18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Syryjscy uchodźcy chcieli uciec z Polski.

pa...........uj • 2015-08-24, 20:03
wiadomości z ostatniej chwili, jest nadzieja, wszyscy sie tego spodziewali

Syryjscy uchodźcy zatrzymani na granicy. Chcieli uciec z Polski
Czworo obywateli Syrii, którzy próbowali nielegalnie przedostać się do Niemiec, zatrzymała straż graniczna. Jak podaje RMF FM, to członkowie grupy uchodźców, którzy przyjechali do naszego kraju na zaproszenie Fundacji Estera.

Obywatele Syrii mogli przebywać na terenie Polski, pod warunkiem, że nie będą jej opuszczać.

Ponad miesiąc temu do naszego kraju przyleciało ponad 150 osób. To chrześcijańskie rodziny, które - jak zapewniała Fundacja - uciekły z Syrii w obawie o życie. Syryjczyków, którzy przyjechali do Polski, wskazywali tamtejsi katoliccy duchowni.

Ustalono, że jedna syryjska rodzina dostanie miesięcznie od sponsorów 2 tys. 600 złotych. Przekazuje je bezpośrednio Fundacja Estera. Pieniądze są gwarantowane przez rok.

Cały_Idiota

2015-08-24, 20:19
2 tys. 600 złotych to są duże pieniądze. Tym bardziej że oni nie płacą za czynsz, gaz, wodę i prąd.
Na co oni k***a wydają 2.600 złotych? Na żarcie pójdzie im maksymalnie 1000 (i to nawet uwzględniwszy wielodzietną rodzinę). Ciuchy - na rynku idzie się za kilka stów obkupić.

Wychodzi, że to zwykła migracja ekonomiczna, a nie -tak jak głosi fundacja Estera ustami jej ślicznej prezeski- ucieczka przed śmiercią z rąk dżihadystów. Oni chcieli się nachapać w Europie, leżeć do góry brzuchem i opływać w luksusach za kasę z naszych podatków. I to byli Chrześcijanie, czyli ci bardziej cywilizowani i rzekomo bliscy nam kulturowo uchodźcy. Pomyślcie sobie jak będą się szarogęsić i czego wymagać Muzułmanie, których 2600 nam tutaj Ewa Kopacz sprowadzi.

Dojdzie do tego, że będziemy się musieli kajać i przepraszać za to że im za mało pomagamy.

~Velture

2015-08-24, 20:21
Cytat:

mogli przebywać na terenie Polski, pod warunkiem, że nie będą jej opuszczać


Zajebiście sformułowane zdanie.

mygyry

2015-08-24, 20:47
Mamy niedoj***ną straż graniczną czy to niemieccy ich odesłali?

ozarimielin

2015-08-24, 21:17
jedyny plus rządów PO, w Polsce jest tak ch*jowo, że nawet murzyny sp***alają

crackit

2015-08-24, 21:41
2600 zł dla darmozjada? Polskie rodziny nie dostają nawet ułamka tego! Co to k***a za dyskryminacja do ch*ja?

mia

2015-08-24, 21:43
No i dobrze, niech stąd spieprzają, potrzebni w Polsce jak drzwi w lesie.

ex32

2015-08-24, 21:53
Jasne. Gdzie te zjeby co krzyczały "Bierzcie chrześcijan!!". Takie same nieroby jak muslimy.

pve11

2015-08-24, 21:57
Też mogę dostać te 2.6 tys? Na samochód odkładam, ale ni ch*ja nie idzie nic uzbierać w tym kraju. Jakby co to mogę mieć syryjskie korzenie, czy jakie tam są wymagane.

Jak to jest, że Polak może dostać normalne pieniądze pod warunkiem, ze OPUŚCI Polskę, a tych na siłę trzymają żeby im płacić.

POW667

2015-08-24, 21:57
Dziwicie się? Oni nawet uciekają z Francji, bo za niski socjal

bomba245

2015-08-24, 22:08
ch*j z tym czy postawią u nas nogę czy nie.
Przyjdzie taki dzień , że wszyscy nagle sp***olą.

leonx2

2015-08-24, 22:42
puścić ich, niech sie niemcy lub inne france z nimi bujają

pi73rmaster

2015-08-24, 23:16
Cytat:

Na co oni k***a wydają 2.600 złotych? Na żarcie pójdzie im maksymalnie 1000 (i to nawet uwzględniwszy wielodzietną rodzinę). Ciuchy - na rynku idzie się za kilka stów obkupić.


1000 na żarcie? WTF? U mnie 3 osobowa rodzina i 2 koła na żarcie spokojnie idzie. I to bez jakichś ekstrawagancji, normalne w miarę zdrowe żarcie.
Nie żebym ich bronił czy coś, po prostu na żarcie wydaje się znacznie więcej. Chyba, że jest się studenciakiem i woli przyoszczędzać co by sobie organizm rozj***ć.

mansonszatan

2015-08-25, 00:15
@up
a u mnie k***a 5 osób i z 1200 starcza, co wy kawior wpie**alacie codziennie?