02-12, 20:06
ajgor_aa napisał/a:

Grać w Red Orchestre i klepać Niemcami Amerykanów i ruskich = bezcenne :)



Dokładnie! Szczerze polecam!

wojtas890328

2016-02-12, 21:11
[quote="W.S.N.R."]Nie mogę strawić koszmarnej polszczyzny prowadzącego... Przy "mu•SIAŁ•by" rzygłem, pierdłem, drzwiami trzasłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę.
wyszłem? polszczyznie?
i ty śmiesz pisać o poprawnej polszczyźnie?

kokos_123

2016-02-12, 23:50
Pomyliłem się, Japonia już 18 września 1931 roku zaatakowała Manchurie ( północno-wschodnie Chiny ), gwałcąc postanowienia ligi narodów. :evil: