18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FN FAL slow motion

Suselot • 2015-09-01, 00:12
Film przedstawia zasadę działania belgijskiego automatycznego karabinu FN FAL (7,62x51mm).




GhostRider32

2015-09-01, 00:26
A miałem przyjemność postrzelać sobie z tego ustrojstwa podczas mojej krótkiej wizyty w USA, oddałem 3 strzały i dalej strzelać nie mogłem, bo się zaciął :P

forest1600

2015-09-01, 00:29
dzwiek w zwolnionym tempie miodzio... leci browar

kordziu

2015-09-01, 00:49
Fajna zabawka. Szkoda, że normalny biały człowiek w Polsce nie może kupić sobie takiego karabinu do obrony domu lub rekreacji. Kilkaset lat temu każdy bogaty biały Pan miał broń, swoje gospodarstwo oraz służbę(przeważnie czarną), która tej broni została pozbawiona tym samym stając się niewolnikami. Szkoda, że po tylu latach ewolucji znowu staliśmy się niewolnikami bez broni, którzy muszą się słuchać Pana. Niezależnie od pochodzenia, stanu, wiary itd. jesteś niewolnikiem.

Nutzz

2015-09-01, 01:06
Kilkaset lat temu nie byłbyś Panem, tylko właśnie "niewolnikiem", zapie**alającym w polu, albo polerującym Panu ostrogę, dokładnie tak samo jak 99% pie**olących o "Panach" sadoli.
Tak więc nic się nie zmieniło. Przywitaj się z rzeczywistością.

Dimenzo

2015-09-01, 01:06
kordziu napisał/a:

Kilkaset lat temu każdy bogaty biały Pan miał broń, swoje gospodarstwo oraz służbę(przeważnie czarną)


Nie pie**ol, kilkaset lat temu służba była szlachetna i wychowana.

kordziu

2015-09-01, 01:22
Dimenzo, z tym się zgodzę, że kilkaset lat temu służba była wychowana ale z ich szlachetnością to bym polemizował. Przynajmniej, każdy znał swoje miejsce a władza wiedziała, że jak przesadzi to nie zadowolone społeczeństwo może zorganizować zamach stanu i wybrać sobie nową władzę. Korytko było od zawsze ale kiedyś władza z niego powolutku siorbała i starała się (chociaż trochę) być dla ludzi.

q800

2015-09-01, 12:20
kordziu napisał/a:

Fajna zabawka. Szkoda, że normalny biały człowiek w Polsce nie może kupić sobie takiego karabinu do obrony domu lub rekreacji. Kilkaset lat temu każdy bogaty biały Pan miał broń, swoje gospodarstwo oraz służbę(przeważnie czarną), która tej broni została pozbawiona tym samym stając się niewolnikami. Szkoda, że po tylu latach ewolucji znowu staliśmy się niewolnikami bez broni, którzy muszą się słuchać Pana. Niezależnie od pochodzenia, stanu, wiary itd. jesteś niewolnikiem.



Obecnie normalny człowiek może. Tylko trzeba się nachodzić, najeździć, nawydawać kwitów i naczekać. Czekam na papióry właśnie. Przy dobrych układach za miesiąc będę mógł s takiego FALa kupić. Z resztą trudno, generalnie, się nie zgodzić. Trochę jednak jest tak, że te kajdany sami sobie narzucamy i pozwalamy narzucać.

Minczi

2015-09-01, 12:41
Suselot napisał/a:

Film przedstawia zasadę działania belgijskiego automatycznego karabinu FN FAL (7,62x51mm).



Tyś k***a jest zasada działania

Harek

2015-09-01, 13:29
Świetny pokaz, leci piwo :)

thetermit

2015-09-01, 13:31
Superszybkie kamery, coś pięknego.

mokushiroku

2015-09-01, 14:36
Swojego czasu nazywana prawą ręką zachodu tak jak g3 na szczęście wyparte przez nowsze konstrukcje (g36,m4,scar,famas).Chociaż w ciapakistanie można ich dużo zobaczyć szczególnie g3 (choć kałasza to ilością nie pobije) :amused:

GhostRider32

2015-09-01, 15:34
mokushiroku,
W "ciapkistanie" to jeszcze stare muszkiety z wojen afgańsko-brytyjskich można spotkać :P

filipedia2

2015-09-01, 15:57
zajebiście interesujące w ch*j