18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wybory, ach wybory

Pravicow • 2015-05-11, 01:34
Znowu mnie tak naszło, żeby podzielić się pewną historią z użytkownikami naszego wspaniałego serwisu.

Właśnie wróciłem z "wyborów", tzn. byłem w Komisji.

W sumie, nie wiedziałem, czego mam się spodziewać, bo to był pierwszy raz, gdy uczestniczyłem w czymś takim.

Kilka rzeczy mnie rozśmieszyło, a mianowicie:

1. Z rana zaczęli przychodzić ludzie, wchodzi małżeństwo, okazuje mi dowody osobiste, sprawdzam ich adres zamieszkania i proszę o podpisy; oddaję dowód i podaję im długopis, a na to pan: "Nie, nie. My mamy własne, bo te wasze po kilku godzinach znikają". Na początku mnie to bawiło, ale powiem wam, że naprawdę spora część osób miała własne długopisy i jasno sygnalizowała, że nie "wierzy" tym naszym.

2. Powiem wam tyle, że nasz szanowny szogun ma przewagę nad innymi, wartości nie podam, bo jestem obsrany, że mogą mnie zamknąć, ale powiedzmy, że była trzykrotna w porównaniu do drugiej najsilniejszej pozycji. - w sumie, to zawsze byłem przekonany, że wybory są fałszowane, ale dziś przekonałem się, iż chyba nawet nie muszą być - ludzie to po prostu debile.

Szczególnie zapadł mi w pamięć jeden pan - typowy Janusz, który przyszedł, pobrał kartę i zaczął do nas mówić - "Mnie nie zależy na mnie, mi to mogą naskoczyć, mi należy na kraju", etc. - po tym oddał głos na pewnego Kena z "pie**olenia i Schizofrenii". Naprawdę, gdybym mógł coś powiedzieć...

Polska.

Agre

2015-05-11, 11:47
Nieco wytłumaczę sytuacje jak to wygląda:
jest 100% polaków
wg tv 51,2 % oleje nie zagłosuje
i pozostaje 48,8% z czego stanowią znacząca większość ludzie na państwówkach na państwówkach ich rodziny oraz wybrani przez korporacje ludzie z klasy wyższej oraz ich środowiska, rodziny .
Powiedzcie mi czemu oni mają głosować przeciwko systemowi który ich karmi ?
hę?
No własnie,
Oczywiście znajdą się oszołomy które sądzą że głosowanie na anty-systemowców przyniesie rezultaty,ale to namiastka jest jak widać w sumie.
Media nie muszą kłamać w sumie .

Kartofelhoffen

2015-05-11, 11:49
Miles87 napisał/a:

Mi się żyje bardzo dobrze na wysokim poziomie tylko i wyłącznie dzięki pracy.



Jeśli tobie żyje się bardzo dobrze DZIĘKI Bronkowi i PO to pewnie zarabiasz na łapówkach z kontraktów publicznych albo jesteś luksusowym restauratorem. Albo dilerem samochodów luksusowych. Tak czy inaczej, żyje ci się bardzo dobrze dzięki temu, że tacy jak ja płacą podatki pracując w firmach prywatnych.
Jeśli robisz co innego, to żyje nam (bo i mnie) się bardzo dobrze POMIMO, że rządzi PO. I to właśnie dzięki naszej pracy.

Sonal

2015-05-11, 11:57
Kukiz jak Korwin - "bohater" jednych wyborów. Nic z tego więcej wg mnie nie będzie.

KOLABORACJONISTA

2015-05-11, 12:00
Kartofelhoffen napisał/a:



Jeśli tobie żyje się bardzo dobrze DZIĘKI Bronkowi i PO to pewnie zarabiasz na łapówkach z kontraktów publicznych albo jesteś luksusowym restauratorem. Albo dilerem samochodów luksusowych. Tak czy inaczej, żyje ci się bardzo dobrze dzięki temu, że tacy jak ja płacą podatki pracując w firmach prywatnych.
Jeśli robisz co innego, to żyje nam (bo i mnie) się bardzo dobrze POMIMO, że rządzi PO. I to właśnie dzięki naszej pracy.

Prawdziwy Polak. Zdzierżyć nie może, że komuś się udało. Więc na pewno ten ktoś to złodziej, prywaciarz-parweniusz albo polityk. Brawo. Tak trzymać.

PhantomMask

2015-05-11, 12:02
KOLABORACJONISTA napisał/a:

Prawdziwy Polak. Zdzierżyć nie może, że komuś się udało. Więc na pewno ten ktoś to złodziej, prywaciarz-parweniusz albo polityk. Brawo. Tak trzymać.


nie na pewno jebie na taśmie za najniższą krajową + premie za 4 brygadówke, dlatego mu się udało...sukces tkwi w pracy dla niemca w fabryce :ok:

bebini

2015-05-11, 12:09
Od siebie dodam, że naprawdę trzeba być chorym ignorantem, żeby oddać głos na Bronisława albo ogólnie PO. Bo "Szoguna" wpadki były nawet w TV i co? Nadal ponad 30%. A Miles jako osoba wchodząca na ten portal doskonale powinien zdawać sobie sprawę o powiązaniach Bronka z WSI, lasach państwowych i innych sprawach, które już ktoś tu przywoływał. Dlatego albo jest trolem albo idiotą.

Wybieranie mniejszego zła w stylu PIS - to też nie jest argument i na szczęście coraz więcej ludzi wybrało tą trzecią drogę - w tym wypadku Kukiza.
Sam również oddałem na niego głos i podpisuję się pod tym co napisał Kartofelhoffen. Może jako wierzącemu nie przeszkadza mi postawa Brauna ale jednak czasem jego postura i mina jest "przerażająca" i bardziej bym go widział na innym miejscu w rządzie.
Kukiz, Braun, Kowalski, Korwin to kandydaci którzy coś reprezentują - mają charakter czyli coś co moim zdaniem prezydent musi być.
Korwin niestety ale już zwariował i powinien dać sobie spokój albo przestać się wypowiadać w sposób, który sprawia, że słyszymy "nie zagłosuję na tego oszołoma". Teraz już za późno na poprawę bo jest Kukiz, który staje się symbolem walki z systemem (najpierw zmieleni, teraz obywatel, który ma już dość "popisów" władzy).

Pozostali są jak takie miękkie kluchy z czego jedna duża klucha nawet się nie pojawiła na debacie.

Duda jest pionkiem i jego postawa to ewidentnie pokazuje. Tylko mówił to co musiał - wystarczy spojrzeć na obecne ruchy Bronisława, który nagle się obudził i chce przeprowadzać referendum. Ale gdyby wygrał wybory to dalej miałby wszystkich w dupie.
Cieszę się, że tak nie jest i głęboko wierzę, że kiedyś zostanie sprawiedliwie rozliczony on i cała ta banda z Tuskiem na czele.

Zarówno mi jak i mojej rodzinie, znajomym, żyje się bardzo dobrze również z wykonywanej pracy - szkoda, że aż tak jesteśmy z niej okradani różnymi podatkami itp. na cele, które po prostu nie funkcjonują.