18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stół

RastaMan • 2015-11-02, 23:43
Coś dla miłośników zbijania desek :ukrzyzowany: koleś ma niezłe umiejętności stolarskie, efekt końcowy zajebisty.

diabelx_666

2015-11-03, 08:54
było juz dawno ! czy ja tylko pamietam co na sadolu było?

prockenzie

2015-11-03, 09:49
zawsze podziwiam i szanuję ludzi z fachem w ręku. czy to stolarz, czy mechanik, k***a hydraulik, dentysta, ktokolwiek - jeśli robi coś zajebiście dobrze, ma mój szacunek.

crixxu

2015-11-03, 09:53
śmiało można przewinąć do 4:32

Tco

2015-11-03, 10:57
Bawilem sie kiedys w podobny sposob ( podobny, bo mi raz na jakis czas zdarzylo sie uzywac narzedzi elektrycznych), tez lubilem uzywac materialu z "recyklingu". Moj ostatni projekt (tez stol) mial szklany blat, a pomalowany byl na czarny mat. Niestety teraz nie mam dojscia do ojcowskiego warsztatu gdzie do dyspozycji mialem doslownie wszystko. A w bloku niestety nie powojujesz ;)

kzf

2015-11-03, 11:48
Gizmolka napisał/a:

Muze z Benny Hilla trza było jebnąć.


Zdolniacha gościu.

Ale żonę ma paskudną. Nie dziwię się, że woli dłubać w drewnie.



Kiedy tak wspominasz o Bennym, to nie można uderzenia młotkiem nie skojarzyć z tym

:szczerbaty:

Nihoo

2015-11-03, 12:04
O k***a, ale ten koleś zapie**ala :D

Lares86

2015-11-03, 13:06
Jak bym miał tak brzydką żonę, to też bym miał takie umiejętności stolarskie. Z nudów k***a.

defcon1

2015-11-03, 15:24
k***a tak co jakiś czas słyszę gdzieś utwory muzyki klasycznej i mi się zawsze zajebiście podobają, aż nie wiem dlaczego tak sam z siebie tego nie słucham :D a jednak umieli kiedyś pykać na tych fortepianach

mylove

2015-11-03, 15:26
jak kisicie dupe przed kompem to się nie dziwie, że się nim zachwycacie. Stolarz jak stolarz

McKornick

2015-11-03, 20:53
Stolarz jak stolarz? Koleś nie tylko nie użył żadnego elektronarzędzia ale też wszystko zrobił na wpust-wypust beż użycia ani jednego gwoździa, wkręta czy innego badziewia. To akurat i w dodatku takim sprzętem naprawdę niewielu potrafi.

gackowaty

2015-11-03, 22:05
I co z tego wynika?
Ano nic.
Może się rozpiszę ale chętnym na skrótową opowieść jak to wygląda.
Jest kilku klientów-pasjonatów.
Jest kilku domorosłych stolarzy.
Jest kilka firm które oferują swoje produkty od ręki.
Meble, szafy ,stoliki, komody i co tylko zechcesz ale jedno ale........NA WCZORAJ.
Owszem, korzystamy z elektronarzędzi.
Przyśpiesza to pracę ale nie na tyle by coś takiego zmajstrować i by się opłacało.
Niestety moi drodzy ,to piękno rodzi się z czasem a póki co mało kogo stać by to piękno pozyskać do własnego domu by móc ,przez uzyskanie określonego efektu zatrzymać spojrzenie gościa który powie -ooooo tak,podoba mi się.Naturalne,ciekawe kształty ze zwykłych patyków mogące przetrwać wieki (obawiam się ,że podobne konstrukcje z płyty mają jakieś 10 - 15 lat żywotności) nie mogą poddać się niedopracowaniu.Trzeba i należy je pielęgnować a oddadzą to z nawiązką.
Jeśli chodzi o stół to tylko tu możesz zebrać swoją drużynę,Swoją świtę.
Jeśli tak nie jest to pytam- Ileś robił imprez a i tak wszyscy goście przenieśli się do kuchni ,bo tam jest stół.

Ma...........ke

2015-11-03, 22:27
To jest prawdziwy człowiek czynu zaczyna brakować takich na świecie przez rosnącą robotyzację ale brawa i szacunek zajęcie godne uwagi. Mój dziadek świętej pamięci też bardzo dużo dłubał przy drewnie był stolarzem albo cieślą nie pamiętam ja też to chyba mam w genach bo jak mi przychodzi pracować z drewnem to zapomiam która godzina. Szkoda że takich rzemieślników z krwii i kości zaczyna brakować bo jak nie daj boże coś jebnie to świat zawiśnie i oparcie będą stanowić nie technicy i ludzie nauki ale czynu i rzemiosła chociaż mam nadzieję że do drastycznych bombardowań i upadku cywilizacji nie dojdzie to jednak podziw dla tego pana a dla wstawiającego piwo.