18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdroższa dzielnica Europy widziana oczami Polaka

ginoles • 2016-01-14, 10:33
Po wizycie w dzielnicy muzułmańskiej oraz Soho tym razem uRban wybrał się do luksusowej dzielnicy Knightsbridge.

ws...........ky

2016-01-15, 21:08
I to jeden z powodów przez które powstał komunizm.

BorgBorg

2016-01-15, 23:14
Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak normalna praca w Polsce. W Polsce jest tylko wyzysk. Tobie może się wydawać ,że dostajesz godziwą pensję ponieważ "inni znajomi i tak mają gorzej, nie ma co narzekać". Życie w PL a życie w UK to dwa inne światy. Pytanie w którym ty chcesz żyć.
Ta sama praca, to samo stanowisko:
3.000zł W Polsce ledwo starcza Ci na wyżywienie rodziny i resztę opłat.
2.000F W UK 40% pensji idzie na utrzymanie a martwisz się tylko tym kiedy z żoną rezerwować wycieczkę do ciepłych krajów, czy też uzbierać konkretny pieniądz na samochód i dobre studia dla dziecka.

To ,że paru polakom uderzyła sodówka ze względu na to ,że ich życie weszło na wyższy pułap finansowy i doszli do tego praktycznie bez jakiegokolwiek wysiłku, nie znaczy ,że wszyscy emigranci są tacy sami.

Wy też gdy przechodzicie z pensji 3.000zł na 12.000zł zaczęlibyście się czuć "lepsi". Natura człowieka, natura Polaka. Ból dupy w tym przypadku też jest całkowicie naturalny.

amaimon

2016-01-15, 23:25
Velture napisał/a:

W sekundzie kiedy to trafi na główną zobaczymy nagły napływ polskich emigrantów wyśmiewających się z polaków, wyzywających ich od polaczków cebulaczków itp. Z góry wam dziękuję ,że to zrobicie i napiszecie bo pocieszam się ,że nie zapie**alacie na tych zmywakach tam po 24h na dobę i macie czas przyj***ć się do tych którzy nie są zjebami i zostali w polsce bo mogli normalną robotę w ojczyźnie mieć.




Tylko żebyś Ty tą robotę dostał to ktoś możliwe, że wyjechać musiał bo wątpię żebyś był tak niezastąpiony lub lekarstwo na raka wynalazł...

th...........ng

2016-01-16, 00:10
Ktoś z was wogóle ogarnął, że to Adrian Urban -zwycięzca I edycji "Bar" ? Oglądałem tylko I edycję i rozpoznałem go po ryju mimo tylu lat, które minęly od tamtego czasu.

PS
Co emigrantów-cebulaków to prawda. Sam byłem świadkiem jak gościu swoim mercedesem poprostu stanął na ulicy (na swoim pasie) włączył awaryjne i wysiadł pogadać z kumplami na chodniku. Gadają chyba z 15-20min śmichy chichy, a auto stoi, w ch*j ruchliwa ulica, ludzie trąbią korek się zrobił a ten ma wyj***ne. Nie wiem jakim cudem nikt nie wyskoczył z mordą do niego, ale tak burackiego zachowania chyba nigdy nie widziałem. Najgorsze jest to perfidne, umyślne cebulactwo ze 100% premedytacją. Bo typowy wieśniak nie wie że jest wieśniakiem a tu taki sk***ysyn niby dorosły niby ogarnięty a zachowuje się jak umysłowo chory dzikus z lepianki. I na własne oczy przekonałem się, że legenda o emigrantach-burakach jest po tysiąckroć prawdziwa.

Te...........at

2016-01-16, 00:13
hehe, smiechlem, gosc trafil na moj samochod ;) pozdro ;) ))))

kap0

2016-01-16, 00:19
Velture napisał/a:

W sekundzie kiedy to trafi na główną zobaczymy nagły napływ polskich emigrantów wyśmiewających się z polaków, wyzywających ich od polaczków cebulaczków itp. Z góry wam dziękuję ,że to zrobicie i napiszecie bo pocieszam się ,że nie zapie**alacie na tych zmywakach tam po 24h na dobę i macie czas przyj***ć się do tych którzy nie są zjebami i zostali w polsce bo mogli normalną robotę w ojczyźnie mieć.



Poleciales kolego twierdzisz ze wszyscy polacy mieszkajacy w uk napie**alaja sie z "polakow cebulakow" a sam twierdzisz ze jak polak w uk to na zmywaku napie**ala. Ciekawe masz tezy.

Mieszkam w UK od 6 lat i pracuje w urzedzie paszportowym 36h w tygodniu za godziwa stawke, znam sporo polakow ktorzy pracuja tu jako lekarze, dentysci i na wyzszych stanowiskach aka prezes, manager. Wiec w dupe wsadzic mozesz sobie swoj zmywak to ze ktos nie zostal w PL to jego osobisty wybor. Ja osobiscie mieszkam w uk tylko i wylacznie z braku checi oddawania 60% zarobkow komus kto to rozpie**oli :)

krzysklin

2016-01-16, 01:28
Skad w Was tyle jadu ludzie?
Jedni wyjechali i siedza na zasilkach, inni pracuja po zmywakach, a jeszcze inni maja lepiej platne prace na stanowiskach.
Ci co zostali w Polsce tez pracuja za mniej lub wiecej, robiac to i owo. (Jedni sa dyrektorami, a inni fizolami).
Czy czlowieczenstwo nasze okresla wykonywana praca, albo zarobki otrzymywane?
Mozna byc kulturalnym ochroniarzem na monopolowym(tak jak kolega wyzej), a mozna tez byc prawnikiem burakiem, bez szacunku dla drugiego czlowieka.
Poczytajcie sobie Biblie, to sie dowiecie na czym zycie polega.

