18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdroższa dzielnica Europy widziana oczami Polaka

ginoles • 2016-01-14, 10:33
Po wizycie w dzielnicy muzułmańskiej oraz Soho tym razem uRban wybrał się do luksusowej dzielnicy Knightsbridge.

trampolina

2016-01-15, 17:00
no, to trochę zabawne. Płacisz na lokalizację Hyde Park, a sam apartamentowiec jest może warty "raptem" 30,000/m^2. W życiu bym tam mieszkać nie chciał.

alkofil84

2016-01-15, 17:01
Kto dał za to gówno piwo powinien, publicznie się wychłostać oraz wykąpać w płonącym kwasie.

S4ndal

2016-01-15, 17:12
@ Velture
A mnie bawia wlasnie takie klotnie, kto to jest lepszy a kto nie. Ten co zostal w kraju, czy ten co wyjechal.
Czy rzeczywiscie to jest wykladania tego kto jest lepszy,glupszy czy madrzejszy ?

Wiem , ze niektorzy powiedza ,zebym sobie ogladnal filmy naszych rodakow z zagranicy.Tylko jest jedno ale poniewaz normalni ludzie nie nakrecaja filmikow o ich nudnym zyciu. O tym jak chodza do pracy i wychowuja dzieci albo jak ida sie w weekend zabawic na miasto, bo nikogo takie filmy nie interesuja.

Polacy to dziwny narod, wystarczy mala roznica miedzy jednym a drugim, zeby go zwyzywac ....
Jakos inne nacje probuja sie trzymac razem i sobie nawzajem pomagac.

jacobss76

2016-01-15, 17:31
Cytat:

Jak mnie wk***iają te filmiki kręcone "z pierwszej ręki". On do ch*ja nagrywa w końcu tą bogatą dzielnicy czy swój głupi ryj, który zasłania treść właściwą?



Vlogi przeważnie nagrywa się z pierwszej ręki, albo jakąkolwiek inną perspektywą z widokiem na autora / siebie. więc gdybyś słuchał uważnie albo przejrzał jego kanał to byś wiedział tłumnie. Tacy ludzie jak ty którzy muszą się przypie**olić do czegokolwiek co sprawi im ulgę właśnie tutaj na sadolu bo nie macie odwagi napisać tego typu komentarz na samym jego kanale frajerzy.

Filmik spoko, zajebiście pokazał gościu najbogatszą dzielnicę w Londynie, "Oazy spokoju" z pewnością nie jeden by pozazdrościł, niech pije browary i rozwija się dalej ;-)

Syn_Milionera

2016-01-15, 18:23
Najbogatsza dzielnica w moim mieście to dzielnica domków w której mieszka moja służba.

PS: A tutaj idealny przykład polaczka cebulaczka. Nawet mając kilkaset milionów dolarów będzie dostrzegał tylko to że w kraju jest bieda i nie stać go na mieszkanie.

dishaxd napisał/a:

myślałem że jak się wygrywa taka loterię jak Euro Millions to stać Cię na dużo. A tu nawet nie stać Cię na mieszkanie ;D
Apartamentowiec za 140 baniaków funtów; serio k***a?


Papiakos

2016-01-15, 18:28
Polecam wam przeczytać ciekawą książkę T. Harv Eker-a pod tytułem "Bogaty albo Biedny, po prostu różni mentalnie", to wam wytłumaczy pewne rzeczy dotyczące "bogaciuchów".

shiters

2016-01-15, 18:54
No a ten gosc od minecrafta. Ma naprawde opor pieniedzy, a zali sie na portala spolecznosciowych, ze nie ma sensu w zyciu, ze jest samotny i ogolnie ze mu zle. Pieniadze (ogromne) szczescia nie daja. Ale takie pobory 10 tys/miech to juz fajne, spokojne zycie. Bralbym w ciemno

CiociaPestka

2016-01-15, 19:07
Velture napisał/a:

W sekundzie kiedy to trafi na główną zobaczymy nagły napływ polskich emigrantów wyśmiewających się z polaków, wyzywających ich od polaczków cebulaczków itp. Z góry wam dziękuję ,że to zrobicie i napiszecie bo pocieszam się ,że nie zapie**alacie na tych zmywakach tam po 24h na dobę i macie czas przyj***ć się do tych którzy nie są zjebami i zostali w polsce bo mogli normalną robotę w ojczyźnie mieć.



