18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frustracja Maturzystów

csnigga • 2015-03-25, 08:57
Maturzyści miesiąc przed maturą




zip0

2015-03-25, 09:13
Do kosza plz.

Smutas

2015-03-25, 10:10
Ja pie**ole, jakim trzeba być jełopem aby przeżywać poziom matmy na dzisiejszej maturze?

9z...........c9

2015-03-25, 11:19
Smutas napisał/a:

Ja pie**ole, jakim trzeba być jełopem aby przeżywać poziom matmy na dzisiejszej maturze?


Dużym

vytotas

2015-03-25, 14:38
Ja w tym roku piszę maturę rozszerzoną z matematyki i zadania, które miałem na próbnej nie umywają się do tych które były kiedyś. A ci co się sadzą, że za trudna to niech wypie**alają do łopaty, bo do niczego innego się nie nadają.



Tu macie zadanka z matury z czasów naszych rodziców, proszę czas zacząć ćwiczyć szare komórki.
matura to bzdura


ps.przy limesie brakuje nieskończoności, rozwiązania wstawiajcie w komentarzach, a jak nie to :idzwch*j:

agent303

2015-03-25, 16:04
I tak k***a co roku...

krzywyogurek

2015-03-25, 18:50
ja pie**ole, jak pójdźcie na studia i będą kolokwia a potem sesja to się obsracie na czerwono maturzyści.

Sushy

2015-03-25, 19:57
Oho, zaczyna się gównoburza na temat matury, poziomu edukacji i systemu szkolnictwa w Polsce...
To samo k***a co roku, płacz i żale nieuków :roll:
Jak wam nie pasuje poziom wymagany na maturze to macie wybór jej nie pisać prawda?
Obecną maturę z matematyki na poziomie podstawowym można bez problemu uj***ć już na to biedne 30%, wystarczy mieć IQ wyższe niż przeciętny cygan. Pozdrawiam.

Mercury001

2015-03-26, 01:38
Niestety znam rosyjski i automatyczny translator nie pozwolił mi na błogie oglądanie tego filmiku ;-) Odnośnie szkół... to co jest najważniejsze w nauce ? Proces poznawczy. Zainteresowanie tematem, kreatywność i samodzielność w myśleniu i zgłębieniu danego zagadnienia. Jak patrzę na dzisiejszą szkołę, to te "klucze" na maturach zabijają wszystkie te wartości. Sprowadzają młody, ciekawy świata umysł, do myślenia szablonowego w sposób 0 albo 1. Szkoda, bo mam wrażenie, że młodzi ludzie marnują się w okresie, kiedy najbardziej powinni być kreatywni w myśleniu i kształtowaniu własnych poglądów. Oczywiście nie dotyczy to każdego, tak 70% ? :)

Bankracy

2015-03-26, 06:41
@Sushy dokładnie, nigdy nie byłem asem z matmy ale jak ktoś nie jest skończonym debilem i czasem chodzi na lekcje do bez problemu zda maturę. KAŻDĄ.

eligurf

2015-03-26, 09:44
Do liceum chodziłem na początku lat 90-tych. Z matematyki byłem przeciętny i to w dolnych rejonach znaczenia tego słowa. Po liceum z matematyk~ą mój kontakt był nikły. Jakiś semestr całek i różniczek na studiach. Kilka lat temu spojrzałem na taki test zamieszczony w Internecie. W 40 minut odpowiedziałem na 35 z 50 pytań (reszta pytań dotyczyła funkcji trygonometrycznych i nie chciało mi się już nad tym męczyć) i na 32 pytania odpowiedziałem prawidłowo. Do niektórych odpowiedzi doszedłem na skróty, korzystając z logicznego myślenia, a nie stosując właściwe wzory, co nie zmienia faktu, że odpowiedzi były prawidłowe, a poziom nauczania jest więcej niż ch*jowy skoro po 20 lata byłbym w stanie z marszu zdać maturę będąc w liceum kiepski z tego przedmiotu.

koziol666

2015-03-26, 19:32
gimbo-gówno sra przed jakimś banalnym testem z liczenia , dzisiejsza matura to wstyd !

ko...........nh

2015-03-26, 21:04
Teraz na studiach nie matematycznych ( przynajmniej u mnie ), jest coś takiego jak wprowadzenie do matematyki, żeby wyrównać poziom. Zajęcia odbywają się przed przystąpieniem na studia ( w lato ), lub w pierwszym semestrze. Musieli to zrobić żeby nauczyć ludzi podstaw !
Pamiętam, że własnie tam w miesiąc przerobiliśmy cały materiał z liceum razem z kolokwium.
Miesiąc, czyli 4 ( 2x45 min ) ćwiczenia i tyle samo wykładów. :D