kothletino

2016-01-16, 01:33
Velture napisał/a:

W sekundzie kiedy to trafi na główną zobaczymy nagły napływ polskich emigrantów wyśmiewających się z polaków, wyzywających ich od polaczków cebulaczków itp. Z góry wam dziękuję ,że to zrobicie i napiszecie bo pocieszam się ,że nie zapie**alacie na tych zmywakach tam po 24h na dobę i macie czas przyj***ć się do tych którzy nie są zjebami i zostali w polsce bo mogli normalną robotę w ojczyźnie mieć.



Fajnie, robota to też jakiś rodzaj pracy.

Mecowaty

2016-01-16, 10:54
@Fafik_599

Doj***łeś sie do niewinnego człowieka i masz jeszcze do Niego pretensje o to, że poczuł się urażony.
Ja osobiście miałbym na Ciebie wyj***ne i z uśmieszkiem odwrócił się i wyszedł. Paragon to pokazałbym jedynie Panom policjantom. Pamiętaj, że jedyne co możesz to zamknąć drzwi sklepy i liczyć na moją dobrą wolę współpracy, której z człowiekiem Twojego pokroju (mam na myśli zachowanie tutaj prezentowane), nie miało by miejsca.
Jestem miły i uprzejmy dla tych, którzy są mili i uprzejmi dla mnie - proste

Jestem emigrantem - wyjechałem z Polski wiele lat temu (nie UK). Zaczynałem w szklarni a obecnie wykonuje mój zawód marzeń. Wiele przeszedłem i wiele widziałem. Życie emigranta nie jest proste, bo lokalni gardzą Tobą (niezależnie od bogactwa i statusu), a rodacy na miejscu tylko patrzą (nie wszyscy oczywiście), jak Ciebie opie**olić, albo wykorzystać. W kraju natomiast, jesteś obrażany na każdym kroku - przykład - jadąc samochodem na "nie polskich" blachach, ciągle się spotykam się z chamstwem, zajeżdżaniem drogi, próbą złapania na stłuczkę (bo w końcu mam zagraniczne ubezpieczenie, co nie?) itp.
Niedawno byłem w Polsce z jednym z moich pracowników - mieliśmy za zadanie przenieść sprzęt klienta z lokacji w Krakowie do nowej lokacji za granicami Polski. Warunki w pomieszczeniu technicznym były tragiczne (węzeł T-Mobile) - z serverów wysypywał się tynk i pył cementowy, bo jakiś czas wcześniej ktoś okno wybudował w tym pomieszczeniu ( przy włączonych maszynach). Ja i moj pracownik, po zdemontowaniu i wstępnym zrobieniu zdjęć i zapakowaniu sprzętu do auta, poprosiliśmy o udostępnienie toalety - jakież było Nasze zdziwienie, kiedy usłyszeliśmy, że nie mogą, bo ochrona (sic!) budynku trzyma sobie tam prywatne rzeczy. Nosz k***a mac... Wysoki biurowiec i z żadnej toalety nie można skorzystać, żeby sie odlać i ręce i Twarz obmyć z pyłu jaki sami zrobili.
I jak ja mam w tym momencie próbować przedstawić Polske jako piękny i rozwijający się kraj skoro na każdym kroku są takie przypały?
Nie uważam się za lepszego człowieka od sprzątaczki w w naszym biurze i staram sie znaleźć czas, żeby z każdym porozmawiać, kto dla Nas pracuje.
Fakt - są barany, które żyją na bochenku chleba i wódce przywiezionej z PL busem.
Ale 99% emigrantów po prostu żyje - mam na myśli stałą emigrację. Tęsknota za krajem jest prawdziwa a patriotyzm większy niźli u lemingów ostatnio protestujących.

Pozdrawiam Wszystkich dojrzałych ludzi, a gimbazie wielki, czarny ku*as w dupę

Murzyn9111

2016-01-16, 11:48
Wielki mi hallo o kilka butików i luksusowych aut.... sklepy typu HugoBoss, Trussardi, Versace, D&G są w takim mieście jak Poznań. Nie trzeba lecieć do Londynu ! Żeby sobie zobaczyć Bentleya, Ferrari albo Lamborghini wystarczy odwiedzić CityPark Poznań albo Stary browar....

Gerwazy Waligóra

2016-01-16, 13:31
Dawno nie ogladalem takie steku bzdurnych obserwacji.... Kolo kupil bilety za 27zl w promocji Ryan Air i lazi z GoPro pie**olac farmazony i szariacie i innych bzdurach... normalnie, usmialem sie, reporter gimbus...

slawekfmx

2016-01-18, 18:32
Jakoś gdyby nie te fury i liczby które wymawia to wygląda to skromnie bo np. w takim Wiedniu furki stoją podobne, ale na reprezentacyjnych placach takie prady i inne żydowskie sklepy są na całą kamienice wyj***ne a pod każdym tego typu sklepem stoi po dwóch goryli. Ale to pewnie przez to że dużo brudasów się tam zwaliło.