Wyemigrować każdy może, mieć mózg i być ogarniętym w Polsce nie każdy potrafi ;)

Erni90

2016-01-15, 19:23
Większość pisze, że w Polsce chce zostać bo kocha ojczyznę. A prawda jest taka, że większość i tak sp***oli za granicę by się "dorobić" bo ich uzasadnienie u nas nie ma pracy. Praca jest i to w ch*j dużo tylko ludzie chcą zaczynać od 5 tys. w górę. ja 2 lata temu zaczynałem za 1200 zł po 190h w miechu. Teraz obecnie mam 2200zł za tyle samo h. U mnie w firmie ludzie z stażem ok. 10/15 lat zarabiają między 5/8 tys na tym samym stanowisku co ja teraz jestem. Nie zamierzam jak na chwilę obecną wyjeżdżać za pracą nawet do innego miasta.

mateusz_zimnicki

2016-01-15, 19:32
Velture napisał/a:

W sekundzie kiedy to trafi na główną zobaczymy nagły napływ polskich emigrantów wyśmiewających się z polaków, wyzywających ich od polaczków cebulaczków itp. Z góry wam dziękuję ,że to zrobicie i napiszecie bo pocieszam się ,że nie zapie**alacie na tych zmywakach tam po 24h na dobę i macie czas przyj***ć się do tych którzy nie są zjebami i zostali w polsce bo mogli normalną robotę w ojczyźnie mieć.



Zamknij się biedaku

Rysiek86

2016-01-15, 19:35
ja pytam czemu to tam nie ma zamachów :-)

marcinpx

2016-01-15, 19:48
Velture napisał/a:

W sekundzie kiedy to trafi na główną zobaczymy nagły napływ polskich emigrantów wyśmiewających się z polaków, wyzywających ich od polaczków cebulaczków itp. Z góry wam dziękuję ,że to zrobicie i napiszecie bo pocieszam się ,że nie zapie**alacie na tych zmywakach tam po 24h na dobę i macie czas przyj***ć się do tych którzy nie są zjebami i zostali w polsce bo mogli normalną robotę w ojczyźnie mieć.



poki co jedyny hejt robisz tu Ty

Mesjaszowaty

2016-01-15, 19:49
3x up Zeby nauczyc sie obcego jezyka i ogarnac prace poza krajem takze trzeba uzywac mozgu.

S4ndal

2016-01-15, 19:58
@Kamilllo1990
Znam pary dobrych informatykow pracujacych za granica. 3 z nich to prawdziwi pasjonaci , ktorzy mogli by programowac 24h.
Jeden powiedzial, ze to nawet nie chodzi o pieniadze, bo w prace w Polsce mowi, ze znalazl by od zaraz.
Tylko mowi, ze firmy w kraju dzialaja na przestazalych systemach, nie stosuja nowinek a on chce sie rozwijac a nie stac w miejscu.

Mowilem, ze nie chodzi o pieniadze ale w kraju rowniez nie zarobil by takich jak teraz zarabia.
Dostaje 80 tys euro ( plus bonusy ), wiec roznica w zarobkach tez jest.
I nie chodzi tutaj o to kto ile od razu by chcial zarabiac, bo imbecyli , ktorzy wyjada za granice i chwala sie ile to oni nie zarabiaja jest pelno.Chodzi raczej o przelicznik zarobki vs koszty zycia, gdzie korzystniej niestety wychodzi za granica.
Nie mowie, ze w Polsce jest zle. Bo jak jestes jakims dobrym specjalista i mas znajomosci to masz dobra robote.

A jak nie chcesz pracowac a chcesz miec pieniadze , to idziesz do rzadu.


Fafik_599

2016-01-15, 19:59
Mnie osobiście wk***iają wielcy panowie polaczki z JuKej, którzy myślą, że jak mają kasę to wszystko mogą. Miałem taką sytuację w tym sezonie (pracowałem w ochronie sklepu) jak pilnowałem żeby gorzały nie wynieśli. Ludzie chodzą i kupują co tam chcą, a ja pilnuję tej gorzały jak głupi. Znika jedna butelka Jacka Danielsa, która potem trafia w ręce grubasa-j***nego-emigranta. O tym zostałem poinformowany przez koleżankę z kasy. Wyszedłem za grubasem-emigrantem żeby tylko sprawdzić czy jest na paragonie połówka. Grubas podwójną brodą zaczął falować jak "statki na nieeebiee" i pyta się z fioletową żyłą na czole co jest. Ja grzecznie mówię, że chciałbym sprawdzić czy jest na paragonie połówka. Grubas-emigrant sapie się jak 20 letni stary pies oraz jego loszka-pulpecik też ma fioletową żyłę. Próbują mi wmówić, że ich oskarżam o kradzież. Coś tam wysapali o policji i bezczelności ale potem pokazali z wielką łachą ten paragon i pojechali w p*zdu pić ową połówkę.